Průniky

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Odpovědět
diver
Lv. 11
Lv. 11
Poděkoval: 132×
Má poděkování: 72×

Re: Průniky

Příspěvek od diver » ned 31. bře 2019 19:41:17

crazy8 píše:
ned 31. bře 2019 19:33:58
prepáčte nebudem sa vám do toho moc miešať keď ste tu tak "rozjetí" :D ale prosím než vypúšťate tie bludy o bonusoch čo tu píšete pozrite si návod od elektrixa bonusy 2.

nedá sa to už niektoré veci čítať

ďakujem
Sorry no, vzal jsem to tak, jak to vidím přímo já ve válce. Takže se ti moc omlouvám za bludy o bonusech. Neboj už je neuvidíš. :)
My se neznáme :)

LycousOriginal
Zakladatel tématu
Lv. 11
Lv. 11
Poděkoval:
Má poděkování: 39×

Příspěvek od LycousOriginal » ned 31. bře 2019 19:44:03

qSTRoNgMANp píše:
ned 31. bře 2019 19:29:41
LycousOriginal píše:
ned 31. bře 2019 19:28:03
Ten sundá každého, ikdyž bys měl full obrany na odolnost proti škodě, viz 1. záběr ve videu 2,9-3,1k průnikem, prostě to elíky nevytáhnou a nevytáhly by ani, když by ses stavěl na hlavu.
Podle mě se řeší kvuli tomu, že nerfnuli houby no, když byli houby, tak si nějak neresil, že tě někdo z povzdali prunikuje uklikal si to. :)
Jj je na prd, když tě klikne sépkař ty jsi u něj a otočíš to a snažíš se útéct (pač mu přišli kamarádi na pomoct v hojném počtu) nejde to, prostě tam umřeš, dostaneš pár útoků od dálkařů ještě jako bonus, no prostě požitek za blízké postavy. Jako nejdou sice houby, ale cbčka tam padají zase úplně easy, teda až na pár vyjímek, co tam drtí místo hub ryby, to dáváš 14 12 9 jde do nich dalších 5 lidí a borci si jedou svoje a vůbec nic si z toho nedělají. Války momentálně mají spousty chyb (ryby, průniky, antistun, útočení ze spawnu) a jestli se to nezačne řešit, tak nejspíš časem už to ani nepůjde, ale tak můj server to není, když s tím nic dělat nechtějí tak ať.

D00MHEAD
Lv.3
Lv.3
Poděkoval:
Má poděkování: 10×

Příspěvek od D00MHEAD » ned 31. bře 2019 19:59:55

Bonusy proti tomu máš, nechod sám do 10 když víš že můžeš dostat zruško, nevím kolik chceš rad ještě, asi si taky začnu stěžovat že i přes 60 obojruč a 62 war karma P obrana dostávám 11 kritikem, nemám si i já začít stěžovat a udělat z toho halo? Tebe to akorát štve a štve to víc lidí tak proto tu křičíte, jak psal strong v dnešní době válek je možno vyhrávat X způsoby a každej hraje to co mu vyhovuje, baví a nebo potřebuje, já ty bonusy mám a dostávám perdy od tebe např, stěžuju si někde že jééé mentál tohle a támhle ne, ty ty bonusy nemáš a divíš se že bez požehnání do obličeje ti dám za 6k, kdyby nebyl tehdy nerf archerů dostával by jsi to i na dálku

INParadise
Lv.14
Lv.14
Poděkoval: 47×
Má poděkování: 67×

Příspěvek od INParadise » ned 31. bře 2019 20:09:21

disaster1591 píše:
ned 31. bře 2019 17:51:24
INParadise píše:
ned 31. bře 2019 17:04:05
Boro3 píše:
ned 31. bře 2019 16:09:59
Mne pruniky vôbec nevadia nechápem co furt vyplakavate omg. Neviem ci chcete byť nesmrteľni v tých valkach abo co ale je to z môjho pohľadu na smiech.
Hezké vyjádření, asi hraješ za červenou že? 5 zruškařů, 5 lidí s lukem. A ty ikdyž máš x krát dražší pvp tak nedoběhneš ani k chumlu. Protože pernamentně máš zruško a na zádech všechny průnikáře s lukem. Pak se tady všichni do jednoho divíte že všichni chodí za healera a další dálkové postavy a ještě ktomu s útokama, protože stím můžou pálit z dálky.
Pockat,nejsi to nahodou ty co chodi do valky za healera a prunikara,tusim ze mas aj video na yt z valky s lukom,a neni to nahodou tvoja risa co permanentne chodi valky stylom ze stoji chumel skoro 10tich dialkovych postav a len palia kuzla/sipy a ked sa po nich rozbehne viac hracov tak utekaju cez pol mapy? :D
PS: doomhead ty by si sa podla mna vobec nemal vyjadrovat k tejto teme lebo ty presne to robis a kvoli takym ako si ty ide to pvp dole vodou,
Ano, já jsem ten co už 4 měsíce chodí za postavy na blízko. Akorát 4 války jsem za ty 4 měsíce šel za healera a dal si krále. :lol: Nemluvě o tom že stačila jedna válka po 3 měsících a už jsi mi hned řval do PM :lol: :lol: :lol: A poznámečka: Videa já opravdu netočím sry. :cry:

Víc hráčů, myslíš když jsem tam sám a běží tam 20 lidí z červené? Logicky se nenechám zabít :lol: :lol: :lol: Přemýšlej trošku. Když tě vidím ve válce tak to vypadá tak že hodíš jedno kouzlo(Pokuď ho vůbec stihneš hodit) a pelášíš ještě rychleji než běží healeři kteří *se schovávají za chuml*.

Jen bych ti ještě připomněl výhodu v počtech. Způsob boje ktomu musíš přizpůsobit, ale to nikdy nepochopíš. Nadáváš na to že se ve žluté/modré někdo schovává za chuml, ale přitom ty jsi v říši která disponuje největším počtem bojovníků. Co si budeme nalhávat, budeš jeden z lidí který tam je jen z důvodu většího počtu, mezi které se lépe schová a kvůli pravidelným bonusům. O modrých nemluvím, ti jsou dost hloupí na to aby je napadlo jít do červených když po nich jdeme my. Prohrávají si války sami. Když místo převálcování červeného chumlu nahání jediného žluťáka co je v okolí a dají přitom všechny body červeným, protože vás jen *načnou* pro červené a sami přitom stejně umřou. Ale tenhle problém bude možná tím že tam není taková spolupráce jako ve žluté, co si budeme, 70-80% žluté říše je jeden cech co spolu volá.

K průnikům. Je to otřesné. Člověk tam občas běhá i 2-3 minutky než vůbec někoho naklikne bez toho aniž by do něj nelítal šíp za šípem. Já osobně bych upravil funkčnost obrany proti šípům, připadně nějak upravil hodnoty DMG ze šípů úměrně k rychlosti kouzel a jejich nabíjením ostatních postav. Archer by na tom nijak utrpět neměl.

Hezky se povídá že si někdo může průnikáře vzít na starost, jenže pokud nemáte buff nemusíte to ani zkoušet, nestihnete kněmu ani doběhnout. Když to stihnete hodí zamasko a můžete se jít klouzat, protože vás při útěku stejně ušípuje. A když vás nezabije on sesype se na vás celá červená/modrá říše.

D00MHEAD
Lv.3
Lv.3
Poděkoval:
Má poděkování: 10×

Příspěvek od D00MHEAD » ned 31. bře 2019 20:15:56

Průnik nerfů již byl a zasáhlo to i archera, proč chcete 2 nerf, to prostě nechápu :D pokud by byl, musel by být globální pro všechny, 1. postava aby měla 2 nerfy a ostatní nic, ty se se zbláznil, čtete si vůbec to co psal Mithra?

INParadise
Lv.14
Lv.14
Poděkoval: 47×
Má poděkování: 67×

Příspěvek od INParadise » ned 31. bře 2019 20:25:54

D00MHEAD píše:
ned 31. bře 2019 20:15:56
Průnik nerfů již byl a zasáhlo to i archera, proč chcete 2 nerf, to prostě nechápu :D pokud by byl, musel by být globální pro všechny, 1. postava aby měla 2 nerfy a ostatní nic, ty se se zbláznil, čtete si vůbec to co psal Mithra?
Mithra tu vždy psal a bude psát nesmysly. viz. jeho výbavy za 10kkk atd. Nepsal jsem že to chci. Jen pokuď něco tak jsem to dal jako příklad co by se stím mohlo udělat. Já osobně se kvůli průnikům někdy osobně vykleju za válku na celý týden, ale nějak pořád přežívám. Až toho budu mít dost tak prostě nebudu válčit :lol:

LycousOriginal
Zakladatel tématu
Lv. 11
Lv. 11
Poděkoval:
Má poděkování: 39×

Příspěvek od LycousOriginal » ned 31. bře 2019 20:27:00

D00MHEAD píše:
ned 31. bře 2019 19:59:55
Bonusy proti tomu máš, nechod sám do 10 když víš že můžeš dostat zruško, nevím kolik chceš rad ještě, asi si taky začnu stěžovat že i přes 60 obojruč a 62 war karma P obrana dostávám 11 kritikem, nemám si i já začít stěžovat a udělat z toho halo? Tebe to akorát štve a štve to víc lidí tak proto tu křičíte, jak psal strong v dnešní době válek je možno vyhrávat X způsoby a každej hraje to co mu vyhovuje, baví a nebo potřebuje, já ty bonusy mám a dostávám perdy od tebe např, stěžuju si někde že jééé mentál tohle a támhle ne, ty ty bonusy nemáš a divíš se že bez požehnání do ksichtu ti dám za 6k, kdyby nebyl tehdy nerf archerů dostával by jsi to i na dálku
No dostal jsi 16, když jsem šel za mentoše, pak jsi si něco přehodil a stáhl jsi mě na 14, 6k nebereš dáš sotva 4-4,5 (a to na blízko), nemáš tak dobré průmky jako třeba loop, s kterým jsem to testoval, tak si nehraj jako kdyby jsi měl, díky. Jen mi napiš, co v těch válkách zmůžeš bez sépky? Třeba se schopkama? Tj. jediný co mě zajímá, pač jasný, když bych využíval průniky jako ty, tak by se mi taky nelíbilo, že mi je někdo chce sebrat kopal bych kolem sebe, ale to bych musel být ty, já se tam vyblbnu se schopkama nemusím mít zaraženej mezerník.

Malchus
Lv.20
Lv.20
Poděkoval: 104×
Má poděkování: 389×

Příspěvek od Malchus » ned 31. bře 2019 21:48:19

Mě vždycky hlava nebrala, že v každé jiné hře se snažil člověk mít kvůli obraně co nejlepší armor, ale v metinu se snaží mít v pvp co nejhorší armor, protože průniky.
Obrázek

Artoria
Lv.16
Lv.16
Poděkoval: 200×
Má poděkování: 416×

Příspěvek od Artoria » ned 31. bře 2019 21:52:05

Vložím se do diskuze, pokud chcete něco řešit - držte se tématu, pokud ne - téma bude uzamčeno. Osobní spory můžete řešit v SZ mezi sebou. Přeji klidný večer všem
[BA]Artoria
Ekura Team

Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je. Jan Werich

White
Lv. 12
Lv. 12
Poděkoval: 11×
Má poděkování: 29×

Příspěvek od White » pon 01. dub 2019 11:04:18

Jestli hledáte balanc v PvP nebo jenom PvP, metin není ta správná hra. :heart:
Toxicita je na místě

Ve hře jednou měsíčně : ScoperKeri, Carto

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Skullhlav « sob 8:49 pm »
Mionix píše: @Skullhlav,  A co jako čekáte? Hraje v jednu chvíli v jeden den 500 lidí. Nikomu to nepadá, jen vám. Jak vy by jste to řešil? Docela jsem zvědavý na váš názor. Vy jste správce sítě a neumíte si monitorovat vlastní internetové připojení?
A vy neumíte číst psal jsem že jsem dělal diagnostiku jde vidět že to ani nečtete :heart: A navíc nechtěl jsem tady vyvolat hádku každý si hájí své stanovisko
@ Mionix « sob 8:45 pm »
@Skullhlav,  A co jako čekáte? Hraje v jednu chvíli v jeden den 500 lidí. Nikomu to nepadá, jen vám. Jak vy by jste to řešil? Docela jsem zvědavý na váš názor. Vy jste správce sítě a neumíte si monitorovat vlastní internetové připojení?
@ Skullhlav « sob 8:44 pm »
schvarz píše: @Skullhlav,  Nesnědl jsem šalamouna, místo toho mám praxi a školu na danou problematiku. Absolvoval jsem 3 semestry předmětů o sítích a operačních systémech. Rád si poslechnu, čím sis v daném oboru prošel ty. Pokud si nenecháš poradit a budeš si pořád razit svojí nepodloženou teorii, tak nevím, co čekáš :D
5 let servisní technik Pro ABB teď 6 rokem správce sítě pro Tieto :)
@ Skullhlav « sob 8:37 pm »
Mionix píše: @Skullhlav,  Nezlobte se na mě, ale když v daný den jste jediný a ostatních x set hráčů má stánky a nepadají, tak co vám na to máme říci?
No jo Profesionalita se pozná lepší způsob než odbyt asi neumíte :sheriff:
@ schvarz « sob 7:59 pm »
@Skullhlav,  Nesnědl jsem šalamouna, místo toho mám praxi a školu na danou problematiku. Absolvoval jsem 3 semestry předmětů o sítích a operačních systémech. Rád si poslechnu, čím sis v daném oboru prošel ty. Pokud si nenecháš poradit a budeš si pořád razit svojí nepodloženou teorii, tak nevím, co čekáš :D
@ Mionix « sob 7:35 pm »
@Skullhlav,  Nezlobte se na mě, ale když v daný den jste jediný a ostatních x set hráčů má stánky a nepadají, tak co vám na to máme říci?
@ Skullhlav « sob 7:25 pm »
Neříkám že na obou stranách je vše na 100% Tohle jsem vytáhnul protože to byl případ že mi to tak za den padalo každou hodinu a pravidelně schválně jsem spustil diagnostiku a u mě to na 100% nebylo a když jsem to oznámil byl jsem odbyt " my nic to vy" pak zajímavé že to přestalo a už to nikdy neudělalo
@ Mionix « sob 7:14 pm »
A pamatujte, vždy když je chyba na straně serveru, tak já jsem první, který začne shánět Saggiho a okamžitě to řeším, jako posledně, když spadl přihlašovací server. A pár hodin hra nedovolila přihlásit. A následně to i vždy přiznám a oznámím.
@ Mionix « sob 7:02 pm »
Takto třeba u mě vypadal internet, kdy mi do telefonu poskytoval tvrdil: U nás nic takového neexistuje, u nás vše běží na 100%, vy lžete, nevymýšlejte si. A když jsem mu dodal screeny, tak najednou se začali omlouvat, že někdo v baráku shazoval častými dotazy switch a podobné. https://ctrlv.cz/gaER
@ Skullhlav « sob 6:56 pm »
Mionix píše: @Skullhlav,  Když padají stánky jen vám, tak je to chyba na straně serveru? :shock: Mně stojí stánky 24h x 365d. A nic mi nepadá. Pokud stánky vám někdy padají a někdy ne, tak ha? A ještě dodám, servery jsou ve FRA a každý k nim jede po jiné cestě. Ne každá cesta v danou chvíli musí fungovat na 100%.
Přesně jak jsi říkal je vymlouvačné řečí :heart:
@ sizmik « sob 6:55 pm »
Pamatuje si někdo prosím, jaké barvy byly o haloweenu potřeba na ty speciální účesy?
@ Mionix « sob 6:27 pm »
@Skullhlav,  Když padají stánky jen vám, tak je to chyba na straně serveru? :shock: Mně stojí stánky 24h x 365d. A nic mi nepadá. Pokud stánky vám někdy padají a někdy ne, tak ha? A ještě dodám, servery jsou ve FRA a každý k nim jede po jiné cestě. Ne každá cesta v danou chvíli musí fungovat na 100%.
@ Selema « sob 4:50 pm »
@MoravskyPepin,  jn
@ MoravskyPepin « sob 4:49 pm »
@Selema,  Tím líp, kdo by chtěl takovou buglou postavu
@ Selema « sob 4:48 pm »
A co když jsem jacka neprodala ?:O
@ Melounek10 « sob 4:47 pm »
jn jack už je u nás
@ MoravskyPepin « sob 4:44 pm »
@Selema,  Nekecej, vždyť ani nemáš postavu
@ Melounek10 « sob 4:23 pm »
@SamJsiLama,  S kým se hádáš když ne semnou?
@ Selema « sob 4:18 pm »
Sekala jsem s 95% yang a 115% yang( svatyně větru ) a výsledek yangů byl uplně stejný, bomby padaly normalně.
@ schvarz « sob 3:57 pm »
S tím, jakej je rozptyl v dropu yangů, by podle mě musel sekat třeba 2k a 2k skupin
@ schvarz « sob 3:57 pm »
200 skupin je moc málo
@ Nejko123 « sob 3:54 pm »
@SamJsiLama, no v ent výbave máš 100% yang nie ? Zosekaj pri větešovi napríklad 200 skupín, potom 200 skupín s 20% yang od ducha, pri absolútne rovnakých podmienkach a daj nám vedieť výsledok :D
@ schvarz « sob 3:52 pm »
Tak na fóru tady máš od ElectriXe, že nefunguje, tak to bude na 99% pravda
@ rudlaninja « sob 3:44 pm »
@SamJsiLama,  Mělo by fungovat jen 100%,ale nedávno měl kolega z cechu svatyni větru měl 116% a yangů i yang bomb padalo více takže kdo ví :D
@ qSTRoNgMANp « sob 3:36 pm »
Protože drop je dělen 3 z bonusu ve vecech jeste k tomu. :)
@ qSTRoNgMANp « sob 3:36 pm »
@SamJsiLama,  Nefunguje. POuze drop funguje. :)
@ TopTopiik « sob 3:29 pm »
@SamJsiLama, dejte si 1v1
@ SamJsiLama « sob 3:11 pm »
Ahoj, máme totální hádku v cechu až na krev o tom, že jde více jak 100% yang bonus.. já tvrdím, že nad 100% nefunguje, kdo mi to potvrdí? :lol:
@ Nejko123 « sob 2:57 pm »
Skullhlav píše:
Mionix píše: Mě takto ohlupovali asi 14 dní. A následně po dodání důkazů už jen omluvy a svalování viny na bla bla bla. Ale nakonec k mé spokojenosti vyřešeno. Tak že to jde, ale musíte je dotlačit. Všichni provideři vám budou tvrdit, že u nich nic takového jako výpadky neexistuje, že u nich je vše dokonalé. LŽOU. Vy jim platíte a oni jsou spokojení. Vy ne.
Tak a teď si rypnu. A vy děláte co ? Když mi před 3 měsíci padal co 1 hodinu stánek tak byla vina na vaší straně pač kamarád co děla technika v UPC( teď už Vodafone) mě utvrdil že u nich to není dokonce mi poslal graf cele cesty,a když jsem vám zdělil že mi to děla tak mi bylo oznámeno "my nic to u vás" :D :D
hrám tu 8 mesiacov a nikdy som žiadne problémy nemal, takže kde je teda chyba ? :D
@ sizmik « sob 1:28 pm »
Pamatuje si někdo, jaké barvy byly o haloweenu potřeba na ty speciální účesy?
@ Skullhlav « sob 1:15 pm »
schvarz píše: Server na hře přistupuje ke všem hráčům stejně :D Nemá žádný vliv na kvalitu danýho připojení a objem dat tekoucích mezi klientem a serverem je pro každého klienta stejný :D
Kdyby to bylo jak říkáš tak by spadlo všem stejně v danou dobu.
@ Skullhlav « sob 1:14 pm »
schvarz píše: Kamaráda že pozdravuju, ale dokud nevidim traceroute z počítače se zmiňovanými potížemi na nějakou relevantní koncovou adresu, tak kamarádovi nevěřím ani nos mezi očima :D Internetoví provideři jsou lháři jak sviňa :D
Jo no za to že ty jsi snědl šalamouna :D
@ schvarz « sob 1:06 pm »
Kamaráda že pozdravuju, ale dokud nevidim traceroute z počítače se zmiňovanými potížemi na nějakou relevantní koncovou adresu, tak kamarádovi nevěřím ani nos mezi očima :D Internetoví provideři jsou lháři jak sviňa :D
@ schvarz « sob 1:05 pm »
Server na hře přistupuje ke všem hráčům stejně :D Nemá žádný vliv na kvalitu danýho připojení a objem dat tekoucích mezi klientem a serverem je pro každého klienta stejný :D
@ schvarz « sob 1:04 pm »
@Skullhlav,  Tak vzhledem k tomu, že s tím mělo problém malé % hráčů, tak za to asi game provider nemůže
@ Skullhlav « sob 12:22 pm »
Mionix píše: Mě takto ohlupovali asi 14 dní. A následně po dodání důkazů už jen omluvy a svalování viny na bla bla bla. Ale nakonec k mé spokojenosti vyřešeno. Tak že to jde, ale musíte je dotlačit. Všichni provideři vám budou tvrdit, že u nich nic takového jako výpadky neexistuje, že u nich je vše dokonalé. LŽOU. Vy jim platíte a oni jsou spokojení. Vy ne.
Tak a teď si rypnu. A vy děláte co ? Když mi před 3 měsíci padal co 1 hodinu stánek tak byla vina na vaší straně pač kamarád co děla technika v UPC( teď už Vodafone) mě utvrdil že u nich to není dokonce mi poslal graf cele cesty,a když jsem vám zdělil že mi to děla tak mi bylo oznámeno "my nic to u vás" :D :D
@ MoravskyPepin « sob 11:39 am »
Ale tak to platí u všech "služeb", kterým člověk nerozumí. Jdeš do obchodu, koupíš si rohlík a to že neobsahuje to co by měl, maso pochybné kvality a stejně půjdeš a koupíš si to protože jíst musíš. Nebo zajdeš do servisu, řeknou ti že bylo potřeba XY věcí navíc a pokud do toho nevidíš, tak jen otevřeš peněženku a zaplatíš.
@ schvarz « sob 11:28 am »
Jakoby tohle platí jen v lokacích, kde je na výběr víc než 1 provider
@ Mionix « sob 11:26 am »
Mě takto ohlupovali asi 14 dní. A následně po dodání důkazů už jen omluvy a svalování viny na bla bla bla. Ale nakonec k mé spokojenosti vyřešeno. Tak že to jde, ale musíte je dotlačit. Všichni provideři vám budou tvrdit, že u nich nic takového jako výpadky neexistuje, že u nich je vše dokonalé. LŽOU. Vy jim platíte a oni jsou spokojení. Vy ne.
@ schvarz « sob 11:20 am »
Jojo, placené, mrk mrk
@ Mionix « sob 11:20 am »
Já používám toto v plné verzi. Ale je to placené. https://www.pingplotter.com/
@ schvarz « sob 11:20 am »
Víc jak půlka uživatelů si neumí ani pingnout nějaký server, aby zjistili odezvu a jestli něco jede. Nějaký trasování umí tak 10% :D
@ RAMHH « sob 11:19 am »
Na tohle doporucuji PingPlotter, je free a dela presne to, co Mionix popisuje.
@ schvarz « sob 11:19 am »
Bohužel většina uživatelů si sama neumí zjistit kvalitu tý služby, co jim je poskytovaná
@ Mionix « sob 11:15 am »
Já toto nikdy nepochopím. Vy si platíte nějakou službu, s nějakými parametry a následně vám někdo dodává službu s parametry na nic, které ani z půlky nejsou to, za co si platíte a vy jste spokojeni. A necháváte se ohlupovat, že u nich je vše OK. Fakt to nechápu. To je jako si koupit automobil s rychlostí 130 Km/h a ono bude polovic času jezdit jen 60 km/h. A vy budete spokojeni a nebudete to řešit.
@ Mionix « sob 11:02 am »
@Jardak,  Já jedu jak na Win 7, tak na Win 10. Jak v práci, tak doma. Stánky mi nepadly x roků. to samé okno se hrou.
@ Mionix « sob 11:01 am »
@Jardak,  Programy na sledování internetového připojení. Zadám si konečnou adresu, kam se připojuji a vyjede mi to komplet trasu, tu pak sleduje. A já vidím, kde a kdy a na jak dlouho jsou výpadky.
@ Mionix « sob 11:01 am »
Mně doma oblboval také. Je to asi půl roku, co mi neustále padal internet. Tak jsem jim vyjel, že jejich prvotní zařízení u nás v baráku padá. Docela čuměli, čeho jsem schopen. Následně se začali omlouvat, že to způsobovali sousedi zavirovanými počítači a bla bla bla. Na to já jim kašlu. Když si něco platím, tak za to chci 100% kvalitu. Ne s prominutím sračku.
@ Jardak « sob 11:00 am »
jaký nástroj máte namysli ?
@ Mionix « sob 10:59 am »
Kamarádku takto poskytovatel internetu oblboval 2 roky. Než jsem se do toho vložil já, dal jí na to nástroje a následně jsme důkazy dali poskytovateli internetu. Zmlkl a najednou vše začalo šlapat na 100%.
@ Mionix « sob 10:56 am »
@Jardak,  Zkuste použít nějaký sofistikovaný nástroj na sledování internetového připojení.
@ Mionix « sob 10:55 am »
@Jardak,  Váš poskytoval internetu, jak je obvyklé, protože u nich nikdy nic není, vše jim běží na 100%, vám lže. Padá vám to díky internetu.
@ Jardak « sob 10:47 am »
83527
@ Mionix « sob 10:46 am »
@Jardak,  číslo ticketu?
@ schvarz « sob 10:41 am »
Krásný trs sazenic @sizmik
@ Jardak « sob 10:38 am »
Jak je možné, že mi nikdo neodpověděl již dvacet dní na tiket na supportu?
@ sizmik « sob 9:06 am »
Tomu říkám úspěšné herbaření :D https://ctrlv.cz/OXRn
@ Mionix « sob 8:44 am »
@Neves,  S tikety, se kterými si GM neporadí a ani LGM neví rady, tak musí jedině GA. Jen on má přímý přístup do databáze, jen on si může vyjet cokoliv nebo jen on může kouknout do kódu hry. Tak že některé tickety jen GA.
@ schvarz « pát 9:36 pm »
Jako mně stačí i současná situace jo, vím, že se nestane, že tam visí nedotčenej ticket, že se přečte všecko, ale přeci jen to pohladí tu potřebu no :D
@ schvarz « pát 9:36 pm »
Nebo odepsat "dík, mrknem na to" :D

Kdo chatuje

offline Ade 
offline Inferna 
offline Klavesa 
offline Krudan 
online Mionix 
offline Selema 
online Skullhlav 
offline elcucuy