INSTALACE KLIENTA - NÁVODY, TIPY, RADY, ŘEŠENÉ PROBLÉMY

Informace o vybraných událostech ve hře. Pro kompletní informace o novinkách sledujte web.
Užitečné odkazy: Pravidla, Seznam změn, Tým Ekura
Zamčeno
Saggitarius
Zakladatel tématu
Game Administrator
Game Administrator
Poděkoval:
Má poděkování: 2981×

INSTALACE KLIENTA - NÁVODY, TIPY, RADY, ŘEŠENÉ PROBLÉMY

Příspěvek od Saggitarius » pát 16. bře 2012 18:01:10

Pokyny pro instalaci herního klienta i řešení nejčastějších problémů naleznete na našem webu v příslušné sekci.
[GA]Saggi
Ekura tým

Pokud máte nějaký problém, kontaktujte nás na http://www.ekura.cz/herni_ucet/support

Saggitarius
Zakladatel tématu
Game Administrator
Game Administrator
Poděkoval:
Má poděkování: 2981×

Odkazy na stažení

Příspěvek od Saggitarius » pát 16. bře 2012 18:05:01

Odkazy pro jednotlivé verze ke stažení:

Aktuální odkazy naleznete na této adrese: http://www.ekura.cz/download#odkazy_stazeni

Minimální požadavky pro spuštění hry najdete na téže stránce: http://www.ekura.cz/download
[GA]Saggi
Ekura tým

Pokud máte nějaký problém, kontaktujte nás na http://www.ekura.cz/herni_ucet/support

Script
Lv.34
Lv.34
Poděkoval: 286×
Má poděkování: 1464×

Jak správně nahlásit chybu

Příspěvek od Script » pát 16. bře 2012 18:15:29

Nepodařilo se problém vyřešit?
Pokud Vám hra (nebo launcher) stále nejde spustit a vyzkoušeli jste všechny výše popsané metody, můžete požádat o radu ostatní uživatele fóra. Podobné dotazy patří vždy do Diskuze o hře, nikam jinam! Titulek Vámi založeného tématu by měl co nejpřesněji vystihovat daný problém, správně jsou například názvy: Chyba načítání devil.dll, Chyba - program Launcher.exe přestal odpovídat. Naopak špatné názvy tématu jsou PLS pomoc, help nejdemito, atd.

Aby vám ostatní mohli dobře poradit, je potřeba uvést co nejvíce detailů k chybě:
  1. Popis problému, jak přesně k chybě dochází (na co kliknete ap.). Příklad: „Když kliknu na Spustit hru vyskočí mi tato chybová hláška“, „Když se přihlásím do hry nemůžu se pohybovat kurzorovými šipkami“.
  2. Obrázek - např. screen chybové hlášky. Můžete jej přímo vložit jako přílohu do příspěvku, nebo jej nahrát na nějaký hosting (návod). V druhém případě pro vložení obrázku do příspěvku použijte tlačítko .
  3. Obsah souborů log.txt, log_instal.txt a syserr.txt. Tyto soubory najdete ve složce hry a do příspěvku jeho obsah můžete vložit pomocí tlačítka (každý soubor zvlášť do spoileru).
  4. Složka, kde máte hru nainstalovanou (např. "C:\Program Files\Sindicate"), nejlépe i screen této složky.
  5. Verze vašich Windows, toto můžete zjistit kliknutím pravým tlačítkem na ikonku Tento počítač > Vlastnosti. Příklad: Windows 7 Home Premium SP1 64bit.
  6. Verze .NET Framework, kterou máte nainstalovanou. Příklad: .NET framework verze 3.5
  7. Antivirový program a/nebo Firewall, který používáte. Příklad: Avast Home 5.0
  8. Pokud se jedná o grafickou chybu, uveďte také typ Vaší grafické karty a rozlišení monitoru. Příklad: nVidia GeForce 7800 GTS, rozlišení 1366x768.
  9. Pokud se jedná o problém s internetem (např. vypadávání hry), přidejte do příspěvku i Váš výsledek z testu rychlosti, ten můžete spustit například na serveru Obrázek Rychlost.cz. Podrobnejší výsledky lze získat na stránce www.pingtest.net, kde jsou navíc hodnoty jitter a packet loss. Důležité je, aby jste tyto hodnoty měřili v době, kdy dochází k problémům se hrou.
  10. Máte-li problém s plynulostí hry, nebo zamrzáním obrazu je zase důležité rozepsat hardwarovou konfiguraci Vašeho počítače - především frekvenci a typ procesoru, velikost paměti, grafická karta, ...
  11. Nezapomeňte poznamenat, jaká možná řešení už jste neúspěšně vyzkoušeli, ušetříte tím čas všem, kteří se Vám budou snažit pomoci.
Pakliže uvedete všechny tyto údaje, jistě se brzy podaří Váš problém brzy vyřešit ;-).
[GA]Script
Ekura Team (09.02.2012 - 31.07.2018)

Script
Lv.34
Lv.34

Seznam vyřešených problémů

Příspěvek od Script » pát 16. bře 2012 18:17:53

Vyřešené problémy:
Podařilo se Vám úspěšně vyřešit jiný problém se hrou? Neváhejte nás kontaktovat a my obratem tento seznam doplníme.
[GA]Script

Script
Lv.34
Lv.34

Návod na vytvoření souboru ekuraReport.zip (HW Info)

Příspěvek od Script » pon 25. led 2016 12:17:22

Jak vytvořit soubor systémových informací - ekuraReport.zip?

Tento soubor po Vás často požadujeme na supportu, pokud řešíme technické detaily ohledně chyby hry - například, když se nedaří hru spustit, nebo během ní dochází k chybám. Můžete jej vytvořit v launcheru hry a jedná se o obyčejný ZIP archiv obsahující následující části:
  • Soubor report.nfo - export většiny systémových informací pomocí stejnojmenného nástroje ve Windows (zde je například verze Windows, seznam hardware, verze ovladačů, hlášení o chybách aj.)
  • Soubor ekura.cfg, ve kterém je uložené nastavení Vašeho herního klienta (rozlišení, barevná hloubka, ...)
  • Soubor installtree.xml, který obsahuje kontrolní součty všech souborů ve složce hry (pro kontrolu integrity)
Zde je krátký obrázkový návod, jak soubor vytvořit:
  1. Zapneme launcher hry a zde klikneme na tlačítko .
    1.png
  2. Na následující obrazovce klikneme v pravé dolní části na tlačítko .
    2.png
  3. Po přečtení tabulky s upozorněním svůj souhlas potvrdíme kliknutím na .
    3.png
    3.png (13.54 KiB) Zobrazeno 16355 x
  4. Po chvilce čekání (v rozmezí několika sekund až minut) se objeví hláška o úspěšném vytvoření souboru včetně složky, do které byl umístěn.
    4.png
    4.png (7.65 KiB) Zobrazeno 16355 x
  5. Z této složky potom můžeme soubor přiložit například ke svému tiketu.
    5.png
Klíčová slova: HWInfo, HW Info, ekuraReport.
[GA]Script

Zamčeno

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Nejko123 « ned 1:37 am »
@Selema, pfff ja mu to urobím za 7,5 za postavu
@ Selema « ned 12:39 am »
@Pajik,  10kkk za postavu a dohodneme se :D
@ Pajik « ned 12:34 am »
@schvarz,  Já bych v podstatě potřeboval 9 nebo 11 postav (teď si nejsem úplně jistý) žlutých, to je takový, že se mi do toho nechce už jen kvůli tomu počtu :D
@ schvarz « ned 12:16 am »
Akorát mě to hrozně sere :D
@ schvarz « ned 12:16 am »
no já si postavy chodím plnit se samobuffem :D
@ TomasFoxx « ned 12:00 am »
@TopTopiik,  žlutých?
@ TopTopiik « sob 11:46 pm »
Stačí napsat a nadropuju vám inventáře v entu :D
@ RAMHH « sob 11:43 pm »
@schvarz,  Tobe by se chtelo do swampu? Fuj swamp, ty lagy tam jsou extremne frustrujici..
@ Pajik « sob 11:35 pm »
@schvarz,  Nabízíš se? :D
@ schvarz « sob 11:21 pm »
lol lenoši
@ TomasFoxx « sob 11:20 pm »
@Nejko123,  dělám svýho, komunita mě zklamala 😂😂 @Pajik,  nn ty si je dropneš sám
@ Pajik « sob 11:19 pm »
@TomasFoxx,  Jestli někoho najdeš, dej echo, taky bych jich pár potřeboval :D
@ Nejko123 « sob 11:16 pm »
@TomasFoxx, " nechci dělat zlaté karmy " jj jasné
@ TomasFoxx « sob 11:14 pm »
nějakej swamper co by mi naplnil 2 postavy žlutýma karmama?😂
@ qSTRoNgMANp « sob 10:51 pm »
@TopTopiik,  pro tech 16 cb. :D
@ TopTopiik « sob 9:50 pm »
@Skullhlav, po 2 dnech? :D
@ TomasFoxx « sob 9:44 pm »
to víš, maj tam foxe #egoup
@ Skullhlav « sob 9:34 pm »
Po kolika letech je Redka první :lol:
@ Nejko123 « sob 9:34 pm »
@TopTopiik, asi nová hodnosť, dvojnásobný zradca :lol:
@ TopTopiik « sob 8:26 pm »
To je nějaký nový trend? přestupovat 2x během války? :D
@ Selema « sob 8:05 pm »
@Mionix,  zase v pátek, když mám odpolední ?! :( :( :D
@ Dejvx « sob 6:37 pm »
@Mionix, :clap: :clap: :inlove:
@ Mionix « sob 6:30 pm »
A odměny se doufám líbily, pojal jsem to, když rybářské otázky, tak také rybářské odměny a budou se každému hodit ke hraní. :-)
@ Mionix « sob 6:03 pm »
@sizmik,  Je to tak, já to odpoledne připravoval a v podstatě ještě v 18 pořádně nevěděl, zda to pustím. Stále se s tím učím. A bez chyb to také nebylo. Příště to snad už bude lepší. S další počítám příští pátek, ale zatím nic potvrzeného. :-)
@ qSTRoNgMANp « sob 5:03 pm »
@Shuri,  Jediny co vim, tak ve složce s ekurou je složka mark a v té je další složka "10" a tam jsou loga na vlajky.
@ Shuri « sob 4:11 pm »
Vie niekto poradiť ako sa dá na cechovnom pozemku do tej vlajky pridať logo ?
@ Lejno « sob 1:19 pm »
@schvarz,  exposed
@ schvarz « sob 12:55 pm »
Spoiler:
Obrázek
Tak dík no
@ sizmik « sob 12:35 pm »
@schvarz,  jo, to mi když jeden večer prostě si řeknu že na ekuru nemám náladu tak by mi nepomohlo ani co 5 minut no :D Zas věřím, že Mio neohlásil dřív, protože dřív sám asi něvěděl že ten večer bude :D
@ Selema « sob 11:24 am »
jono
@ schvarz « sob 10:37 am »
Tak Mio to ve hře spamoval snad 4 hodiny co 15 minut :D
@ sizmik « sob 9:01 am »
Tak jednou večer nezkotroluji fórum a zrovna je OX :/
@ Skullhlav « pát 11:03 pm »
@Vossenisimo, A já vždy myslel že svatá trojce je Otec Syn a Duch svatý :think:
@ lukyno10 « pát 10:49 pm »
Mohl bych se zeptat proč mi nepadají znaky v lvl 111 ve swampu na ezo? (event u strážce mám zapnutý)
@ Vossenisimo « pát 9:38 pm »
Já jako rybář si nemůžu říct. "Loni byla 50cm, tak jí prostě sbalím." Člověk se tohle musí naučit. A když jde na ryby, musí nosit sebou svatou trojici ( lístek, povolenku, řád ). Takže jsem jen upozornil, že to je chyba, protože to tak je psáno.
@ Selema « pát 9:34 pm »
@Vossenisimo,  No, očividně jak pro koho. :)
@ Trubice « pát 9:33 pm »
@Selema,  Že by třeba chtěli aby se ty štiky vytřeli ?
@ Vossenisimo « pát 9:33 pm »
Důležité je, co je psané v rybářském řádu, který dostáváš k zakoupené povolence. A jelikož to letos platí tak, tak to prostě člověk musí respektovat.
@ Selema « pát 9:31 pm »
A příští rok se třeba zase sníží, proč by to měnili ? :D
@ Vossenisimo « pát 9:30 pm »
@Selema, Až na to milá zlatá, že na letošní sezónu se míra štiky zvyšovala. Jenže to ti na googlu neopraví, protože to neví.
@ Selema « pát 9:27 pm »
@Vossenisimohttps://ctrlv.cz/I1zq
@ Selema « pát 9:26 pm »
Jo ox nebyla špatná, překvapilo mě jak lehce a rychle se to info o rybách gůgli :D
@ Trubice « pát 9:25 pm »
Za mě taky poděkování za OX byla super :)
@ Mionix « pát 9:16 pm »
Jinak pro rybáře dám malé doporučení. Naposledy před měsícem jsme byli na jezeru Štít, rybářství Chlumec nad Cidlinou. Nádherné a obrovské ryby. Všem rybářům vřele doporučuji.
@ Mionix « pát 9:14 pm »
@Wolfikk,  Beru si k srdci, opravdu, pro příště napravím, opravím, vyřadím, dám jiné lepší otázky. :-) A děkuji za konstruktivní kritiku. Tak to má být. Ne ihned nadávat, ale psát věcně. Děkuji
@ Wolfikk « pát 9:12 pm »
@Mionix, pravda v radu jsou napsane chytaci doby, ale popis reviru v radu je take s 24h rybolovem. Ale poho jsem rad za tuto ox byla super jen priste v te otazce treba dat slovicko ,, muze se ve VSECH revirech chytat 24h ? to by byla jasna odpoved ne
@ Mionix « pát 9:11 pm »
No nic přátelé. Rozloučím se pro dnešek. Z týden mám odpracováno asi 50 hodin v práci, k tomu zde dnes příprava OX a další věci a ke hře jsem se nedostal. :-) Jdu odpočívat do nebezkých peřin. Dobrou noc :-)
@ Mionix « pát 9:09 pm »
@Wolfikk,  Ale výjimky, to není hlavní rybářský řád. V něm je omezená doba chytání.
@ Mionix « pát 9:08 pm »
@Vossenisimo,  A proto jsem toto dělal. Není to o tom nachytat hráče, ale dát jim povědomí všeobecných znalostí. I kdyby si z toho zapamatovali 10%, tak já jako rybář budu šťastný. Neb povědomí lidí, je to nejlepší. :-)
@ Wolfikk « pát 9:07 pm »
@Mionix, no prave ze jsou vyjimky tak jsem to bral jako ze muze
@ Mionix « pát 9:06 pm »
@Wolfikk,  Na svazové vodě se normálně 24h v kuse nechytá, na to jsou výjimky,
@ Vossenisimo « pát 9:05 pm »
@Mionix, Ale jsem rád, že se takové OX dějí. Stejně jako Tiwia dělala zaklínačskou, tak je to zajímavé zpestření hry, protože se mi líbí otázky, které se nedají vyhledat, ale musí mít člověk na ně trošku znalostí. :clap:
@ Wolfikk « pát 9:02 pm »
Otazka chytani 24h v kuse zda se muze byla polozena take na odpoved ano i ne. Skoda ze jsem u toho vypadl.
@ Mionix « pát 8:53 pm »
@Vossenisimo,  Ano, už o tom vím také, bohužel je to změna během roku. Pro každého rybáře je platný řád, který je v papírové příručce. to jest v řádu, který si kupujeme spolu s povolenkou. To že pak svaz během roku něco vydá na webu, to je irelevantní. To není pro rybáře platné, max pokud to dají do řádu příští rok. Rybář není povinen lovit věci na webu a tam si zjišťovat, zda svaz na něco nezměnil názor. Upřímně , sám přiznávám, že je to chaos a takové otázky pro příště vyřadím. Děkuji
@ Nejko123 « pát 8:49 pm »
schvarz píše: Mě proměna v hradu hrozně nebaví :D Shánět proměny, požehy, řešit klíče a hlavně to pořádně neumim
no keď dochádzajú premeny vykúpim 2 random shopy, kúpim 1000 random požehov ( samozrejme do nejakej ceny ), napíšem v cechu že vykupujem klíče, kúpim 30 kľúčov a mám ich na pár mesiacov ... Zapnem to kedy chcem, vypnem kedy chcem, ninja môže byť v hrade aj mesiac... Jednoduchší drop si neviem predstaviť
@ Vossenisimo « pát 8:46 pm »
Mio, nechci být hnidopich, ale já mám v rybářském řádu 2020-21 nejmenší lovnou míru štiky 60cm. :think:
@ Skullhlav « pát 8:21 pm »
@Tiwia, Gratulka
@ blood70CZ « pát 7:19 pm »
anyways taky CG k povýšení
@ Lejno « pát 6:32 pm »
@Mionix,  no jo na blond mám slabosť :D

Kdo chatuje

offline AngelSham 
offline Kurinozka 
offline Mionix 
offline Selema 
offline lukyno10