Dračí výbava by Pufas

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.

Jak to vidíte??

Jako karma
24
23%
Ať rozhodne osud
38
36%
Pufas! Ty radši mlč a šoupej nohama!!
44
42%
 
Celkem hlasů: 106

ColaCocaxD
Lv. 11
Lv. 11
Příspěvky: 70
Registrován: stř 12. led 2011 18:50:56
Dal poděkování: 17 poděkování
Dostal poděkování: 13 poděkování

Re: Dračí výbava by Pufas

Příspěvek od ColaCocaxD » úte 09. říj 2012 18:37:08

nakoniec to dajú do is a tí čo si to chceli "vybojovať" si budú vyplakávať očička do hygienických vreckoviek a ja sa budem smiať

Uživatelský avatar
Zeleninový Salátek
Lv.25
Lv.25
Příspěvky: 512
Registrován: úte 28. pro 2010 18:41:19
Bydliště: Tam,kde je hodně salátů
Dostal poděkování: 20 poděkování

Re: Dračí výbava by Pufas

Příspěvek od Zeleninový Salátek » úte 09. říj 2012 19:47:00

Metin jako hra mě vždy bavila proto, že jsem tady mohl být jen chvilku denně a zabavil jsem se. To, co se zde ale v posledních měsících děje, prostě na tuhle hru nepatří.
Rokle je hezká věc, Shell také, to samozřejmě, ale ta doba trvání. Nemluvím ani o dost šíleně nastavených příšerách (teď berme tu sílu oproti dejme tomu 45 levelu s WH na offiku proti černým orkům - to je opravdu špatně nastavené). Sám to vyjít nelze a než se sežene parta a samozná rokle se vyjde, tak je konec světa. A né každý je ochotný hrát v nějaké partičce - v těch se musíme přizpůsobovat celý život a nevím jak vy, ale já jsem na hrách rád samotář.
Kerindor je nádherná mapa, ty příšerky z jiného privátu (německého) jsou také velmi pěkné, ale tady by to chtělo něco jiného. Je sice hezké, že jsou ty příšerky nastavené tak, aby byly hrozně silné, ale o boji hráče proti jedné příšerce prostě Metin není. Když si vezmeme všechny originální mapy z offiku, kde nezpochybním ani mapu, která zde není, tak kromě boje proti bossům nevidím jedinou mapu, kde by se nebojovalo proti masám příšer. Také je to vidět i na spellech. 90% spellů jsou plošná kouzla, která způsobují zranění všem kolem sebe. Z toho plyne, že milý Kerindor je ještě s tou časovou omezeností mapa, která se do Metinu nehodí a patří do her, které jsou naprogramované hlavně na boj 1vs1.
Swamp. Páni, no to je taky mapa. Tam je těch příšer zase taková masa, že to utáhne bez lagů možná 5% hráčů a to budou ještě rádi. Nemluvím o tom, že zde člověk musí strávit týdny, aby vůbec mohl něčeho dosáhnout. A na tomto levelu zde není možnost výběru, kde bude člověk expit (to máte i na offiku v nejvyšších levelech - pořád tam máte na výběr - watterko, červený les a tak dál a tak dál...
Co se týče toho Vašeho bojování pro říši - je to celé nesmysl. 99% lidí to pro říši nikdy nedělá, dělají to pro hodnosti, CB a možné další výhody, které z toho vyplývají. Pokud někoho PvP vážně tak baví, že ho nezajímá někdo, kdo hraje jen na zabíjení příšer, tak ať si jde hrát hry, které jsou na to určeny. Sice nejsou v češtině ale kvalita je zaručená. A věřte mi, že minimálně na jednu nepotřebujete žádné finance. Tam to ale není o tom, kdo u toho tráví kolik času, ale o tom, kdo umí za jakou postavu hrát. A fullky a nějaká trapná malá procenta? Ježiši kriste, tohle vážně ještě někoho baví?
Metin jako hra mě vždy bavila, ale to, co se z téhle hry stalo, je prostě míchanina všech možných druhů her v kvalitě, že se mi chce zvracet.


To je tak vše, co jsem chtěl tady k několika chytrolínům napsat.
Tlustý bizon domluvil
Obrázek
Přišel jsem,viděl jsem a nevěřil vlastním očím.
Mám rád svoje klubíčko.

CHAOS-ZMATEK-PANIKA-TO JE MOJE TAKTIKA!
Ten co chrastí s myší

Uživatelský avatar
Aylia
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 116
Registrován: pon 24. zář 2012 8:58:50
Bydliště: Zlínský kraj
Dal poděkování: 245 poděkování
Dostal poděkování: 255 poděkování

Re: Dračí výbava by Pufas

Příspěvek od Aylia » úte 09. říj 2012 19:50:57

Zeleninový Salátek píše:Metin jako hra mě vždy bavila proto, že jsem tady mohl být jen chvilku denně a zabavil jsem se. To, co se zde ale v posledních měsících děje, prostě na tuhle hru nepatří.
Rokle je hezká věc, Shell také, to samozřejmě, ale ta doba trvání. Nemluvím ani o dost šíleně nastavených příšerách (teď berme tu sílu oproti dejme tomu 45 levelu s WH na offiku proti černým orkům - to je opravdu špatně nastavené). Sám to vyjít nelze a než se sežene parta a samozná rokle se vyjde, tak je konec světa. A né každý je ochotný hrát v nějaké partičce - v těch se musíme přizpůsobovat celý život a nevím jak vy, ale já jsem na hrách rád samotář.
Kerindor je nádherná mapa, ty příšerky z jiného privátu (německého) jsou také velmi pěkné, ale tady by to chtělo něco jiného. Je sice hezké, že jsou ty příšerky nastavené tak, aby byly hrozně silné, ale o boji hráče proti jedné příšerce prostě Metin není. Když si vezmeme všechny originální mapy z offiku, kde nezpochybním ani mapu, která zde není, tak kromě boje proti bossům nevidím jedinou mapu, kde by se nebojovalo proti masám příšer. Také je to vidět i na spellech. 90% spellů jsou plošná kouzla, která způsobují zranění všem kolem sebe. Z toho plyne, že milý Kerindor je ještě s tou časovou omezeností mapa, která se do Metinu nehodí a patří do her, které jsou naprogramované hlavně na boj 1vs1.
Swamp. Páni, no to je taky mapa. Tam je těch příšer zase taková masa, že to utáhne bez lagů možná 5% hráčů a to budou ještě rádi. Nemluvím o tom, že zde člověk musí strávit týdny, aby vůbec mohl něčeho dosáhnout. A na tomto levelu zde není možnost výběru, kde bude člověk expit (to máte i na offiku v nejvyšších levelech - pořád tam máte na výběr - watterko, červený les a tak dál a tak dál...
Co se týče toho Vašeho bojování pro říši - je to celé nesmysl. 99% lidí to pro říši nikdy nedělá, dělají to pro hodnosti, CB a možné další výhody, které z toho vyplývají. Pokud někoho PvP vážně tak baví, že ho nezajímá někdo, kdo hraje jen na zabíjení příšer, tak ať si jde hrát hry, které jsou na to určeny. Sice nejsou v češtině ale kvalita je zaručená. A věřte mi, že minimálně na jednu nepotřebujete žádné finance. Tam to ale není o tom, kdo u toho tráví kolik času, ale o tom, kdo umí za jakou postavu hrát. A fullky a nějaká trapná malá procenta? Ježiši kriste, tohle vážně ještě někoho baví?
Metin jako hra mě vždy bavila, ale to, co se z téhle hry stalo, je prostě míchanina všech možných druhů her v kvalitě, že se mi chce zvracet.


To je tak vše, co jsem chtěl tady k několika chytrolínům napsat.
Tlustý bizon domluvil
Hezky napsané, mám na to stejný názor..
:chunjo:

Uživatelský avatar
Ghibli
Lv.24
Lv.24
Příspěvky: 479
Registrován: úte 10. kvě 2011 13:53:40
Bydliště: Chunjo - Joan
Dal poděkování: 506 poděkování
Dostal poděkování: 582 poděkování

Re: Dračí výbava by Pufas

Příspěvek od Ghibli » úte 09. říj 2012 21:18:27

Zeleninový Salátek - jedno dééééééééélší počteníčko :) ...
Spoiler:
Metin byl, je a doufám bude pořád tak zábavný jako je. Jen si musíme všichni uvědomit, že každý z nás, a i ty, do hry přicházíme s jiným kreditem, kolik toho chceme obětovat a kolik toho chceme získat. A to je, oč tu běží.

Spousta z nás do téhle "herní skříňky" kdysi mohla nasypat "nějaké drobásky" (tj. omezený čas, omezené schopnosti) a srandy bylo habaděj. Jenže hra se narozdíl od ofiku dál vyvíjí a člověk, aby se tu bavil stejně kvalitně, tak buď zůstane na té úrovni, kde je - a nebo - vyvine úsilí a snahu, aby se mohl dostat na další úroveň zábavy, kde později zase stačí nasypat "nějaké drobásky".

Problém je v tom, že spousta z nás by rádo na tu další úroveň. Láká, protože je nová a třeba i proto, že se tam vydali ostatní. JENŽE vyvinout úsilí a snahu se jim nechce a tak jsou z toho slušně řečeno nešťastní. Zbytečně. Přitom já to nechápu - tak bavilo je to tu kdysi, na té úrovni, kam ve hře došli? Tak proč na té úrovni nezůstanou a zbytečně se rmoutí a rvou se do něčeho, kam nepatří? Stres, vztek, frustrace. Ještě připomínám, že Hra nemění stávající "úrovně zábavy" - jen přidává nové. :)

Dost z nás trpí i stihomamem, že když do týdne nebudou v TOPce, tak je to o ničem. Další tím, že pokud neoPéčkují všechny schopnosti, tak to nemá smysl hrát a hrozí se každé nově přidané schopnsti do hry. Tohle ale není chyba hry - nejsou to spíš přemrštěné ambice nebo neschopnost vytvořit sami sobě odpovídající cíle? ;)

Najděme si každý rozumnou míru toho, kolik té hře chceme dát a pak očekávejme odpovídající úspěchy. :idea: Hra má hlavně bavit a já se dlouho bavil Droperem v Přitažlivce a přitom jsem měl dobře rozjetou hlavní do Swampu. :)

K těm mapám už jen stručně - mohla by tu být alternativa na expy a drop ke Swampu, ale hra je tuším limitovaná počtem volných míst pro nové mapy. To za jak dlouho se tady hráč stane úspěšným... těžko říct. Může to být týden v kuse, nebo tři měsíce hodinu dvě denně? Hlavní je zase to, aby jsme se netlačili do něčeho, co by už nás nebavilo. Škoda, že dost z nás (hlavně ti mladší) chtějí všechno HNED TEĎ. Přitom každá věc má své postupy a od toho odvíjející časovou náročnost. Kerindor, myslím, že pokud rád hraješ sám, tak by tě mohl bavit. Ale má svá specifika. A Rokle to samé - nevím, jestli jí někdo došel solo, ale zase má svá pravidla. To samé Drak. A asi to samé bude Haegeron - nová mapa na obzoru. :yeah:

Souhlasím s tebou, že to PvP do Válek nedělá většina kvůli své říši. Ale já myslím, že je to tak i dobře. Proč? Prostě proto, že člověk musí nejdřív umět bavit sám sebe, aby mohl bavit ostatní. Tím chci říct, že si máme najít každý, kdo o to stojíme, vlastní smysl zábavy ve Válce na Ekuře, pak najít další s podobným smyslem pro zábavu a nakonec tak nějak "nechtěně" můžeme pobavit i celou říši (když se vyhraje nějaký ten bonusek apod.). :)

A jak to vypadá na jiných, třeba i čistě PvP serverech, mě osobně ani moc nezajímá. Já chci co nejvíc zábavy a když mě nebaví PvM, tak se chci bavit PvP. Bohužel místní PvP je ve hře natolik zakrnělé, že není šance a ani možnost se jím víc zabývat, než jednou natočit bonusy a třikrát týdně je znova a znova testovat. Ještě že se u toho testování zažije tolik srandy. :lol:

Závěrem gratuluju, jestli jsi to dočetl až sem a držím palce, ať tě to hraní ještě začne bavit. :up:
Buffikradu - když to budeš mít ty a já, tak to bude pořád unikát. :) A i kdyby to dostala žlutá squadra, co obráží každou Válku, tak to pořád považuju za unikát. ;) Unikát podle mě nemusí mít jen jednotlivec - stačí, když by to byla určitá skupina.
ObrázekYMIRObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
+200k min.
Chunjo
ReLions
141
6P
full
P
P
P
Meripa

Uživatelský avatar
devils636
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 325
Registrován: pon 22. srp 2011 20:21:51
Dal poděkování: 37 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Dračí výbava by Pufas

Příspěvek od devils636 » úte 09. říj 2012 22:55:51

Lexion píše:
Rawie píše:a co když jsem válečník a padne mi na šamana brnění?? k čemu mi to bude??
Všiml sis že bude jen 1 výbava možná nasadit na všechny chary ? Obrázek
Ja myslim ze budou dvě brnka !! a zame Ne
https://www.youtube.com/watch?v=AUH6zm_6RWg
Stream : youtube_Bucek86cz Youtube :Bucek CZ

Buffikradu
Lv.17
Lv.17
Příspěvky: 178
Registrován: čtv 04. srp 2011 13:09:45
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dračí výbava by Pufas

Příspěvek od Buffikradu » úte 09. říj 2012 23:23:57

Ghibli píše:Zeleninový Salátek - jedno dééééééééélší počteníčko :) ...
Spoiler:
Metin byl, je a doufám bude pořád tak zábavný jako je. Jen si musíme všichni uvědomit, že každý z nás, a i ty, do hry přicházíme s jiným kreditem, kolik toho chceme obětovat a kolik toho chceme získat. A to je, oč tu běží.

Spousta z nás do téhle "herní skříňky" kdysi mohla nasypat "nějaké drobásky" (tj. omezený čas, omezené schopnosti) a srandy bylo habaděj. Jenže hra se narozdíl od ofiku dál vyvíjí a člověk, aby se tu bavil stejně kvalitně, tak buď zůstane na té úrovni, kde je - a nebo - vyvine úsilí a snahu, aby se mohl dostat na další úroveň zábavy, kde později zase stačí nasypat "nějaké drobásky".

Problém je v tom, že spousta z nás by rádo na tu další úroveň. Láká, protože je nová a třeba i proto, že se tam vydali ostatní. JENŽE vyvinout úsilí a snahu se jim nechce a tak jsou z toho slušně řečeno nešťastní. Zbytečně. Přitom já to nechápu - tak bavilo je to tu kdysi, na té úrovni, kam ve hře došli? Tak proč na té úrovni nezůstanou a zbytečně se rmoutí a rvou se do něčeho, kam nepatří? Stres, vztek, frustrace. Ještě připomínám, že Hra nemění stávající "úrovně zábavy" - jen přidává nové. :)

Dost z nás trpí i stihomamem, že když do týdne nebudou v TOPce, tak je to o ničem. Další tím, že pokud neoPéčkují všechny schopnosti, tak to nemá smysl hrát a hrozí se každé nově přidané schopnsti do hry. Tohle ale není chyba hry - nejsou to spíš přemrštěné ambice nebo neschopnost vytvořit sami sobě odpovídající cíle? ;)

Najděme si každý rozumnou míru toho, kolik té hře chceme dát a pak očekávejme odpovídající úspěchy. :idea: Hra má hlavně bavit a já se dlouho bavil Droperem v Přitažlivce a přitom jsem měl dobře rozjetou hlavní do Swampu. :)

K těm mapám už jen stručně - mohla by tu být alternativa na expy a drop ke Swampu, ale hra je tuším limitovaná počtem volných míst pro nové mapy. To za jak dlouho se tady hráč stane úspěšným... těžko říct. Může to být týden v kuse, nebo tři měsíce hodinu dvě denně? Hlavní je zase to, aby jsme se netlačili do něčeho, co by už nás nebavilo. Škoda, že dost z nás (hlavně ti mladší) chtějí všechno HNED TEĎ. Přitom každá věc má své postupy a od toho odvíjející časovou náročnost. Kerindor, myslím, že pokud rád hraješ sám, tak by tě mohl bavit. Ale má svá specifika. A Rokle to samé - nevím, jestli jí někdo došel solo, ale zase má svá pravidla. To samé Drak. A asi to samé bude Haegeron - nová mapa na obzoru. :yeah:

Souhlasím s tebou, že to PvP do Válek nedělá většina kvůli své říši. Ale já myslím, že je to tak i dobře. Proč? Prostě proto, že člověk musí nejdřív umět bavit sám sebe, aby mohl bavit ostatní. Tím chci říct, že si máme najít každý, kdo o to stojíme, vlastní smysl zábavy ve Válce na Ekuře, pak najít další s podobným smyslem pro zábavu a nakonec tak nějak "nechtěně" můžeme pobavit i celou říši (když se vyhraje nějaký ten bonusek apod.). :)

A jak to vypadá na jiných, třeba i čistě PvP serverech, mě osobně ani moc nezajímá. Já chci co nejvíc zábavy a když mě nebaví PvM, tak se chci bavit PvP. Bohužel místní PvP je ve hře natolik zakrnělé, že není šance a ani možnost se jím víc zabývat, než jednou natočit bonusy a třikrát týdně je znova a znova testovat. Ještě že se u toho testování zažije tolik srandy. :lol:

Závěrem gratuluju, jestli jsi to dočetl až sem a držím palce, ať tě to hraní ještě začne bavit. :up:
Buffikradu - když to budeš mít ty a já, tak to bude pořád unikát. :) A i kdyby to dostala žlutá squadra, co obráží každou Válku, tak to pořád považuju za unikát. ;) Unikát podle mě nemusí mít jen jednotlivec - stačí, když by to byla určitá skupina.

Mám pocit, že hlavně ti šípaří, co střílí jenom šípy na průniky třeba SkillerPvp, nebo stajaninja určitě bojují pro říší :D :omg:
Pvp není kde bývala, ani spousta věcí co zde byla...
Jenom doufám že jak přijde Haegeron, tak se to zlepší :-)
Co hodně pokazilo zážitek ze hry jsou talismany - 100% a víc BUFF, kde se člověk ve swampu bufne, naplášťuje a může jít od pc :cry:
Slovy můžeš zatajit co chceš. Skutky tě ale prozradí.

Moje videa :-)))

Uživatelský avatar
Ghibli
Lv.24
Lv.24
Příspěvky: 479
Registrován: úte 10. kvě 2011 13:53:40
Bydliště: Chunjo - Joan
Dal poděkování: 506 poděkování
Dostal poděkování: 582 poděkování

Re: Dračí výbava by Pufas

Příspěvek od Ghibli » stř 10. říj 2012 0:39:35

Buffikradu - ber to tak, že je jedno, čím budeš bojovat - jestli lukem nebo dýkou nebo Zruškem. Říše se neptá, jak jsme vyhráli, ale kdo vyhrál. A za ty průnikující šípy jsem rád, protože nám pomohli znovuobjevit bonusy na vyhnutí šípům. :up:

Talíky jsou rachot, když je máš, ale dá se to i bez nich a časem se stejně rozšíří natolik, že budou úplně běžné. No a ani se 100% buffem to pořád není bez práce = chtělo by to ještě lux na drop. :lol:
ObrázekYMIRObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
+200k min.
Chunjo
ReLions
141
6P
full
P
P
P
Meripa

Renegade2
Lv.35
Lv.35
Příspěvky: 1517
Registrován: pon 09. srp 2010 11:32:48
Dal poděkování: 49 poděkování
Dostal poděkování: 183 poděkování

Re: Dračí výbava by Pufas

Příspěvek od Renegade2 » stř 10. říj 2012 7:40:03

Říše se neptá jeslti jseme vyhráli , ale kdo vyhrál

Já mysle že to je. "Neptejte se co může "říše" udělat pro Vás, ale ptejte se co můžete pro "říši" udělat vy. Nicméně jak už tohle jednou řekl

John Fitzgerald Kennedy, tak to tohle neplatí jak v normálním životě, natož v tom virutálním. Nexistuje žádná říše, jsou tu jenom kamarádi kteří si navázájem pomáhají v té říši a nebo i v ostatním říších, ale to nemá přinos pro tu aktuální barvu. Nic víc nic míň, stále ale platí že to přinese nejprve něco mě až potom se to započítá do statusu té barvy za kterou hraju. Takže že to někdo dělá pro říši je jenom pohádka pro dětičky. (pardón) :mrgreen:
ObrázekRenegade1ObrázekCechObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
241187
141
Jinno
GOODFELLAS
Full P
Complete
P
P
P
30
ObrázekSerpentWomanObrázekCechObrázekObrázekObrázekObrázek
25641
130
Jinno
GOODFELLAS
Full P
Complete
G2
11
Spoiler:
Herbaření P

Buffikradu
Lv.17
Lv.17
Příspěvky: 178
Registrován: čtv 04. srp 2011 13:09:45
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dračí výbava by Pufas

Příspěvek od Buffikradu » stř 10. říj 2012 14:46:27

Ghibli píše:Buffikradu - ber to tak, že je jedno, čím budeš bojovat - jestli lukem nebo dýkou nebo Zruškem. Říše se neptá, jak jsme vyhráli, ale kdo vyhrál. A za ty průnikující šípy jsem rád, protože nám pomohli znovuobjevit bonusy na vyhnutí šípům. :up:

Talíky jsou rachot, když je máš, ale dá se to i bez nich a časem se stejně rozšíří natolik, že budou úplně běžné. No a ani se 100% buffem to pořád není bez práce = chtělo by to ještě lux na drop. :lol:
To jo :))
Jestli v nové mapě budou fyzické útoky, tak ji člověk pokoří za den :)) celkem se toho bojím co tam bude, ale luxusní by byla kombinace fyzických a magických útoků :))

ty obrany na šípy se hodí dost, ale moc je nevyužívám, protože se mi nechce točit výbava :-D hlavně teď když přijde nová mapa
Slovy můžeš zatajit co chceš. Skutky tě ale prozradí.

Moje videa :-)))

Uživatelský avatar
Zeleninový Salátek
Lv.25
Lv.25
Příspěvky: 512
Registrován: úte 28. pro 2010 18:41:19
Bydliště: Tam,kde je hodně salátů
Dostal poděkování: 20 poděkování

Re: Dračí výbava by Pufas

Příspěvek od Zeleninový Salátek » stř 10. říj 2012 20:23:50

[quote="Ghibli"]Zeleninový Salátek - jedno dééééééééélší počteníčko :) ...
Spoiler:
Metin byl, je a doufám bude pořád tak zábavný jako je. Jen si musíme všichni uvědomit, že každý z nás, a i ty, do hry přicházíme s jiným kreditem, kolik toho chceme obětovat a kolik toho chceme získat. A to je, oč tu běží.

Spousta z nás do téhle "herní skříňky" kdysi mohla nasypat "nějaké drobásky" (tj. omezený čas, omezené schopnosti) a srandy bylo habaděj. Jenže hra se narozdíl od ofiku dál vyvíjí a člověk, aby se tu bavil stejně kvalitně, tak buď zůstane na té úrovni, kde je - a nebo - vyvine úsilí a snahu, aby se mohl dostat na další úroveň zábavy, kde později zase stačí nasypat "nějaké drobásky".

Problém je v tom, že spousta z nás by rádo na tu další úroveň. Láká, protože je nová a třeba i proto, že se tam vydali ostatní. JENŽE vyvinout úsilí a snahu se jim nechce a tak jsou z toho slušně řečeno nešťastní. Zbytečně. Přitom já to nechápu - tak bavilo je to tu kdysi, na té úrovni, kam ve hře došli? Tak proč na té úrovni nezůstanou a zbytečně se rmoutí a rvou se do něčeho, kam nepatří? Stres, vztek, frustrace. Ještě připomínám, že Hra nemění stávající "úrovně zábavy" - jen přidává nové. :)

Dost z nás trpí i stihomamem, že když do týdne nebudou v TOPce, tak je to o ničem. Další tím, že pokud neoPéčkují všechny schopnosti, tak to nemá smysl hrát a hrozí se každé nově přidané schopnsti do hry. Tohle ale není chyba hry - nejsou to spíš přemrštěné ambice nebo neschopnost vytvořit sami sobě odpovídající cíle? ;)

Najděme si každý rozumnou míru toho, kolik té hře chceme dát a pak očekávejme odpovídající úspěchy. :idea: Hra má hlavně bavit a já se dlouho bavil Droperem v Přitažlivce a přitom jsem měl dobře rozjetou hlavní do Swampu. :)

K těm mapám už jen stručně - mohla by tu být alternativa na expy a drop ke Swampu, ale hra je tuším limitovaná počtem volných míst pro nové mapy. To za jak dlouho se tady hráč stane úspěšným... těžko říct. Může to být týden v kuse, nebo tři měsíce hodinu dvě denně? Hlavní je zase to, aby jsme se netlačili do něčeho, co by už nás nebavilo. Škoda, že dost z nás (hlavně ti mladší) chtějí všechno HNED TEĎ. Přitom každá věc má své postupy a od toho odvíjející časovou náročnost. Kerindor, myslím, že pokud rád hraješ sám, tak by tě mohl bavit. Ale má svá specifika. A Rokle to samé - nevím, jestli jí někdo došel solo, ale zase má svá pravidla. To samé Drak. A asi to samé bude Haegeron - nová mapa na obzoru. :yeah:

Souhlasím s tebou, že to PvP do Válek nedělá většina kvůli své říši. Ale já myslím, že je to tak i dobře. Proč? Prostě proto, že člověk musí nejdřív umět bavit sám sebe, aby mohl bavit ostatní. Tím chci říct, že si máme najít každý, kdo o to stojíme, vlastní smysl zábavy ve Válce na Ekuře, pak najít další s podobným smyslem pro zábavu a nakonec tak nějak "nechtěně" můžeme pobavit i celou říši (když se vyhraje nějaký ten bonusek apod.). :)

A jak to vypadá na jiných, třeba i čistě PvP serverech, mě osobně ani moc nezajímá. Já chci co nejvíc zábavy a když mě nebaví PvM, tak se chci bavit PvP. Bohužel místní PvP je ve hře natolik zakrnělé, že není šance a ani možnost se jím víc zabývat, než jednou natočit bonusy a třikrát týdně je znova a znova testovat. Ještě že se u toho testování zažije tolik srandy. :lol:

Závěrem gratuluju, jestli jsi to dočetl až sem a držím palce, ať tě to hraní ještě začne bavit. :up:
[quote]
Pěkné počteníčko, jen co je pravda, ale v jedné části plácáš nesmysly. Asi jsi mě jen nepochopil, v což doufám.
Nikdy jsem nechtěl být v TOPce. To jsem si zkusil na offiku a stačilo mi to bohatě. Metin jsem hrál tolik let hlavně proto, jaký styl hry to byl. Ale bohužel, přidané věci se mi prostě do toho základního principu téhle hry nehodí a nudí mě.
Vezmu to stručně a zareaguji už jen na ten Kerindor - ano, jsem rád samotářský, ale Kerindor je mapa, která v metinu nemá co dělat. Jestli jsi někdy hrál něco jiného než metin, pak pochopíš. Tohle je mapa na úplně jiné hry. Metin má už v samotném popisu boj proti desítkám příšer najednou. A to jsem měl na metinu vždycky rád. Středně vyvážené příšery, možnost jich mít na sobě pořádnou masu, ale né typem, jako je to ve Swampu (rád se na ten boj koukám, na obrázky si můžu screenshotovat).
Pak to má i druhou stránku a tou je komunita. Začalo to jedním cechem (byl bych teď maličko vulgární), kteří to začali brát moc vážně. Od nich se začala celá hra odvíjet. Karma a podobně věci - k čemu to sakra je? Nějaká procenta a složité počítání - tohle není odreagovačka, to rovnou můžu doma počítat jen tak ze srandy králíků.

A jestli chce někdo získávat ojedinělá brnění, která hned tak někdo mít nebude, tak ať udělá něco stylu dropu BS na offiku před dosažením levelu k dropu BSek v červeném lese. To bude sranda, nemyslíte? :lol:
Obrázek
Přišel jsem,viděl jsem a nevěřil vlastním očím.
Mám rád svoje klubíčko.

CHAOS-ZMATEK-PANIKA-TO JE MOJE TAKTIKA!
Ten co chrastí s myší

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ KerkyzAfterky « stř 2:34 pm »
už to jde, díky
@ KerkyzAfterky « stř 2:26 pm »
díky bohu, už sem myslel, že sem jediný :D
@ TomasFoxx « stř 2:18 pm »
https://ctrlv.link/pMrm hazi to toto a prej nejsem jediny
@ TomasFoxx « stř 2:17 pm »
nejdou logovat postavy, help
@ Pajik « pon 7:53 pm »
jojo, přesně ten ;)
@ Trubice « pon 7:08 pm »
@Pajik,  Myslíš tenhle ? Smluvní strany se dohodly, že ozbrojený útok proti jedné nebo více z nich v Evropě nebo Severní Americe bude považován za útok proti všem
@ TomasFoxx « ned 10:58 pm »
@Mionix,  to já nepoznám, nevim kolik jsem jich měl :D
@ Pajik « ned 10:45 pm »
@Ezzo95, v 99,9% půjde o článek 5
@ kovardominik « ned 10:01 pm »
je jich hodně no
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
co si predstavit pod porusenim podminek pouziti. za co ti lidi dostavaj bany? :D
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
ahoj
@ Medvidek « ned 2:11 pm »
Ahoj, slang - u každého vlákna pod jeho nadpisem je ikonka odpovědet. Klikněte na ní a zjeví se textové okno, kam můžete psát. :-)
@ Mionix « ned 10:34 am »
@TomasFoxx,  Ale huš. Radši si zkontroluj, zda máš bod do hodnosti na foru. ;-)
@ TomasFoxx « sob 6:53 pm »
@Mionix,  na forum přeci
@ Mionix « sob 6:28 pm »
@slang,  To záleží, kam ho chcete vložit? :-)
@ slang « sob 2:54 pm »
potřebuji poradit jak napíšu přispěvek na forum děkuji
@ Annatar « sob 1:04 pm »
A kdy zase zprovozníte arénu? Protože při téhle obtížnosti tam nikdo nebude chodit dalšího pul roku
@ Mionix « pát 12:29 pm »
@cleo,  Mělo by být opraveno při dnešní ranní údržbě.
@ MoCKeR « čtv 10:20 pm »
😎
@ cleo « čtv 7:54 pm »
@Mionix,  nefunguje ducha plamene
@ Mionix « čtv 6:43 pm »
:lol: tak kdo tipoval vítězství Rakouska nad Finskem 3:2? Koukám, že Loupežník byl kousíček. :up:
@ TomasFoxx « čtv 3:54 pm »
@Mionix,  vpohode, ja vam to pro tentokrat odpustim
@ Mionix « čtv 11:36 am »
Tak snad opraveno. Omlouváme se.
@ ShienZhao « čtv 10:44 am »
Děkujeme
@ Mionix « čtv 10:37 am »
Jasné. Děkuji všem. Naháním GA. - dohnal. GA už na tom pracuje.
@ Hugolaus22 « čtv 10:33 am »
Nefunguje vôbec sekanie, tak ako noach napísal žiadne DMG
@ NOACH « čtv 10:32 am »
Fyzické seky nefungujú, ani promena nefunguje. Nedá sa sekať. Len kúzliť
@ Mionix « čtv 10:28 am »
@NOACH,  Můžete to nějak rozvést?
@ Mionix « čtv 10:27 am »
@ NOACH « čtv 10:09 am »
Mobky sa nedaju sekať
@ Lejno « čtv 9:36 am »
Za mňa veľmi slušne nájdená alternatíva pre spawny vo war, good job
@ RAMHH « stř 11:45 pm »
Kdy půjde kupovat karmy za CB na úrovni P1 a dále? V návrhu úprav karem to bylo slíbeno..
@ Pajik « stř 5:12 pm »
@ddavidd,  jono, zrušil bych to
@ Mionix « stř 4:54 pm »
Hrozný ten hokej naši. :-(
@ gagefranjo « pon 7:42 pm »
Klobouky v IS budou do dnešní, nebo zítřejší pulnoci?
@ ddavidd « sob 10:27 pm »
Teoreticky tu offline stánky sú... Za SDčka. :)
@ Suko201 « sob 3:39 pm »
Kdybyste ještě přidali offline stánky, tak by to bylo top, ale chápu, že nemůžeme být nenažraní 😆
@ Suko201 « sob 3:39 pm »
Díky za update těch karem. Je to opravdu skvělá věc pro lidi, co si nemohou dovolit klikat každých 6h. Za to obrovské díky.
@ Sirrey « pát 9:44 pm »
@Mionix,  nedá se nic dělat, tak zase za rok 😇
@ TomasFoxx « pát 6:30 pm »
@Mionix,  tak nám domluv zapnutí eventu ještě na den <3
@ Mionix « pát 4:45 pm »
@Sirrey,  i pro nás to bylo překvápko, také jsme včetně našeho cechu počítali, že ještě dnes budeme do půlnoci dělat vagtru.
@ Sirrey « pát 8:45 am »
Zdravíčko :D , pokud to dobře chápeme, tak event měl skončit s dnešní půlnocí, ,,Ty potrvají až do 10. května." ale asi to každý chápeme jinak. :D hezký den přeji
@ Sirrey « pon 3:41 pm »
@NikolAstrid,  Ano nelze, jak píše @Narumikazuchi,  postavu lze zabít přímo ve městě, pro splnění úkolu. Děkuji za radu. ♥
@ NikolAstrid « sob 10:19 pm »
@Sirrey,  Souboj tam dát nejde? Myslím, že tak to dříve fungovalo... Ale jistá si nejsem
@ Narumikazuchi « sob 6:33 pm »
@Sirrey,  Zkus to normálně ve městě :)
@ Sirrey « sob 3:39 pm »
Zdravím, zdravím... Malý dotaz, jak zabít v Ugorohu vlastní mužskou postavu, pro získání tajného úkolu, když to píše neustále a všude hlášku ,,Nepřítel je na daném místě chráněn." děkuji za kloudné odpovědi. ;) :)
@ Akemos « sob 5:59 am »
U Wp ti síla zvedá základní dmg a int hu na kouzlo začarovaná čepel. Takže int a sílu určitě. Na sekání ze země alespoň 79 pohyblivost,pokus sekas z koně tak je poh jedno jelikož ti ji zvedne kůň.
@ goddamnbary « pát 12:16 pm »
Sup, našiel som starú tabuľku “útočne bonusy” sú tam rozpísané všetky postavy a status body ktoré pridávajú hodnotu útoku postave. Sura WP ma písanú silu nie int. (Viem že int pridáva magickú hodnotu útoku). Postava šaman to má rozdelené do sily aj int. Chcem sa spýtať prečo? A u WP je dobre kombinovať int+silu?
@ gagefranjo « pát 8:31 am »
👍🏼
@ Mionix « pát 7:51 am »
@gagefranjo,  GA:"staci kdyz dokonci uroven a dostanou to na tyden (to je max delka bonusu), maximalne to ale muzou protahovat do toho 11.5 do zhruba 9 ráno"
@ JIGsaw1 « čtv 9:26 pm »
@noxforko,  a nebo vytvotiř nějakou "databázi", kde by tito lidi co si změmili jméno byli uvedení, kde by se dalo dohledat kdo se jak kdy jmenoval... Když si dnes postava pamatuje jakou měla v předchozí generaci karmu, kouzla atd. nevím proč by si nemohla pamatovat jména.
@ noxforko « čtv 8:56 pm »
jo však v pohodě, jen říkám když už teda něco takového jde, a dokonce je, proč se to prostě nehodí třeba do IS za 500, u změny jména hodně lidí namítalo, že lidé se špatnou pověstí by tak lehce "vymazali svou minulost" tak proč alespon neudělat změnu charakteru, nebo ještě jednodušeji prostě alespon možnost smazání postavy pro možnost založení nové...
@ Obter!vr « čtv 8:51 pm »
jen jsem opravoval tvé sdělení, jinak se nehádám :)
@ noxforko « čtv 8:42 pm »
změna povolání? jasně, naexpit lv 160 u charakteru který chci v podstatě změnit kvůli jména, takže z BM udělat šamana... proč to dělat lehce když to jde složitě
@ Obter!vr « čtv 8:37 pm »
změna charakteru je ...
@ noxforko « čtv 8:33 pm »
ne jako vážně,změna jména tu nejde, změna charakteru není, a smazat postavu jde jen do nízkého lv vzhledem k pokroku co se týče úrovní postav kdy to jde mnohem lépe naexpit by se měla posunout i hranice, server běží už prostě moc dlouho a výběr jmen postav je omezený, třeba s tím něco dělat ... když už se rozhodnu ztratit několikaletý progres a začít nanovo jen kvůli toho abych měl jinou postavu se stejným jménem ... umožněte alespon něco z toho ...
@ noxforko « čtv 8:28 pm »
možnost mazaní postav do lv 110 včetně, kdo je pro?
@ gagefranjo « čtv 8:12 pm »
Jak je to s bonusem z vatry? Na vatře to píše, že bonus bude aktivní do 10.května, ale bonus aktivní není na úrovni 8. To se musí vatra pořád vylepšovat, aby ten bonus byl aktivní ?
@ Mionix « čtv 3:08 pm »
@TheDobbyk,  údržba byla. Je vždy pokud to GA neposune nebo nezruší.
@ TheDobbyk « stř 11:51 pm »
Ahoj, bude zítra údržba?

Who is chatting

offline Makarov 
offline Mionix