NOVINKY

27.9.2021

Den české státnosti

Den české státnosti

Vážená komunito, 


musíme Vám oznámit smutnou zprávu. Dne 22.9. byl poslední letní den a ve stejný den v čase 21:21 nám na scénu nastoupil podzim. Toto roční období nás prozatím potrápilo jen lehkým deštěm a slunce se chvílemi ještě pere se studenou frontou. Ale i tak věříme, že si společně s námi užijete nejen barevnost podzimních dní, ale také spoustu zábavy u našich eventů.


26.8.2021

Změny v týmu

Změny v týmu

Vážená komunito,
při údržbě jsme přidali novou funkcí herního týmu a tou je instruktor týmu. Jeho prioritní záležitostí bude výcvik moderátorů a pomoc při neobvyklých a závažných situacích.
V souvislosti s touto funkcí byly upraveny herní pravidla i podmínky použití, tak aby zohlednila tuto novou funkci.


16.7.2021

Nová herní lokace

Nová herní lokace

Vážená komunito,
při údržbě jsme do hry přidali novou herní lokaci. Tato herní lokace sice nepřekypuje herním obsahem, ale zato vstup je exkluzivní. Vstup do této lokace si herní postavy vyslouží pouze a jen za odměnu.


4.7.2021

Ukončení oslav

Ukončení oslav

Vážená komunito,
oslava k úžasným 11. narozeninám našeho projektu bohužel skončila, ale nemějte obavy, v příštím roce to opět rozbalíme s velkou parádou. Věříme, že se nám narozeninová oslava povedla a žádný hráč nezůstal v tomto eventu bez dárku. Pro nás byla největším darem Vaše přítomnost ve hře samotné. Také nás potěšily pochvaly, které se na nás hrnuly z různých zdrojů.
Děkujeme.


3.6.2021

Ekura má 11 let

Ekura má 11 let

Vážená komunito.
Rok je za námi a opět se setkáme v Kazmadanu, kde společně oslavíme další výročí hry, v pořadí již jedenácté. Vstupujeme tak do éry známé jako náctiletí.
Oslavy budou probíhat od 4. června až do údržby 17. června. Na co se můžete těšit?


26.2.2021

Apel na bezpečnost

Apel na bezpečnost

Něco málo na téma bezpečnosti. Je všem jasné, že ne každý chce řešit miliony hesel, nicméně alespoň trochu toho apelu nikdy neškodí. Sem tam se stane, že se odněkud vyrojí hesla, která leakla z různých her, webů a podobně. A proto je někdy necháme také prověřit i u nás zda se nevyskytují v našich databázích.


» Archív
l