Buffer? drak/šaman

Prostor k diskuzi o sličných šamanech oplývajících léčivými schopnostmi i těch, kteří vládnou mocí draka.

???

Drak
19
61%
Healer
12
39%
 
Celkem hlasů: 31

Uživatelský avatar
Aaliyah
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 34
Registrován: stř 19. led 2011 8:26:34
Dostal poděkování: 14 poděkování

Re: Buffer? drak/šaman

Příspěvek od Aaliyah » pát 04. úno 2011 18:35:20

Dandas píše:jak sem psal chci aby si lidi uvědomily že i healeři maj využití
Ano to mají ;) Ale především v PvP ...
Moc dobří při expení nejsou :(
36duší a "áleluja" P.. Je to možný ? :(
Platinum > 4ever
Skončila jsem za šamanku.. Hezky posloužila ,ale teď mám v plánu rozšířit mou ninjicu > Sharyl
Chunjo
*Na blbou otázku, blbá odpověď :P

Dandas
Lv. 18
Lv. 18
Příspěvky: 184
Registrován: pát 05. lis 2010 21:03:41

Re: Buffer? drak/šaman

Příspěvek od Dandas » pát 04. úno 2011 18:48:17

Aaliyah píše:
Dandas píše:jak sem psal chci aby si lidi uvědomily že i healeři maj využití
Ano to mají ;) Ale především v PvP ...
Moc dobří při expení nejsou :(
ale neříkej že se ti nehodí 100%šance odstranit otravu, zrychlit kouzla... myslim že se uplatí na bosse a drak na metiny

Uživatelský avatar
Aaliyah
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 34
Registrován: stř 19. led 2011 8:26:34
Dostal poděkování: 14 poděkování

Re: Buffer? drak/šaman

Příspěvek od Aaliyah » pát 04. úno 2011 18:49:30

Dandas píše:
Aaliyah píše:
Dandas píše:jak sem psal chci aby si lidi uvědomily že i healeři maj využití
Ano to mají ;) Ale především v PvP ...
Moc dobří při expení nejsou :(
ale neříkej že se ti nehodí 100%šance odstranit otravu, zrychlit kouzla... myslim že se uplatí na bosse a drak na metiny
To ano...
36duší a "áleluja" P.. Je to možný ? :(
Platinum > 4ever
Skončila jsem za šamanku.. Hezky posloužila ,ale teď mám v plánu rozšířit mou ninjicu > Sharyl
Chunjo
*Na blbou otázku, blbá odpověď :P

Uživatelský avatar
Žampion
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 303
Registrován: pon 31. led 2011 0:54:17
Bydliště: Shinsoo
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Buffer? drak/šaman

Příspěvek od Žampion » čtv 10. úno 2011 17:55:37

Hm,přemýšleli jste o healerovi,který je nabuffovanej?Podle me to musí být docela masakr jak na expení tak na války...

Můj názor...

______________
AmoresPerros:šaman drak 75lvl.
Přemýšlím o healerovi...
AmoresPerros
Dragon shaman --- 119lvl.

Drop na prd,exp naprd...nehraju.

"Jak se do lesa volá,tak z lesa draci řvou"
Zvon záhrobí+9 46% prumkahttp://m2.sindicate.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=50031

Dandas
Lv. 18
Lv. 18
Příspěvky: 184
Registrován: pát 05. lis 2010 21:03:41

Re: Buffer? drak/šaman

Příspěvek od Dandas » čtv 10. úno 2011 18:38:54

to ano
Představa 2 šamanů-drak a healer buffnutý navzájem...

Renegade2
Lv.35
Lv.35
Příspěvky: 1517
Registrován: pon 09. srp 2010 11:32:48
Dal poděkování: 49 poděkování
Dostal poděkování: 183 poděkování

Re: Buffer? drak/šaman

Příspěvek od Renegade2 » pát 11. úno 2011 13:38:29

No u léčitele na buff útok + moc nepřídává, běžet a nabíjení kouzel je Ok, no a léčení se uplaní při zabíjení bossů. Vem si že jsi na nabufovanej od dračího dáš si běžet a útok+ od léčitele na bosse dáš automatickej boj aby do něj pořád mohl sekat a přepneš okno a dáš léčení a znovu se přepneš. Jo a když je opravdu ten boss těžkej tak klikneš někam do pryč přepneš okno a vylečíš se a znovu útočíš.
Jinak drak má samozřejmně užitečnější kouzla.
ObrázekRenegade1ObrázekCechObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
241187
141
Jinno
GOODFELLAS
Full P
Complete
P
P
P
30
ObrázekSerpentWomanObrázekCechObrázekObrázekObrázekObrázek
25641
130
Jinno
GOODFELLAS
Full P
Complete
G2
11
Spoiler:
Herbaření P

Uživatelský avatar
Žampion
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 303
Registrován: pon 31. led 2011 0:54:17
Bydliště: Shinsoo
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Buffer? drak/šaman

Příspěvek od Žampion » sob 12. úno 2011 21:43:25

No podle mě by nebylo od věci se "buffnou" běžet a vrhnou se do boje ;)
a propo kolik je rychlost kouzla na "běžet" na P?

asi neumím hledat...
AmoresPerros
Dragon shaman --- 119lvl.

Drop na prd,exp naprd...nehraju.

"Jak se do lesa volá,tak z lesa draci řvou"
Zvon záhrobí+9 46% prumkahttp://m2.sindicate.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=50031

Soplik
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 36
Registrován: pon 14. čer 2010 20:28:58

Re: Buffer? drak/šaman

Příspěvek od Soplik » ned 13. úno 2011 1:41:47

Dandas píše:Vsadím se že většina poreferujete draka než healera le uvědomte si že healer je vám možná i víc k užitku


Drak:kritik,odolnost,reflektovat- používají ho všichni protože jsou na něm závislý :(
Healer:Rychlost pohybu,kouzel , Ošetřit s max INT i třeba +-8k+ 100% šance (na P) zrušit otravu,zpomalení, útok+ taky se to hodí

Za mě je lepší healer
buff se pouziva primarne v PvM, tudiz i ja svuj rozbor zamerim timto smerem :)
Healer:
rychlost pohybu -> pri trochu solidni vybave se dostanes hluboko nad 200 a pak uz tato vlastnost nehraje roli ani vzhledem k zpomaleni
rychlost kouzel -> uzitecna zalezitost, ale pri expeni obvykle hraje roli spise schopnost danou situaci ustat nez "umlatit" a v tomto pripade daleko lepe najde uplatneni pozehnani (stejne samotny utok vic zvedne pomoc draka nez rychlost nacitani skillu); pri expeni z kone minimalne vyuzitelne (pouze v pripade smrti mensi cekaci doba na nacteni pasivnich skillu)
osetrit -> silne omezena schopnost vzhledem k nutnosti prepinani oken; nutnost stat "pobliz" samana; v zonach s agresivnimi moby musi saman zustat nazivu, aby mohl buff seslat, coz muze byt velice komplikovane (v lese, watery cavern, vezi demonu, temnem chramu, zanikle risi, ...). Ohledne "nutnosti" vylecit zpomaleni uz jsem psal.
utok+ -> i na P pomerne nizka hodnota (nemam to uplne v maliku, mozna pri vysoke INT muze jit o zajimave cislo), ovsem v porovnani s pomoci draka mi to prijde jako naprosto trapny skil

Osobne tedy shledavam Healera, coby buffera, jako uzitecny doplnek predevsim pri lovu bossu. V ostatnich pripadech je podle meho naprosto valcovan Dracim samanem.

PS: veskere vlastnosti byly popsany ve vztahu k hodnoceni Healera jako buffera, zadnym zpusobem nesnizuji kvalitu teto postavy v obecnem meritku

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Grout « ned 7:41 am »
Jak to je s tím dortem? je stařenka někdy spokojená?? Donesl jsem ji vše dokud neřekla, že toho má dost a mám se soustředit na další ingredience, ale pořád ji můžu nosit další a ona si je bere? .. neřekne něco jako "dneska máš splňeno"? jak to funguje prosím.
@ Grout « sob 11:22 pm »
anyone píše: hraji po delší době a zkouším odevzdat :) písmenka opilci...ale vůbec to nejde kde dělám chybu?
Protože už se nedávájí opilcovi, ale Benediktovi v Dongji.
@ anyone « sob 9:41 pm »
hraji po delší době a zkouším odevzdat :) písmenka opilci...ale vůbec to nejde kde dělám chybu?
@ anyone « sob 9:41 pm »
Ahojte,
@ Grout « sob 8:50 pm »
to je v háji s tím OX ... zrovna noční :D
@ TomasFoxx « sob 6:48 pm »
@cervik1234,  diky
@ cervik1234 « sob 12:08 pm »
Fox je krásnej
@ Mionix « pát 9:17 am »
@asdis,  máte ode mě sz zde na foru
@ asdis « pát 7:43 am »
tam ma hned po portnuti vykopne
@ Mionix « pát 7:36 am »
@asdis,  přes Yonaha
@ asdis « pát 7:08 am »
Ahoj,nejak nefunguje Talisman/port do Dongji.Alebo len mne?
@ Dsurman « pát 12:32 am »
Zdravím, ty stránky knih, skládadá se z nich něco ?
@ RoxBorn « čtv 7:51 pm »
Ahoj, drop písmenek je náhodný nebo padá nějak pravidelně?
@ Tomori « čtv 2:54 pm »
ChunjoKing píše: Zdravim. Mám len takú malú námietku voči tej výročnej tipovačke. Pokiaľ sa nechá dátum tipovania až do 6.7., bude to skôr sledovačka ako tipovačka. Stav splnených výziev sa dá pozrieť priamo v hre a nie je problém si to každý deň odsledovať a jednotlivé počty zapisovať
Dobrý den, určitě se na to podíváme, probereme a případně poupravíme. Děkuji za námitku a přeji hezký den. :)
@ Hakan « čtv 2:49 pm »
Mělo tam být do konce eventu získat, ale pokud se to bude přidávat postupně pak ok
@ Tomori « čtv 2:48 pm »
Hakan píše: Hmm, tipovačka i kreativní soutěž je do 6.7. Event končí 7.7. Dílek na pumu ze soutěže z forka jde získat tudíž když dobře 7.7. (protože známe dobu vyhodnocování soutěží) Z toho mi vyplývá, že je nereálné pumu získat :lol:
Dobrý den, jak už bylo uvedeno v novince: „Amulet lze složit i po skončení oslav – čas vás tedy netlačí.“ Nemusíte se tedy obávat, že by to bylo nereálné. Navíc plánujeme jednotlivé části amuletu za soutěže na fóru předávat postupně – takže vše zvládnete v klidu a bez stresu. Přeji krásný den :lol:
@ Hakan « čtv 2:40 pm »
Hmm, tipovačka i kreativní soutěž je do 6.7. Event končí 7.7. Dílek na pumu ze soutěže z forka jde získat tudíž když dobře 7.7. (protože známe dobu vyhodnocování soutěží) Z toho mi vyplývá, že je nereálné pumu získat :lol:
@ ChunjoKing « čtv 11:31 am »
Zdravim. Mám len takú malú námietku voči tej výročnej tipovačke. Pokiaľ sa nechá dátum tipovania až do 6.7., bude to skôr sledovačka ako tipovačka. Stav splnených výziev sa dá pozrieť priamo v hre a nie je problém si to každý deň odsledovať a jednotlivé počty zapisovať
@ ChunjoKing « pon 12:02 am »
Hakan píše: A já bych si zase rád přečetl vyhodnocení posledních dvou eventů. konkrétně oslav jara a pálení čarodějnic. Zase se od vyhodnocování upustilo? Důvod?
tiež by som si rád prečítal ;)
@ Hakan « ned 6:04 pm »
A já bych si zase rád přečetl vyhodnocení posledních dvou eventů. konkrétně oslav jara a pálení čarodějnic. Zase se od vyhodnocování upustilo? Důvod?
@ Suko201 « ned 6:02 pm »
A navíc zas tolik jich tam není :-)
@ Suko201 « ned 6:01 pm »
Jde o ten čas, za který to ten cech dává. A nejsem jediný, komu to přijde sus. Dneska to vyhrál chiz. Jsem rád.
@ Mionix « ned 6:00 pm »
@Suko201,  Prosím vás a vám to nedochází? Když je v cechu aktinvích xy postav, hráčů, tak je asi naprosto jednoduché pokrýt 5 map nebo kolik to je? Ano, soutěž je dělaná hlavně pro aktivní cechy.
@ Suko201 « ned 5:57 pm »
Proč bychom měli psát ze dvou nicku, když každý reagujeme jinak? Navíc já to psal ještě před vlajkama, snad každou neděli to měla hned fuerza a když tady na to upozornim, tak najednou to vyhraje chizfen? Trošičku sus ne?
@ Mionix « ned 5:56 pm »
:-D
@ Vydesenej « ned 5:51 pm »
Mionix píše: @Vydesenej@Suko201,  chcete mi říci, že píšete ze dvou nicků naráz?
Ne :D akorát jsem to špatně pochopil když je to vykání a tykání. Ale už jsem si to přečetl znova a už jsem tomu porozuměl :D :D (moje chyba já to jen nepochopil)
@ Mionix « ned 5:48 pm »
@Vydesenej@Suko201,  chcete mi říci, že píšete ze dvou nicků naráz?
@ Vydesenej « ned 5:42 pm »
Mionix píše: @Suko201,  Teď jsem zareagoval, aniž bych si to ověřil. Proč rýpete, když to vyhrál cech chizfen?
Nerejpu jen jsem napsal jak jsem to pochopil já. Že za nalezenou vlajku bodíky za všechny kus amuletu :D jestli to tak není tak pardon ale nechaly se tu otevřená vrátka pro takovéto spekulace.
@ Mionix « ned 5:38 pm »
@cleo:up:
@ cleo « ned 5:26 pm »
@Suko201,  ono jich to hledá poměrně dost, ale tentokrát nás bylo také dost a měli jsme větší štěstí
@ Mionix « ned 4:52 pm »
@Suko201,  Teď jsem zareagoval, aniž bych si to ověřil. Proč rýpete, když to vyhrál cech chizfen?
@ Vydesenej « ned 4:41 pm »
Suko201 píše: Zajímala by mě jedna věc. Jak chcete určit, že někdo hledá vlajky, když cech la fuerza to má vždy do 3-5ti minut vše? Tím nerypu, jen prostě oni to mají až moc rychle a dost lidí nestihne ani najít tu 1. Dík za info
Prostě kdo nic nenašel nemá bodíky
@ Suko201 « ned 2:40 pm »
Zajímala by mě jedna věc. Jak chcete určit, že někdo hledá vlajky, když cech la fuerza to má vždy do 3-5ti minut vše? Tím nerypu, jen prostě oni to mají až moc rychle a dost lidí nestihne ani najít tu 1. Dík za info
@ Mionix « sob 6:57 pm »
@ChunjoKing,  Ne. Pouze jedna postava. Za prvé jsou tam kontroly a za druhé, i kdyby to nějak prošlo a my se to dozvěděli, tak je to na TB.
@ ChunjoKing « sob 6:48 pm »
Neplačte toľko, veď na to máte celý mesiac. Mám otázku milý tím. Môžem ísť na OX s 2 postavami?
@ Suko201 « sob 10:37 am »
Tomino26 píše: Ale ako vidím konsolidácia prišla aj na ekuru :D Ten drop z tých truhiel je z roka na rok biednejší...
jako Real no, z 20ti ks jen zacarka, požehnané pergy a zbytečnosti na zrucku xD
@ Tomino26 « pát 8:55 pm »
Ale ako vidím konsolidácia prišla aj na ekuru :D Ten drop z tých truhiel je z roka na rok biednejší...
@ noxforko « pát 8:29 pm »
cleo píše: a zase jako loni o tomto eventu se velmi špatně dá najít žíla uhlí, před war jsem projela celou bakru, všechna ch a ani 1 žíla....
Souhlas
@ cleo « čtv 8:30 pm »
a zase jako loni o tomto eventu se velmi špatně dá najít žíla uhlí, před war jsem projela celou bakru, všechna ch a ani 1 žíla....
@ Suko201 « čtv 7:30 pm »
Mionix píše: @Suko201,  Bude novinka.
oki
@ TOXIX « čtv 3:18 pm »
Novinka je, jak minuly rok ze kotel v osade chce 100ks uhli na podpal misto 10ks :)))
@ Mionix « čtv 2:28 pm »
@Suko201,  Bude novinka.
@ Suko201 « čtv 2:25 pm »
Zdravíčko, budou v patchlogu informace o dnešním updatu? :-))
@ Vydesenej « čtv 2:22 pm »
Bude možnost zakoupit ten klobouk s těmi sobími rohy za sd? :O
@ Mionix « čtv 1:53 pm »
@VOJTTANOOO,  Dobrý den, dle GA by to mohl být problém s grafikou. Zkuste vypnout okno hry a pak v launcheru přepnout na DX8 a znova pustit hru a zkusit mapu Donji. Dejte prosím vědět, zda jste uspěl.
@ VOJTTANOOO « čtv 1:25 pm »
ani pres prsten , mi to nefunguje :( kliknu ze se portnu, a naskocí to do cerne obrazovky :(
@ VOJTTANOOO « čtv 1:08 pm »
zdravím, nevím zdali je chyba v mem pocitaci, ale kdyz jsem se portnul pres Yonaha do Dongji, po loading obrazovce mi zčerná obrazovka a nic se neděje. někdo mi s tím poradit prosím ? )
@ NOACH « čtv 1:03 pm »
Zdravím, bude tento týždeň aj bonus na sd ?
@ Mionix « čtv 12:47 pm »
Už to frčí. :-)
@ Tomori « čtv 12:36 pm »
Čekání si můžete zkrátit tipováním nejlepších úlovků našeho Mionixe v Rybářské tipovačce. Třeba se vám to vyplatí a něco vyhrajete! :P :D
@ Vydesenej « čtv 12:33 pm »
Nonepovideeej píše: A jestli ne, tak hlavně z toho nebuď Vyděšenej :D
To nedokážu slíbit :D
@ Marph « čtv 12:27 pm »
Jsem si chtěl aspoň odevzdat bio a zručku, než půjdu do práce :D
@ Nonepovideeej « čtv 12:26 pm »
A jestli ne, tak hlavně z toho nebuď Vyděšenej :D
@ Vydesenej « čtv 12:10 pm »
To bude big update uvidíte
@ Nonepovideeej « čtv 11:58 am »
Možná už nám zapnou event, tak nechtějí, aby se hned muselo něco opravovat :)
@ YanLuo « čtv 11:02 am »
Údržba do odpoledne znovu ..gg :)
@ Symbio « úte 5:58 am »
Dokáže mi prosím někdo poradit s cenou vrány 43+10ork+3stun+8síla? Ať neprodám zbytečně pod cenou? Díky :D
@ angrylunaxx « sob 11:00 pm »
je to mrtvé nebo né... ?
@ Nonepovideeej « čtv 6:02 pm »
Vyhrajeme, musíme! :)
@ Mionix « čtv 5:47 pm »
Tak dneska fandíme. :-) :up:

Who is chatting

offline Adriana 
offline Bisky 
offline DarkB 
offline Dioxide 
offline Kacii 
offline Mionix 
offline Nebiros 
offline Tomori 
offline creeew 
offline osadnik