NOVINKY

26.8.2021

Změny v týmu

Změny v týmu

Vážená komunito,
při údržbě jsme přidali novou funkcí herního týmu a tou je instruktor týmu. Jeho prioritní záležitostí bude výcvik moderátorů a pomoc při neobvyklých a závažných situacích.
V souvislosti s touto funkcí byly upraveny herní pravidla i podmínky použití, tak aby zohlednila tuto novou funkci.


16.7.2021

Nová herní lokace

Nová herní lokace

Vážená komunito,
při údržbě jsme do hry přidali novou herní lokaci. Tato herní lokace sice nepřekypuje herním obsahem, ale zato vstup je exkluzivní. Vstup do této lokace si herní postavy vyslouží pouze a jen za odměnu.


4.7.2021

Ukončení oslav

Ukončení oslav

Vážená komunito,
oslava k úžasným 11. narozeninám našeho projektu bohužel skončila, ale nemějte obavy, v příštím roce to opět rozbalíme s velkou parádou. Věříme, že se nám narozeninová oslava povedla a žádný hráč nezůstal v tomto eventu bez dárku. Pro nás byla největším darem Vaše přítomnost ve hře samotné. Také nás potěšily pochvaly, které se na nás hrnuly z různých zdrojů.
Děkujeme.


3.6.2021

Ekura má 11 let

Ekura má 11 let

Vážená komunito.
Rok je za námi a opět se setkáme v Kazmadanu, kde společně oslavíme další výročí hry, v pořadí již jedenácté. Vstupujeme tak do éry známé jako náctiletí.
Oslavy budou probíhat od 4. června až do údržby 17. června. Na co se můžete těšit?


24.5.2021

Vyhodnocení jarních oslav

Vyhodnocení jarních oslav

Vážená komunito,


jarní oslavy spojené s eventy na Ekuře jsme úspěšně završili. Prali jste se s jednou výzvou za druhou a Vaše zápolení a zachování přízně našemu projektu nás opravdu velmi těší. Slunce nám na obloze prozatím svítí jen občas, ale věříme, že jsme jaro přivítali opravdu velkolepě.


30.4.2021

Pálení čarodějnic a první máj

Pálení čarodějnic a první máj

Hořííí, hořííí, hořííí… každý člověk by hned utíkal, nebo volal hasiče, ale u nás tomu tak není. V českých zemích se z každého nadšeného kluka i holky v tomto období stává Jánošík, který s nadšením přeskakuje hořící hranice.


1.4.2021

Velikonoce

Velikonoce

Vážená komunito,
posunem času jsme si již prošli a máme tady další část krásného jarního období. Velikonoce nám začínají dnešním dnem, který hrdě nosí jméno Zelený čtvrtek. Tento den je významný i svým datem 1. dubna, kdy je dovoleno tropit si drobné žertíky pod Aprílovou taktovkou. Po půlnoci nás čeká Velký pátek a zahájení velikonočního eventu na Ekuře. V předchozích jarních eventech jste si vedli opravdu znamenitě a věříme, že tomu nebude jinak ani u Velikonoc.


26.3.2021

MDŽ a Sv. Patrik - Vyhodnocení

MDŽ a Sv. Patrik - Vyhodnocení

Vážená komunito,
v sobotu 20. března jsme dle kalendáře přivítali první jarní den. Náznakem jste si první záblesky jara mohli užít i na naší Ekuře. Mrazíky nám sice za oknem moc příchod jara nenasvědčovaly, ale nebyl by to blížící se duben a aprílové počasí bez teplotních zvratů.


15.3.2021

Oslavy sv Patrika

Oslavy sv Patrika

Vážená komunito,
jak bývá zvykem s blížícím se jarem nám narůstá počet eventů a nebude tomu jinak ani v následujícím týdnu. Připomene si významný svátek pocházející z irské kultury a to den 17. března, nazývaný dnem svatého Patrika. S českou kulturou nemá moc společného, ale vzhledem k zajímavostem, které tento svátek nabízí, Vám jej připomínáme již několik let.


5.3.2021

Oslavy MDŽ

Oslavy MDŽ

Vážená komunito, 


blíží se nám významný den 8. březen, který se stal v roce 1975 mezinárodně uznávaným svátkem. Připomíná nám již 113 let odvážný pochod v ulicích stávkujících švadlenek za rovnost volebního práva a postavení žen ve společnosti.


26.2.2021

Apel na bezpečnost

Apel na bezpečnost

Něco málo na téma bezpečnosti. Je všem jasné, že ne každý chce řešit miliony hesel, nicméně alespoň trochu toho apelu nikdy neškodí. Sem tam se stane, že se odněkud vyrojí hesla, která leakla z různých her, webů a podobně. A proto je někdy necháme také prověřit i u nás zda se nevyskytují v našich databázích.


» Archív
l