7.8.2010

Svatá země otevřena!

Svatá země otevřena!
Speciální zóna pro PvP bude dnes otevřena! Všichni hrdí bojovníci jsou vítáni, aby reprezentovali svou říši a bojovali o bonusy.

Vstup

Vstup do Svaté země je omezen pro hráče od LVLu 50 (stejně jako Války říší) a také je omezen počtem císařských bodů (dále jen CB). Nutný počet pro vstup je minimálně 2 CB. Do svaté země vás pustí Velitel, který se nachází v každém hlavním městě. Vstupem na půdu Svaté země přicházíte na velmi nebezpečné území, kde Vás nikdo nechrání, nejsou zde žádné safe zony ani možnost znovu vstát, pokud nevydržíte. Tato zóna je otevřena 24 hodin denně mimo válek říší, na tuto dobu je svatá země uzavřena.

Systém

Každá říše má svou startovací pozici, kde se objeví po smrti. Z této pozice vede krátká cesta k místu, kde již může potkat nějaké nepřátele. Pokud se Vám podaří zabít takovéhoto nepřítele, pak obdržíte 3 CB. On za své úmrtí 2 CB ztratí. Dále však vaše říše obdrží 1 bod do statistik. Současný stav Vám sdělí kdykoliv Velitel. Statistiky se vyhodnotí přechodem na noční režim a říše s nejvyšším skóre obdrží vždy náhodný bonus o náhodné síle, na následujících 24 hodin.

Obchod

Podařilo se nám přemluvit některé obyvatele, aby vám byli nápomocni a tak bude k dispozici jak Obchodnice s láhvemi, tak Skladník, který pohlídá vaše poklady, ale také Teleportér, který Vám bude nápomocen jakmile budete vyčerpáni bojem a pomůže Vám se dostat do bezpečí Vašeho rodného města. Nicméně mají malinko vyšší ceny, které si vemou jako daň za nebezpečné území.

Ochrana

Jednáme s velkými vojevůdci císařské armády o jejich pomoci každé říši hlídáním startovacích pozic, tak snad budou souhlasit s naší nabídkou a budou hlídat vetřelce. Nicméně střeste se na ně zaútočit, šeredně se spálíte.

» Seznam
l