19.11.2015

Denní dárky ve hře

Denní dárky ve hře

Vážená komunito, 

počínaje Vašim dnešním přihlášením budete mít možnost si každý den vyzvednout ve hře dárek za své přihlášení. Každý Váš účet má nárok na jeden dárek denně, který může využít pro své vlastní potřeby, přičemž k obnovení dochází vždy o půlnoci. Možnost vyzvednutí dárku je signalizována blikajícím symbolem dárku po přihlášení postavy do hry. Poté si stačí vybrat jedno z deseti polí a odměna je Vaše.


Tímto krokem je také zrušena původní možnost vybrat si denní dárek (DD) na webu hry. Denní dárek máte samozřejmě možnost odmítnout, ale protože jsou mezi nimi také krátkodobé prémiové služby, jejich výběr všem hráčům vřele doporučujeme. Získané předměty najdete následně ve svém Item-Shop skladu. V případě, že získáte jako DD prémiovou službu, aktivuje se (popřípadě prodlouží) po novém přihlášení do hry přes launcher. Seznam možných DD je částečně ovlivněn levelem postavy, která jej vybírá, a pochopitelně se ještě může a bude měnit a rozšiřovat...


1) Kliknutí na ikonku Vyber si dárek!
2) Vylosování denního dárku
Výběr denního rádku

 

Upozorňujeme, že DD jsou nenárokovou složkou hry a proto mohou být vybraným jedincům odebrány na základě rozhodnutí členů týmu (většinou pro porušení pravidel hry).

Věříme, že se Vám tento vylepšený systém DD bude líbit. Případné návrhy na úpravu, nebo jen všeobecné postřehy, uvítáme jako vždy na fóru hry, případně na našem supportu.

 

Přejeme příjemnou hru.

 

» Seznam
l