13.4.2019

Velitelova výzva

Velitelova výzva

Konečně je to tu! Celý svět Ekury je na nohou. Špitá se, že temným mágům se podařilo osvojit novou schopnost, která může změnit rozložení sil ve světě Ekury a přinést zpět ty nejsilnější bojovníky, aby přinesli své říši výhru.

Ekura Vás tímto volá do boje a Vy se můžete vyzbrojit novými epickými věcmi a ukázat všem bojovníkům, kdo je tu ten nejsilnější.

 

 

 

Jsou pro Vás připraveny velké změny, a pokud máte dost síly, tak pospíchejte na seřadiště a zúčastněte se války říší, kde můžete trénovat temnou schopnost zasvěcení a každou úrovní výše se přiblížíte novým věcem, kterými nastolíte mír ve světě Ekury. Za tyto úrovně budete odměněni Tsantsou (počet Tsants bude zobrazen u schopnosti zasvěcení), kterou získáte za skalp svých nepřátel.

 

 

Tajemná schopnost zasvěcení je schopnost, která naplní Vaši duši a pomůže Vám při výrobě věcí, abyste se stali tím nejlepším bojovníkem. Díky této schopnosti Vám temní mágové zvýší šanci vytvoření úchytky ve špercích a také zvýší šanci na vložení taveniny, a aby toho nebylo málo tak pomohou navýšit šanci na vložení kamenů do zbraní a brnění. V neposlední řadě zvýšení šance na vložení bonusů a to včetně mramorů a za zmínku stojí i šance na vylepšování věcí, a to vše bude záviset pouze na Vaši šikovnosti v boji a to tím, že budete plnit Velitelskou výzvu, kterou Vám zadá vrchní velitel vojsk. Jako odměnu Vám velitel zvýší žold, který Vám dá ze svého pokladu, který ukořistil při svých vojenských taženích.

 

Po splnění 10-ti úkolů na Vás čeká jedna část epické výbavy, kterou ukážete, že jste ten nejlepší bojovník ve světě Ekury a tuto výbavu žádný bojovník nebude chtít půjčit a už vůbec né darovat. Každý bojovník si bude muset dobře promyslet, kterou část výzbroje si zvolí jako první.

 

 

Děkujeme, že i nadále stojíte při nás a doufáme, že si velitelovu výzvu užijete.

 

Válce zdar! A ať vyhraje ten nejlepší bojovník.

 

Váš tým

» Seznam
l