16.1.2024

Pojmenování výbavy

Pojmenování výbavy

Vážená komunito,
spolu s novým rokem začínáme do hry postupně přidávat obsah, který je úzce spjat s generacemi.
Jako první uvádíme do hry možnost pojmenování výstroje a výzbroje pomocí platinových tabulek. Co přesně to znamená a jak to funguje, se dovíte v této novince.

 

Mnoho z vás určitě někdy zatoužilo po možnosti pojmenovat svou oblíbenou zbraň, aby mohla svým jménem vyprávět dechberoucí příběhy a vepsat se do paměti všech, kteří o ní, byť jen slůvko, zaslechli. Legenda se totiž začne rodit až ve chvíli, kdy dostane své jméno. A právě tuto možnost vám nyní přinášíme. Ve světě Ekury začnou vznikat nové legendy, a to nejen o vaší zbrani, ale také výstroji, tedy o úžasných brněních, helmách, štítech, botách či špercích.

 

K pojmenování výbavy budete potřebovat platinovou tabulku, protože právě do ní bude vyryto jméno, které čeká na své vyřčení. Uková ji pro vás kovář z platinových slitků, získaných přetavením platinových valounků v pecích u alchymistů. Každé postavě však vyrobí jen omezené množství, vycházející z počtu úspěšných rituálů přenosu duše na další generaci a následného dosažení 130. úrovně. O samotné vyrytí jména do výbavy se starají platnéř se zbrojířem, každý dle svého zaměření.

 

Pojmenování výbavy musí být unikátní, aby nebylo pochyb, jaký příběh je vyprávěn. K dispozici máte až 24 znaků včetně diakritiky a mezer pro víceslovná pojmenování. Jméno výbavy pak bude vždy zobrazeno na popředí, ať se na ni budete dívat u sebe, ve stánku, pomocí lupy či na Black Marketu. V případě vylepšení výbavy zůstane pojmenování zachováno beze změny.

 

Platnéř se zbrojířem dokážou platinovou tabulku s vyrytým jménem z výbavy také odstranit. Tabulka se tím sice nenávratně zničí, ale je to jediný způsob, jak lze z výbavy dané pojmenování odstranit.

 

Věříme, že si tuto možnost oblíbíte a již brzy uvidíme na vašich kouscích humorná či známá pojmenování. Při volbě názvu výbroje nezapomeňte na pravidla hry, protože tak můžete přijít o pojmenování bez nároku na náhradu.

 

Tým Ekury

» Seznam
l