NOVINKY

14.2.2019

Okrová magická formule

Okrová magická formule

U příležitosti svátku zamilovaných, jsme rozšířili paletu barev brnění o okrovou barvu. Paleta individuálních barev se tak rozšířila již na osm a je tak možnost se ještě více odlišit od ostatních. Dále jsme přepracovali nákupy premií v Item Shopu tak, aby jste si mohli poskládat balíček přesně podle vašich potřeb.


12.2.2019

Oslavy sv. Valentýna

Oslavy sv. Valentýna

Vážená komunito,


dnešní údržbou začíná na našem serveru čtyřdenní oslava svátku Sv. Valentýna. Těšit se můžete na získání čokolád, bonbonů a samozřejmě také růží, kterými můžete obdarovat své drahé polovičky a jako menší bonus se můžete těšit na mini eventy, které si pro Vás tým připravil.


31.12.2018

PF 2019

PF 2019

Vážená komunito,

tento rok se během pár chvil stane minulostí, a tak mi dovolte pár slov.


22.12.2018

Ekura nyní i na Facebooku

Ekura nyní i na Facebooku

Vážená komunito,


velice nám záleží na Vaší spokojenosti, chceme Vám zajistit tu nejlepší péči a komfort, a proto jsme se rozhodli založit Facebook stránku Ekury, kde získáte pravidelné informace o hře, jejím vývoji, soutěžích a mnohem více!


21.12.2018

Bonus SD až 50%

Bonus SD až 50%

Jako poděkování za podporu jsme připravili možnost získat více Sindicate dukátů. Stačí si v období od 22.12.2018 do 26.12.2018 převést SD z Centrálního účtu na Herní a bonus je Váš.


 


21.12.2018

Novinky pod stromeček

Novinky pod stromeček

Letos jsme po dobu Vánočních oslav přidali do IS nejen tradiční převleky, vzhledy zbraní a jezdecké talismany, ale také jsme rozšířili paletu magických formulí, a to rovnou o dvě barvy, kterými je fialová a růžová. Celkově je tak již 7 možností, jak odlišit vzhled brnění.


A jako poděkování za podporu jsme připravili možnost získat více Sindicate dukátů.


20.12.2018

Ježíšek na Ekuře

Ježíšek na Ekuře

Vážená komunito,


rok se s rokem sešel a nám nastává období pohody, radosti a odpočinku. A jak jinak využít odpočinkový čas, než při Vánočním eventu. Mrazivou zimu si tak společně užijeme v teple domova při plnění nejrůznějších úkolů. Nezapomeňte vybírat dárečky Adventního kalendáře.


6.3.2015

Poznávej Entarian a vyhrej - Třetí místo!

Poznávej Entarian a vyhrej - Třetí místo!

V rámci spuštění nového datadisku jsme si pro Vás připravili atraktivní soutěž o hodnotné věcné ceny. Je určena pro všechny hráče, kteří mají chuť si zasoutěžit a mají na své herní postavě alespoň level 120. Hlavním úkolem a kritériem pro získání některé z výhry je splnění několika úkolů, které jsou vázány právě na novou herní oblast


» Archív
l