20.5.2019

To na co všichni čekali

To na co všichni čekali

Jen pro pobavení? To snad nikdo nemohl myslet vážně, že by byla prolévána krev udatných hrdinů a hrdinek jen tak, pro pobavení. Na co myslel náš císař? Co mu zatemnilo mysl, když nás posílal bojovat do kolonií? Tolik otázek a tak málo odpovědí.

 

Proslýchá se, že cidoňané opustili svou kolonii a přesunuli se do své rodné země Cidonie, která je obklopena samým tajemstvím a každý bojovník, co do ní kdy vkročil, tak zahynul hroznou smrtí. Bossové, které jsme doposud znali, tak to byl lehký odvar toho, co na nás čeká na cestě do země Cidonie, kde nás očekávají noví a ještě děsivější bossové, kterým vládne samotný král Selas a my doufáme, že svět Ekury zachrání stateční bojovníci, kteří se vydají tyto končiny prozkoumat a porazí samotného krále Cidonie i s jeho zlovolnými generály.

 

Mnoho bojovníků již položilo život za to, aby jejich jméno bylo vytesáno do kamene, jako přemožitele zlovolného krále Selase, který je vládce cidoňanů, ale zatím se to nikomu nepodařilo, nyní však bude umožněno všem udatným bojovníkům prokázat svou sílu a odvahu v tomto boji a třeba právě TY budeš onen hrdina, o kterém budou lidé skládat oslavné ódy a šířit legendu o přemožiteli Selase.

 

Král Selas se svojí družinou

 

A na co vše se můžete těšit?

 

- jak jste již mohli pochopit kolonie Cidonie zanikne, jelikož její obyvatelé se vrátili do své země Cidonie.

 

- přidání nové mapy Cidonie (příběh o Cidonii).

 

- navýšení maximální úrovně ze 150 na 160.

 

- nyní lze získat již první část výstroje za Tsantsy u velitele.  

 

- zrušení malé svaté.

 

 

Tak se připrav do boje, poraž krále Selase s jeho generály a ukaž svou sílu.

 

Hodně zdaru v boji přeje tým Ekury

» Seznam
l