INSTALACE KLIENTA - NÁVODY, TIPY, RADY, ŘEŠENÉ PROBLÉMY

Informace o vybraných událostech ve hře. Pro kompletní informace o novinkách sledujte web.
Užitečné odkazy: Pravidla, Seznam změn, Tým Ekura
Zamčeno
Saggitarius
Zakladatel tématu
Game Administrator
Game Administrator
Poděkoval:
Má poděkování: 2745×

INSTALACE KLIENTA - NÁVODY, TIPY, RADY, ŘEŠENÉ PROBLÉMY

Příspěvek od Saggitarius » pát 16. bře 2012 18:01:10

Pokyny pro instalaci herního klienta i řešení nejčastějších problémů naleznete na našem webu v příslušné sekci.
[GA]Saggi
Ekura tým

Pokud máte nějaký problém, kontaktujte nás na http://www.ekura.cz/herni_ucet/support

Saggitarius
Zakladatel tématu
Game Administrator
Game Administrator
Poděkoval:
Má poděkování: 2745×

Odkazy na stažení

Příspěvek od Saggitarius » pát 16. bře 2012 18:05:01

Odkazy pro jednotlivé verze ke stažení:

Aktuální odkazy naleznete na této adrese: http://www.ekura.cz/download#odkazy_stazeni

Minimální požadavky pro spuštění hry najdete na téže stránce: http://www.ekura.cz/download
[GA]Saggi
Ekura tým

Pokud máte nějaký problém, kontaktujte nás na http://www.ekura.cz/herni_ucet/support

Script
Game Administrator
Game Administrator
Poděkoval: 270×
Má poděkování: 1399×

Jak správně nahlásit chybu

Příspěvek od Script » pát 16. bře 2012 18:15:29

Nepodařilo se problém vyřešit?
Pokud Vám hra (nebo launcher) stále nejde spustit a vyzkoušeli jste všechny výše popsané metody, můžete požádat o radu ostatní uživatele fóra. Podobné dotazy patří vždy do Diskuze o hře, nikam jinam! Titulek Vámi založeného tématu by měl co nejpřesněji vystihovat daný problém, správně jsou například názvy: Chyba načítání devil.dll, Chyba - program Launcher.exe přestal odpovídat. Naopak špatné názvy tématu jsou PLS pomoc, help nejdemito, atd.

Aby vám ostatní mohli dobře poradit, je potřeba uvést co nejvíce detailů k chybě:
  1. Popis problému, jak přesně k chybě dochází (na co kliknete ap.). Příklad: „Když kliknu na Spustit hru vyskočí mi tato chybová hláška“, „Když se přihlásím do hry nemůžu se pohybovat kurzorovými šipkami“.
  2. Obrázek - např. screen chybové hlášky. Můžete jej přímo vložit jako přílohu do příspěvku, nebo jej nahrát na nějaký hosting (návod). V druhém případě pro vložení obrázku do příspěvku použijte tlačítko .
  3. Obsah souborů log.txt, log_instal.txt a syserr.txt. Tyto soubory najdete ve složce hry a do příspěvku jeho obsah můžete vložit pomocí tlačítka (každý soubor zvlášť do spoileru).
  4. Složka, kde máte hru nainstalovanou (např. "C:\Program Files\Sindicate"), nejlépe i screen této složky.
  5. Verze vašich Windows, toto můžete zjistit kliknutím pravým tlačítkem na ikonku Tento počítač > Vlastnosti. Příklad: Windows 7 Home Premium SP1 64bit.
  6. Verze .NET Framework, kterou máte nainstalovanou. Příklad: .NET framework verze 3.5
  7. Antivirový program a/nebo Firewall, který používáte. Příklad: Avast Home 5.0
  8. Pokud se jedná o grafickou chybu, uveďte také typ Vaší grafické karty a rozlišení monitoru. Příklad: nVidia GeForce 7800 GTS, rozlišení 1366x768.
  9. Pokud se jedná o problém s internetem (např. vypadávání hry), přidejte do příspěvku i Váš výsledek z testu rychlosti, ten můžete spustit například na serveru Obrázek Rychlost.cz. Podrobnejší výsledky lze získat na stránce www.pingtest.net, kde jsou navíc hodnoty jitter a packet loss. Důležité je, aby jste tyto hodnoty měřili v době, kdy dochází k problémům se hrou.
  10. Máte-li problém s plynulostí hry, nebo zamrzáním obrazu je zase důležité rozepsat hardwarovou konfiguraci Vašeho počítače - především frekvenci a typ procesoru, velikost paměti, grafická karta, ...
  11. Nezapomeňte poznamenat, jaká možná řešení už jste neúspěšně vyzkoušeli, ušetříte tím čas všem, kteří se Vám budou snažit pomoci.
Pakliže uvedete všechny tyto údaje, jistě se brzy podaří Váš problém brzy vyřešit ;-).
[GA]Script
Ekura Team

Script
Game Administrator
Game Administrator

Seznam vyřešených problémů

Příspěvek od Script » pát 16. bře 2012 18:17:53

Vyřešené problémy:
Podařilo se Vám úspěšně vyřešit jiný problém se hrou? Neváhejte nás kontaktovat a my obratem tento seznam doplníme.
[GA]Script
Ekura Team

Script
Game Administrator
Game Administrator

Návod na vytvoření souboru ekuraReport.zip

Příspěvek od Script » pon 25. led 2016 12:17:22

Jak vytvořit soubor systémových informací - ekuraReport.zip?

Tento soubor po Vás často požadujeme na supportu, pokud řešíme technické detaily ohledně chyby hry - například, když se nedaří hru spustit, nebo během ní dochází k chybám. Můžete jej vytvořit v launcheru hry a jedná se o obyčejný ZIP archiv obsahující následující části:
  • Soubor report.nfo - export většiny systémových informací pomocí stejnojmenného nástroje ve Windows (zde je například verze Windows, seznam hardware, verze ovladačů, hlášení o chybách aj.)
  • Soubor ekura.cfg, ve kterém je uložené nastavení Vašeho herního klienta (rozlišení, barevná hloubka, ...)
  • Soubor installtree.xml, který obsahuje kontrolní součty všech souborů ve složce hry (pro kontrolu integrity)
Zde je krátký obrázkový návod, jak soubor vytvořit:
  1. Zapneme launcher hry a zde klikneme na tlačítko .
    1.png
  2. Na následující obrazovce klikneme v pravé dolní části na tlačítko .
    2.png
  3. Po přečtení tabulky s upozorněním svůj souhlas potvrdíme kliknutím na .
    3.png
    3.png (13.54 KiB) Zobrazeno 6860 x
  4. Po chvilce čekání (v rozmezí několika sekund až minut) se objeví hláška o úspěšném vytvoření souboru včetně složky, do které byl umístěn.
    4.png
    4.png (7.65 KiB) Zobrazeno 6860 x
  5. Z této složky potom můžeme soubor přiložit například ke svému tiketu.
    5.png
[GA]Script
Ekura Team

Zamčeno

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Lucien « sob 8:31 pm »
Dobrý večer :)
@ Spartaa16 « sob 10:48 am »
@lordwojta :  pražští jogurti :D :D :D samej moravák jako já tu :)
@ MostEVILEK « sob 9:25 am »
@Mithra :  VELKÉ DÍKY!
@ Mithra « sob 1:37 am »
Díky všem, ale fakt hledám restauraci, kde kuchař umí udělat tak krvavej steak, že ta opečená šlupička na vrchu má 2mm a zbytek je krásně šťavnatý syrový hovězí. Uzený je uzený, ale to není ono. A přežírat se nutně nemusím. :-) Mě stačí ten steak a k tomu trocha zeleniny aby se neřeklo, že jím je maso. :-D
@ lordwojta « pát 11:19 pm »
v masu,pivu a slivovici rozhodne pozadu nejsme tam ba naopak světově dominujem,škoda že nam to ti jogurti Pražští kazi ten průměr :)
@ MostEVILEK « pát 11:14 pm »
nojo morava byla vždycky trošku pozadu :D
@ lordwojta « pát 11:13 pm »
momentálně se všude na moravě udi,což je podle mě to co hledaš,kam se na to hrabe Pražskej steak :))
@ MostEVILEK « pát 11:05 pm »
Dík Cepčo,ukládám do záložek.
@ Cepino « pát 10:08 pm »
@Mithra :  Mithroušku, tohle u mě nepřebije nic. http://brasileiro-uradnice.ambi.cz/cz/menu?id=22027
Zaplatíš si jídlo na večer a pak ti jen nosí a nosí a nosí a ............ praskneš :)
Studený bar (jídlo) je v ceně. Teplé ti neustále donášejí nové a nové. Pití se platí zvlášť. No a na závěr po 3 hodinách jsme si dali hromadu královských krevet. Málem jsem splnil jeden z lidských hříchů (film 7) obžérství. :)
@ Janko.Tlcik « pát 8:35 pm »
k lokácii- píše mi Výčapy-Opatovce, čo je dedina asi 50 km od miesta kde som. a na rozdiel od môjho bydliska tam určite nemajú optickú sieť od Pomarančov
@ FluffyHero « pát 8:11 pm »
@Spartaa16 :  Amatér, já Liverpool :P kupodivu lokace úplně přesně :D
@ Mithra « pát 7:48 pm »
@MagSham : Hmm nevypada zle. Pridal jsem si do navigace az pojedu smer HK. Andys zustane doma. Nekdo musi hlidat Jurtu. :-) Dekjui za tip
@ MagSham « pát 7:33 pm »
Restaurace u Ságnerů Nechanice :D přijedeš i s kocourkem? :D
@ Mithra « pát 6:20 pm »
Dal bych si krvavej steak. Ale zatracene dobre udelanej krvavej steak. Priznejte se bando:-) kam chodite na dobrej krvavej steak?
@ Spartaa16 « pát 5:41 pm »
@TomasFoxx :  od pondělí já :P Amsterdam :)
@ Borda91 « pát 5:12 pm »
@TomasFoxx :  Já mám rozdíl pouhopouhych 456 km :( :D
@ TomasFoxx « pát 4:29 pm »
https://ctrlv.cz/uR2T Kdo překoná moji lokaci? :lol:
@ Nix « pát 2:55 pm »
Třeba když se zapomeneš odhlásit na veřejným počítači ve škole/práci... Když někomu zrušíš secure, ale on zůstane na webu přihlášenej... nebo prostě pro přehled :)
@ Cepino « pát 1:56 pm »
@Nix :  Děkuji. :)
@ Cepino « pát 1:55 pm »
@Nix :  Aha. Tak to pak ano. Ale tedy nevím k čemu mi to je? :)
@ tyranka « pát 1:37 pm »
Kroměříž -- pěkný hieroglif
@ Nix « pát 1:18 pm »
@Cepino :  Týká se to jen přihlášení na účet na webu.
@ Cepino « pát 12:53 pm »
Já to teda zatím moc nepochopil. Mám tam vidět jen přihlášení na web hry nebo i přihlášené účty ve hře?
@ Janko.Tlcik « pát 12:05 pm »
*spustil
@ Janko.Tlcik « pát 11:55 am »
takže skúšal som to znovu cez firefox asi pred 15. minútami a znovu nič. potom som odhlásil na firefoxe, vedľa spustilô a prihlásil cez TOR, tam šlo, poodhlasoval som v TOR všetky zariadenia okrem aktuálneho, potom znovu cez firefox a zrazu to naskočilo aj tam
@ Cepino « pát 11:51 am »
Tak mně to ukazuje akorát že jsem přihlášen na webu, nic jiného. :)
@ MostEVILEK « pát 11:34 am »
Mě už to funguje ..
@ MostEVILEK « pát 10:35 am »
ani já ...
@ Janko.Tlcik « pát 10:11 am »
mne to nič neukazuje, som prihlásený cez W7, firefox, hlavnú postavu mám prihlásenú v hre, tiež som v herní účet/informace a nič...
@ Compucion « pát 10:05 am »
Jej ekura.cz/novinky a tohle jsme asi všichni přehlédli :D
@ Compucion « pát 9:24 am »
Já údržbu ani nepostřehl, takže hádám, že žádné změny nejsou :D @TomasFoxx : 
@ Cepino « pát 8:51 am »
Češi dotoho. Jedééém. My chceme gól. :clap:
@ FluffyHero « pát 8:26 am »
@TomasFoxx :  Nene :D kontroluji každou hodinu :D
@ TomasFoxx « pát 7:54 am »
Jsem jediný co pořád čeká na včerejší údržbu v seznamu změn? :lol:
@ Compucion « čtv 11:16 pm »
Jojo obchodníku :)
@ Cepino « čtv 6:38 pm »
@Obchodnik799 :  ano dělá
@ TomasFoxx « čtv 5:40 pm »
Jo to se mi taky stává furt
@ Obchodnik799 « čtv 5:11 pm »
Jen dotaz ? Buguje se vám furt pmko ? pokud to skočí na druhej řádek, tak začínaj utikat pismenka oproti kurzoru
@ Spartaa16 « čtv 4:29 pm »
@TomasFoxx :  hned jak mě to 3* koplo si mě napadl ty :D :D
@ Obchodnik799 « čtv 4:08 pm »
Shop mi jede, koplo mi to buffku dokonce v relogu. :D
@ Schyeng1 « čtv 3:57 pm »
Furt to kope?
@ JosephShivers « čtv 3:46 pm »
A ja už som chcel volať operatorovi, za čo to platím, ked mi to nejde :D
@ TomasFoxx « čtv 3:44 pm »
Už mi napsalo 6 lidí ať jim přestanu shazovat server :D :D :D :D
@ Borda91 « čtv 3:38 pm »
@Spartaa16 :  Dneska to dělá někdo jinej prý :D a nebo se fox snaží udělat rekord v počtu (ne)zničených sentinelů? :D
@ TomasFoxx « čtv 3:35 pm »
teď už mi to nejde zas lognout vůbec.. :D
@ Spartaa16 « čtv 3:34 pm »
:D :D :D
@ Spartaa16 « čtv 3:34 pm »
beztak to zas kopeš ty ten server
@ Borda91 « čtv 3:34 pm »
Teď to pro změnu píše po kicku z ničeho nic,chyba při spojení se serverem :D
@ TomasFoxx « čtv 3:34 pm »
Karma mi vrací mojí dřívější "moc" :D :D :D :D :D
@ TomasFoxx « čtv 3:33 pm »
Zkus si u toho ničit sentinel.. zničím ho skoro celej a kopne mě to.. a začínám od začátku.. :D :D :D
@ Spartaa16 « čtv 3:33 pm »
nejde to přihlásit nebo to kope účty z ničeho nic všechny shopy spadnou i s hlavní postavou
@ Spartaa16 « čtv 3:33 pm »
mně taky
@ TomasFoxx « čtv 3:33 pm »
A zase kopanec
@ TomasFoxx « čtv 3:30 pm »
Ahhh tak ne už :D
@ TomasFoxx « čtv 3:29 pm »
Mně už to nejde ani lognout.. hodí mi to "přihlášení probíhá" a nic dalšího :D
@ Spartaa16 « čtv 3:29 pm »
poslední hodinu?
@ Spartaa16 « čtv 3:29 pm »
taky vám to ve hře teď často padá ta hra všechny účty?
@ TomasFoxx « čtv 3:25 pm »
:inlove: :inlove:
@ Cepino « čtv 11:40 am »
@ JosephShivers « čtv 11:35 am »
TomasFoxx píše: Lišky jsou top
hlavne v kebabu

Kdo chatuje