NOVINKY

30.4.2021

Pálení čarodějnic a první máj

Pálení čarodějnic a první máj

Hořííí, hořííí, hořííí… každý člověk by hned utíkal, nebo volal hasiče, ale u nás tomu tak není. V českých zemích se z každého nadšeného kluka i holky v tomto období stává Jánošík, který s nadšením přeskakuje hořící hranice.


1.4.2021

Velikonoce

Velikonoce

Vážená komunito,
posunem času jsme si již prošli a máme tady další část krásného jarního období. Velikonoce nám začínají dnešním dnem, který hrdě nosí jméno Zelený čtvrtek. Tento den je významný i svým datem 1. dubna, kdy je dovoleno tropit si drobné žertíky pod Aprílovou taktovkou. Po půlnoci nás čeká Velký pátek a zahájení velikonočního eventu na Ekuře. V předchozích jarních eventech jste si vedli opravdu znamenitě a věříme, že tomu nebude jinak ani u Velikonoc.


26.3.2021

MDŽ a Sv. Patrik - Vyhodnocení

MDŽ a Sv. Patrik - Vyhodnocení

Vážená komunito,
v sobotu 20. března jsme dle kalendáře přivítali první jarní den. Náznakem jste si první záblesky jara mohli užít i na naší Ekuře. Mrazíky nám sice za oknem moc příchod jara nenasvědčovaly, ale nebyl by to blížící se duben a aprílové počasí bez teplotních zvratů.


15.3.2021

Oslavy sv Patrika

Oslavy sv Patrika

Vážená komunito,
jak bývá zvykem s blížícím se jarem nám narůstá počet eventů a nebude tomu jinak ani v následujícím týdnu. Připomene si významný svátek pocházející z irské kultury a to den 17. března, nazývaný dnem svatého Patrika. S českou kulturou nemá moc společného, ale vzhledem k zajímavostem, které tento svátek nabízí, Vám jej připomínáme již několik let.


5.3.2021

Oslavy MDŽ

Oslavy MDŽ

Vážená komunito, 


blíží se nám významný den 8. březen, který se stal v roce 1975 mezinárodně uznávaným svátkem. Připomíná nám již 113 let odvážný pochod v ulicích stávkujících švadlenek za rovnost volebního práva a postavení žen ve společnosti.


26.2.2021

Apel na bezpečnost

Apel na bezpečnost

Něco málo na téma bezpečnosti. Je všem jasné, že ne každý chce řešit miliony hesel, nicméně alespoň trochu toho apelu nikdy neškodí. Sem tam se stane, že se odněkud vyrojí hesla, která leakla z různých her, webů a podobně. A proto je někdy necháme také prověřit i u nás zda se nevyskytují v našich databázích.


18.2.2021

Valentýn - Ukončení

Valentýn - Ukončení

Vážená komunito, 
svátek svatého Valentýna se slaví každoročně 14.2. a letos nám tento den připadl na prosluněnou neděli. Věříme, že jste internetové obchody a dodavatele květin zahrnuli spoustou objednávek. Projevit radost květinou či drobným dárkem se u nás stává čím dál tím větším fenoménem a my jsme rádi, že Vám tuto možnost můžeme nabídnout i na Ekuře.


12.2.2021

Valentýn

Valentýn

Vážená komunito, 
chtěli bychom valentýnské oslavy dnešním dnem zahájit citátem známého herce a scénáristy Jana Wericha:
“Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný
recept na štěstí. Kdo myslí jenom na sebe, ochudí jiné o sebe,
ochudí sebe o jiné, zakrní a zahyne.”


20.1.2021

Vyhodnocení Vánočních oslav

Vyhodnocení Vánočních oslav

Vážená komunito,
prosinec bývá z celého roku naším oblíbeným eventovým obdobím. Je celý prosycený dobrou náladou a přináší našim hráčům po celý měsíc zajímavé úkoly, výzvy a dobrodružství. Ani tentokrát tomu nebylo jinak a oslavy příchodu Vánoc a nového roku začaly již 1.12.


31.12.2020

PF 2021

PF 2021

Vážená komunito.


Rok se s rokem sešel a je na místě zhodnotit rok končící. Na začátek se sluší opětovně poděkovat všem našim hráčům za přízeň, kterou nám po celý rok věnovali.


22.12.2020

Bonus za dobití

Bonus za dobití

Vážená komunito.


Jako poděkování za podporu i v roce 2020 jsme si pro Vás připravili bonus při dobití Prémiových Sindicate dukátů. Stačí si v období od 23.12.2020 do 27.12.2020 převést SD z Centrálního účtu na Herní a bonus je Váš.


» Archív
l