PvP výbava ninja dagger

Prostor k diskuzi o obratných ninja bojovnících, kteří dovedou hbitě zacházet s dýkami i lukem.
Odpovědět
Anderson
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 691
Registrován: ned 20. úno 2011 11:53:04
Dal poděkování: 72 poděkování
Dostal poděkování: 278 poděkování

PvP výbava ninja dagger

Příspěvek od Anderson » čtv 21. srp 2014 12:06:29

Ahojte, chcel by som radu, akú výbavu kupovať na ninju...
Takže mám lvl115 a mám zatial PvP BSko (obojruč a meč 15, dýka 10 a 500zb) mám ho vymeniť za dračie?
šperky aké? náhrdelník z nebeských sĺz alebo zlatý? náramok strieborný a náušnice ebenky to je mi jasné..
ďalej zbraň, myslím že shardy..
ďalšia vec sú talismany, v talismanoch v PvP som nováčik a vôbec neviem ktoré talismanyp oužiť.. Bol by som rád keby sa troška rozpíše skúsenejší ninja a trošku mi poradil

Odkaz pre boardov: dávam to do diskúzie o hre lebo do témy postavy a ninja chodí velmi málo ludí, tak vás chcem poprosiť či by ste to tu nemohli chvílku nechať, ďakujem
ende

kado
Lv.39
Lv.39
Příspěvky: 1914
Registrován: pon 02. kvě 2011 14:51:30
Dal poděkování: 83 poděkování
Dostal poděkování: 178 poděkování

Re: PvP výbava ninja dagger

Příspěvek od kado » čtv 21. srp 2014 12:11:53

dracie je lepsie koli tomu ze ho mozes dalej zlepsit ;)
nahrdelik slzy koli prounikom ;) naramok skor draci ;)
zbran shardy / titanky / medzky ak chces prunikovat
tailky preferuj v tomto poradi : schopka , prumka , ZB , HP , poh , sila
Lidi, s blbejma nikdy nediskutujte. Jednak je to ztráta času a jednak jim prokazujete laskavost, že je vůbec berete na vědomí. Jan Werich
© kado 2014
We are workout

Uživatelský avatar
Nippousek
Lv.23
Lv.23
Příspěvky: 409
Registrován: pon 06. led 2014 19:01:10
Dostal poděkování: 150 poděkování

Re: PvP výbava ninja dagger

Příspěvek od Nippousek » čtv 21. srp 2014 12:17:45

Přesně,souhlasím s kadem..
Shardy jsou rozporuplné.. někdy dáš 1000 někdy 5000..
Takovej ninja,co jen průnikuje do pvp není vůbec špatnej..
Pár lidí znám..mají talíky na průmku a zb všude.. daj většinou jen oblak a vířko a usekaj tě.. to je nejlepší metoda..
Jinak asi tak,co napsal kado..
Ale na 115 bych volil stříbrnej.. dračí +0 nějak nepřidává.. a brnko bsko...
3x15+10 magie a si zavodou ;)

S pozdravem
Nippouš
Definitivní konec, aktivní pouze na fórku !

Anderson
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 691
Registrován: ned 20. úno 2011 11:53:04
Dal poděkování: 72 poděkování
Dostal poděkování: 278 poděkování

Re: PvP výbava ninja dagger

Příspěvek od Anderson » čtv 21. srp 2014 12:19:04

a ešte by som sa chcel spýtať..Bude mi stačiť, ja neviem, dajme tomu takých 20kkk na priemernú PvP výbavu aby som nebol len jak chodiaca obeť vo válke, ale aby som aj niečo dokázal zabiť/ustáť?..zase nepatrím k nejakým papalášom ktorí majú desiatky miliárd na účtoch :D teraz momentálne mám okolo 5kkk + ešte zarábam, tak sa preto pýtam či mi tých 20kkk bude stačiť
ende

OnOff
Lv.22
Lv.22
Příspěvky: 355
Registrován: pát 28. úno 2014 16:33:06
Dal poděkování: 80 poděkování
Dostal poděkování: 142 poděkování

Re: PvP výbava ninja dagger

Příspěvek od OnOff » čtv 21. srp 2014 12:20:22

Brnění - vezmi určitě dračí, máš tam i o ničem bonusy, takže dračí bude i čisté lepší.
Náhrdelník bych volil na ninju daggera slzový (průnik)
náramek vem dračí, naušnice ebenky
zbraň bych vzal shardy... později titanky.
Talismany - pokud máš dost financí, nejlepší kombinace na tebe je schop,schop,hodnota útoku. Pak bych volil třeba schop,schop,zb nebo schop,zb,útok. Nebo klidně i průmku, ostatní bych vůbec nebral - maximálně sílu.
ObrázekAlarwanObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
30k min.+
Jinno
97
Tabulky Tugyise
M2
0
17
5P
0k
Nový začátek, vše v progresu. Dříve znám jako Andriana či NEIL.

Uživatelský avatar
Nippousek
Lv.23
Lv.23
Příspěvky: 409
Registrován: pon 06. led 2014 19:01:10
Dostal poděkování: 150 poděkování

Re: PvP výbava ninja dagger

Příspěvek od Nippousek » čtv 21. srp 2014 12:21:19

Hodně se toho odvíjí od biologa.
Pokuď máš full bio,tak ti bude stačit výbava za takových 25kkk aby si i něco udržel.
Pokuď né,ale máš alespoŇ hotové poznámky,počítej tak 40..
Jinak pokuď nemáš asi červené větve,tak se do pvp radši ani nepouštěj.. až je uděláš.dejme tomu si něco udělej,ale bez větví to skoro nemá cenu..
To by musela bít kurňa drahá výbava..

S pozdravem
Nippouš
Definitivní konec, aktivní pouze na fórku !

Uživatelský avatar
tobartos
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 219
Registrován: úte 19. dub 2011 22:06:36
Dal poděkování: 45 poděkování
Dostal poděkování: 105 poděkování

Re: PvP výbava ninja dagger

Příspěvek od tobartos » čtv 21. srp 2014 20:42:46

Bsko je o ničem ale vyměnit to za dračí se snadno řekne. Ono dračí 3x15 + 1x10, tedy klasicky vyhovující, stojí i +0 někde 10kkk+. Volil bych tedy anlternativu - Shell (1500 ZB a 8% antischop). Viz níže.

Dále se musíš rozmyslet co chceš být, jestli spíše kouzlič nebo sekač. Pakliže hodláš bojovat na 115 lvl, udělal bych se spíše na kouzla. Bral bych na sebe:
Shardy, Shell, zd. stříbrný náramek, zd. ebeny, zd. nebeský náhrd. nebo zlatý, pokud budeš totálně na útok - tal. schop, poh

Proč?
Proč Shardy? - Na 115 lvl jsou ti dračí dýky samozřejmě k ničemu.
Proč Shell? - Zlatý střed v případě, že nechceš ani levný ani drahý brnění. Shellko se vyrovná v antishopce Dračimu +6 a ZBčka, které budeš tratit, lze vynahradit/opomenout celkem slušně. Pokud se bojíš mýtu vyšších obran shellka, tak tě můžu ujistit, že je to hodně malý problém. Nejen, že máš navíc 20% antitělesnýho v základu k dobru, ale z vlastní zkušenosti mě usekávali i v BS zrovna tak dobře jako v Shellku. Žádný velký vliv v tom tudíž nevidím.
Proč zd. stříbrný náramek? - Zrovna tak jako dračí dýky i zde bude dračí náramek horší než zd. stříbrný, především kvůli méně ZB a alespoň budeš mít +9% do schopky.
Proč zd ebeny? - Jaké jiné pro ninju. Sílu alespoň na seky využiješ a hlavně dosti ZB navíc bude.
Náhrdelník? - Pokud budeš na průniky alespoň částečně kup si zd. nebeský. Jinak zvol klidně zlatý (cena/kvalita).

Talíky?
Na tvém lvl bych volil kombinaci schop schop poh (levnější varianta poh schop poh), kde můžeš v případě méně financí zlatý náhrdelník do výbavy. Další, zpravidla levnější možností je schop schop síla (v levnější variantě síla schop síla). Ta ti bude přidávat do seků, takže v tomto případě bych volil zd. nebes. náhrdelník do výbavy. Lepší než síla by bylo ještě schop prům schop (levnější prům schop prům či prům síla prům), kde bude opět pasovat zd. nebeský náhrdelník. Možností je ale více, třeba: 3x poh / 3x prům / poh, prům poh...prostě záleží pak čistě i na tobě, dle celku, možností, financí atp.

Co bych nedělal? Dle mého nejnudnější talíková varianta je 2x či 3x ZB. Taktéž můžeš, ale brát budeš docela prdlačku. Nejsi ani BM, aby si ze sebe dělal ultra tank, takže je to spíš škodná. Já osobně nemám žádný talík ZB a dosáhnu klíďo se Shellkem se vším všudy nad 30k ZB (a to nemám zd. ebeny).

Ceny?
Přibližné ceny bych viděl takto:
Shardy (lidi, průnik, návrat / poh /síla...): 1,5 až 2kkk.
Shell (3x15 + 1x10): 4 - 6kkk
Zd. stříbrný náramek: klasika 1kkk- / s průnikem 10% - 1,5 až 2kkk
Zd. ebeny: 2x15 + 2x10 - 2-kkk / lepší - 5+kkk
Náhrdelník: Zlatý 3x15 - 4+-kkk / 2x15 +10 - 200+kk / 2x15, 1x10 + ZB - 2+kkk) // Zd. nebeský: lepší (3x15) 4+kkk / 2x15 2x10 - 2+-kkk
+ věcí s talíkama podle potřeby a financí

V klidu se vejdeš do 20kkk. Záleží jak si celý set složíš a vyladíš. Vůbec nemusíš za jednu věc dávat celý kapitál.

Uživatelský avatar
M3t0r1
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 279
Registrován: čtv 19. pro 2013 21:25:35
Dal poděkování: 55 poděkování
Dostal poděkování: 125 poděkování

Re: PvP výbava ninja dagger

Příspěvek od M3t0r1 » pát 22. srp 2014 13:38:14

Záleží na tom ako dlho plánuješ na Lv 115 ostať.

ZBRAŇ

:| Shard: raz dáš 2000 inokedy 6000
:cry: Titanová dýka: na levely 115 ju môžeš mať +0 / +1 a to sa vôbec neoplatí
:idea: Dýka Medúzy: s prúmkou 40%+ a k tomu 5% alebo 10% prúnik


BRNENIE

:cry: Oblek černého větru: ak nebolo rupnuté z Vodní Oblek je podpriemerné a neoplatí sa a BS 15 15 10 500ZB už vôbec nie
:idea: Bitevní Oblek Shell: najlepšie 3x 15% a k tomu 1x 10%
(cena:kvalita)
:idea: Temné dračí brnění: samozrejme 4x 15% je najlepšie a ak máš niečo k tomu (rýchlosť kúzla/šíp) je to ešte lepšie ale cena sa pohybuje niekde nad 40kkk, preto znova odporúčam 3x15 a k tomu 1x 10 za výhodnejšiu cenu.
Schopka má ďalej tú výhodu že ju môžeš neskôr vylepšovať zatiaľ čo shell už neplusneš.

TALIZMANY

Samozrejme luxus ako 3x Schop po tom túžime každý ale na ninju za peknú cenu by som uvažoval o týchto možnostiach:

Schop + ZB + Poh / Živ. energia(325zb) / Prúmka


Všetko záleží od tvojho štýlu hrania, či pôjdeš prúniky alebo len kúzliť alebo kúzliť a aj prúniky.


NÁRAMOK

Rozhodni sa podľa toho čo uvidíš že potrebuješ.
Ja napríklad mám Zdobený Nebeský nár. 2000ZB 15/10 kvôli kritiku, keby mám Zdobený Stříbrný nár. mám o 1500ZB viac (základ+taveniny) ale menej % kritik.
Na mojom levely som nad Náramek dračích slz ani neuvažoval no ty môžeš o +0/+1 čiže 8% obrany schopka + nejaké ZB.

NÁRDELNÍK

:idea: Zlatý náhrdelník (22): Ak natočíš 3x15 v základe s taveninami máš 14% šíp
:idea: Zdobený Nebeský náhr. (110): 14% prúmka, vyššia rýchlosť kúziel a veľké % na prúnik.
Ak pôjdeš na prúniky alebo prúniky+kúzlo v náhrdelníku máš jasno ale ak pôjdeš len na kúzla tak vyberáš medzi týmito dvoma.


20kkk na výbavu je dosť málo, buďme realisti a uvažujme radšej o 30kkk ako spodnej hranici.

TxGaRxT
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 80
Registrován: čtv 19. dub 2012 13:54:43
Dal poděkování: 137 poděkování
Dostal poděkování: 137 poděkování

Re: PvP výbava ninja dagger

Příspěvek od TxGaRxT » úte 09. zář 2014 14:05:56

za 20kkk sa dá niečo polepiť, ako už písal niekto hore kúp si shellko .. dýky pokial chceš prúnikovať tak medúzky aspoň 40% keď kúzliť shardy. talíky zasa od toho či chceš kúzliť alebo sekať. :D príliš málo informácií si poskytol :D :D
Obrázek

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ schvarz « úte 3:39 pm »
@Mionix,  No to je mazec!
@ Mionix « úte 8:04 am »
@schvarz,  ryb mraky za týden v 5 lidech. Měl jsem největší a zároveň osobní rekord. 19,2kg čistá váha kapr lysec.
@ Hakan « pon 9:14 pm »
@schvarz,  Roha braly
@ schvarz « pon 8:49 pm »
@Mionix,  Jak braly?
@ KerkyzAfterky « pon 10:12 am »
CrazyBull píše: No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
vypadá to na podělky ze strany týmu :D
@ Suko201 « pon 9:29 am »
Mionix píše: @Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
v pořádku pane
@ CrazyBull « ned 7:55 pm »
No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
@ CrazyBull « ned 7:53 pm »
Omluva přijata, každý má na dovolenou nárok :D
@ Mionix « ned 4:03 pm »
@Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
@ CrazyBull « ned 12:45 pm »
@Suko201,  třeba se jen posune necháme se překvapit ;-)
@ Suko201 « ned 12:40 pm »
Mionix píše: @CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
takže se event bude zkracovat? 🥺
@ Mionix « ned 12:38 pm »
@CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
@ CrazyBull « ned 8:58 am »
@Mionix,  A tak pardon chyba na mé straně je to výroční event co proběhl v loňském roce od 1.6.2023 takže se mi to nějak spojilo )) asi MDD a ty děti u učitelky si to prostě nějak spojilo. :D
@ Mionix « sob 5:59 pm »
@CrazyBull,  pardon, ale o MDD si nic nepamatuji, zkuste připomenout. @Clusive,  určitě bude. @Relly,  ano, bohužel to padá do spamu. Už v týdnu jsem to řešil s jedním hráčem.
@ Relly « sob 1:56 pm »
Tak vyřešeno. Chodí to do spamu 🥹
@ Relly « sob 1:50 pm »
Nejspíše nechodí maily na povolení secure. Nemohl by na to nekdo prosím mrknout?
@ Clusive « sob 12:16 pm »
Též bych se chtěl zeptat, jak to vypadá s výročním eventem, aspoň nějaké minimální info, díky. :-)
@ NedGabriel « sob 11:46 am »
Bude letos Kazmadán ?
@ CrazyBull « sob 8:59 am »
@Mionix,  Kontrolní otázka ví se něco o eventu na MDD? Pokud si vzpomínám tak byl každý rok nebo se pletu? Děkuji za info.
@ KynutaBuchta « ned 11:17 pm »
<3
@ ShienZhao « ned 10:52 pm »
Yeees
@ kovardominik « ned 10:51 pm »
je to tam
@ Hakan « ned 10:51 pm »
@Saggitarius,  Tady někdo poctivě sledoval
@ TheDobbyk « sob 9:22 pm »
jo helma by byla :D ale lvl asi neni
@ cleo « sob 8:38 pm »
@TheDobbyk,  musíš mít entariánskou helmu +9 a mít lv vyšší než moby
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Nevim kde je problem
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Jak funguje to potlaceni agresivity monster? V cido po mne jedou :D
@ Saggitarius « sob 4:51 pm »
Samozřejmě, to bylo semifinale #pijtesrozumem: https://www.ekura.cz/herni_ucet/voucher ... -do-finale
@ KerkyzAfterky « pát 3:43 pm »
@ Ponycious « čtv 11:05 pm »
ale my přece postupujeme do semifinále :(
@ TomasFoxx « čtv 9:12 pm »
@Mionix,  taky upravit minimapu v tý nový mapě na války
@ Mionix « čtv 7:42 pm »
@gagefranjo,  Mělo by být přegenerováno. Pokud se zobrazuje stará mapa, F5 by mělo pomoci.
@ Mionix « čtv 7:29 pm »
@gagefranjo,  co konkrétně? Změnil se snad jen hrad.
@ gagefranjo « čtv 2:18 pm »
Kdy bude hotový nový atlas pro entarian už se vi?
@ Mionix « čtv 11:30 am »
@Elear,  víme. :-D @Hakan,  prověříme. Případně na příště upravíme.
@ Hakan « čtv 10:15 am »
A sice jste oddělali plto u veteše ale zapomněli jste na jeho místě neviditelnou zeď :think:
@ Elear « čtv 10:01 am »
Zabudli ste pridaŤ brany do hradu :)
@ KerkyzAfterky « stř 2:34 pm »
už to jde, díky
@ KerkyzAfterky « stř 2:26 pm »
díky bohu, už sem myslel, že sem jediný :D
@ TomasFoxx « stř 2:18 pm »
https://ctrlv.link/pMrm hazi to toto a prej nejsem jediny
@ TomasFoxx « stř 2:17 pm »
nejdou logovat postavy, help
@ Pajik « pon 7:53 pm »
jojo, přesně ten ;)
@ Trubice « pon 7:08 pm »
@Pajik,  Myslíš tenhle ? Smluvní strany se dohodly, že ozbrojený útok proti jedné nebo více z nich v Evropě nebo Severní Americe bude považován za útok proti všem
@ TomasFoxx « ned 10:58 pm »
@Mionix,  to já nepoznám, nevim kolik jsem jich měl :D
@ Pajik « ned 10:45 pm »
@Ezzo95, v 99,9% půjde o článek 5
@ kovardominik « ned 10:01 pm »
je jich hodně no
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
co si predstavit pod porusenim podminek pouziti. za co ti lidi dostavaj bany? :D
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
ahoj
@ Medvidek « ned 2:11 pm »
Ahoj, slang - u každého vlákna pod jeho nadpisem je ikonka odpovědet. Klikněte na ní a zjeví se textové okno, kam můžete psát. :-)
@ Mionix « ned 10:34 am »
@TomasFoxx,  Ale huš. Radši si zkontroluj, zda máš bod do hodnosti na foru. ;-)
@ TomasFoxx « sob 6:53 pm »
@Mionix,  na forum přeci
@ Mionix « sob 6:28 pm »
@slang,  To záleží, kam ho chcete vložit? :-)
@ slang « sob 2:54 pm »
potřebuji poradit jak napíšu přispěvek na forum děkuji
@ Annatar « sob 1:04 pm »
A kdy zase zprovozníte arénu? Protože při téhle obtížnosti tam nikdo nebude chodit dalšího pul roku
@ Mionix « pát 12:29 pm »
@cleo,  Mělo by být opraveno při dnešní ranní údržbě.
@ MoCKeR « čtv 10:20 pm »
😎
@ cleo « čtv 7:54 pm »
@Mionix,  nefunguje ducha plamene
@ Mionix « čtv 6:43 pm »
:lol: tak kdo tipoval vítězství Rakouska nad Finskem 3:2? Koukám, že Loupežník byl kousíček. :up:

Who is chatting

offline Aliett 
offline Clusive 
offline Hakan 
offline Mionix 
offline Yuminka