22.7.2017

Aréna přežití

Aréna přežití

Vážená komunito,

dnešní ranní údržbou byla do hry přidána Aréna přežití - lokace, ve které ti nejstatečnější bojovníci císařství dostanou možnost otestovat své schopnosti proti hordám nepřátel. Každý den v 16:00 se její brány otevřou pro dvacet nejrychlejších šťastlivců, kteří budou v následujících 40 minutách čelit nejen hrozivým příšerám, ale také neúprosnému času.Jak se dostat do arény?
Vstup do arény je možný už od úrovně 65 přes NPC Strážce arény, kterého najdete na tržnici. Protože je počet míst v aréně omezen, každý hráč smí do arény vstoupit v jednu chvíli pouze s jednou svou postavou. Celá mapa je potom nastavena tak, aby hrdinové a hrdinky všech přípustných úrovní měli srovnatelné možnosti boje proti monstrům. Proto také v aréně neplatí všechny herní zákonitosti tak, jak jste na ně zvyklí. Které to jsou a jak se tomu přizpůsobit, to už bude úkol pro vás.


Jak se na arénu připravit?
Především tak, jako byste vstupovali do neznámé PvM lokace. To znamená, že ke slovu přijdou červené a modré elixíry, stejně jako některé elixíry podpůrné. Ti movitější si s sebou mohou vzít požehnání života, prapory a další podpůrné formule. Jedním ze základních pravidel arény je totiž to, že postava, která při boji zemře, je automaticky vyřazena. Výjimka může být udělena pouze tomu, kdo vlastní Svatý grál (IS), který dané postavě poskytne druhou šanci - to znamená, že umožní jedenkrát v prostoru arény vstát a pokračovat v boji.

Jaký je princip arény?
V aréně se po odstartování začnou v pravidelných intervalech objevovat vlny stále silnějších monster. Vašim úkolem bude postupně tyto vlny zdolávat tak, aby se vám podařilo celou arénu vyčistit v časovém limitu, který je momentálně nastaven na 40 minut. V případě úspěchu se objeví NPC, které všechny zúčastněné odmění a aréna je ukončena.

A co odměny?
Na ty, kterým se podaří porazit všechna monstra v aréně, čeká odměna v podobě Certifikát přeživšíhoCertifikátu přeživšího. Ten lze posléze použít jako jednu z ingrediencí pro výrobu převleků brnění a také vzhledů zbraní u Platnéře, respektive Zbrojíře. Prozatím jsou ve hře dostupné pouze ty základní, časem se ovšem jejich řady budou rozšiřovat.

Ještě něco?
Jako obvykle, když přidáváme do hry nový prvek, jsme ani tentokrát nezapomněli vydat související nové hodnosti. Zde je jejich seznam:

Veteranus (1/3) Prokaž svou odvahu císaři.
Dokonči 5x zkoušku přežití v aréně.
Secundus palus (2/3)  Prokaž svou odvahu císaři.
Dokonči 30x zkoušku přežití v aréně.  
Primus palus (3/3)  Prokaž svou odvahu císaři.
Dokonči 100x zkoušku přežití v aréně.  


První neoficiální zkouška arény proběhla dnes, krátce po půlnoci. Nyní už budou jednotlivá spuštění v pravidelném rytmu. To jest dneškem počínaje každý den v 16:00 s ohlášením 15 minut předem. Doufáme, že se vám nová aréna zalíbí a přejeme vám spoustu zdaru i zábavy při jejím zdolávání.


Váš tým Ekury

 

 

 

25.10.2018 - Přidali jsme další termín arény v 9:55. Více informací v seznamu událostí.

» Seznam
l