Na jenom z našich serveru odešel do křemíkového nebe zdroj. Což znemožnilo komunikaci mezi ostatnímy servery. V případě ztráty nás kontaktujte na podpoře hry. Vše individuálně vyřešíme.
Aktivní premia byla automaticky prodloužena.
Omlouváme se za nepříjemnosti.

Opět po nějaké době potýkáme s DDOS útoky z nám známého zdroje. Jejich dopady se snažíme co nejvíce minimalizovat. Přesto mohou být některé služby občas nedostupné.
Za nepříjemnosti se omlouváme.

NOVINKY

23.11.2023

Válka říší

Válka říší

Vážená komunito,
dnešní válka říší se hrubě nepovedla, za což se Vám upřímně omlouváme. Oprava již byla odzkoušena a nasazena na server, byť nebylo možné ji provést v průběhu války. Chceme se Vám ještě jednou omluvit za vzniklé nepříjemnosti. Všechny postavy, které se války účastnili, získají VIP premium na 3 dny.
Děkujeme za Vaši trpělivost a porozumění.


16.11.2023

Nové generace

Nové generace

Vážená komunito,


dnes jsme do hry uvedli další rozšíření. V Temném chrámu, až za věží, byl vystavěn menší chrám s několika oltáři, o něž se bude starat Long-Shi, který ve světě Ekura působí jako dračí posel. Co vše generace obnáší a co vše jsme upravili, zjistíte v této novince.


26.10.2023

Halloween, dušičky a vznik ČSR

Halloween, dušičky a vznik ČSR

Vážená komunito,
dnešní údržbou začínají oblíbené podzimní oslavy Halloweenu, Dušiček a také oslavíme vznik samostatného československého státu. Do našeho světa se tak opět vloudí dýně, Fantomové dýňáci, piráti, duchové, vlajky i lampióny štěstí.


1.9.2023

Apel na bezpečnost

Apel na bezpečnost

Vážená komunito,


několikrát ročně procházíme veřejné seznamy uniklých hesel z různých her. Ty pak porovnáváme s účty v našich databázích. Jak jistě tušíte, tak bohužel kombinace emailu / přihlašovacího jména a hesla dost často končí úspěšným prolomením hesla. Proto jsme na apel uživatelů přidali možnost využít v heslech speciální znaky, které navýší sílu hesel. Nicméně, řešení je dvou faktorové ověření u nás zvané Secure mód.


15.6.2023

Doplnění vyhodnocení Jarní oslavy

Doplnění vyhodnocení Jarní oslavy

Vážená komunito.


Jak jsme již psali, tak postupně doplňujeme vyhodnocení oslav, o která jste si hojně psali. Tentokráte se podíváme na svátek zamilovaných, oslavy svatého Patrika, Velikonoce a také na pálení Čarodějnice spolu s oslavami Prvního máje.


14.6.2023

Doplnění vyhodnocení Advent

Doplnění vyhodnocení Advent

Vážená komunito,
původně jsme chtěli vyhodnocování oslav již zanechat, avšak na vaše četné žádosti jsme od tohoto plánu upustili a vyhodnocení uplynulých oslav pro vás sepíšeme. Nemusí se to zdát, avšak propočty a vytvoření jednoho vyhodnocení není otázkou minut. Některá jsou na vytvoření náročnější více, jiná méně. Začneme tedy tím, od kterého se upustilo jako nejdříve - tedy Adventu.


» Archív
l