NOVINKY

1.12.2019

Advent započal

Advent započal

Letos již vrcholky hor pokryla sněhová peřina, nížiny se halí první jinovatkou, občas mrazivý vítr zavane i do údolí a na Ekuře začínají přípravy na Vánoce. Stařenka roztápí v peci na perníčky, rybář chystá sítě pro kapry na štědrovečerní stůl, děti vyrábí vánoční přání a staví sněhuláky. Ve vesničkách panuje předvánoční shon v nakupování dárečků, vrcholí přípravy ve zdobení a vybírá se ten nejhezčí strom.


20.11.2019

Vyhodnocení podzimních oslav

Vyhodnocení podzimních oslav

Vážená komunito,


magická noc, stejně jako sv. Martin, je za námi a je na čase jejich vyhodnocení. Letos jsme, mimo drobných změn, přidali také další tajný úkol u příležitosti 30 let od sametové revoluce. Jak jste si vedli a kdo bude obdarován za všechna nej zjistíte v této novince.


14.11.2019

Bronzová magická formule

Bronzová magická formule

Dnešním dnem přinášíme do hry další magickou formuli, která doplňuje kolekci Antracit.


Kolekce Antracit je speciální barvou, která lze použít pouze na dračí brnění a změní jeho vzhled na bronzovo antracitovou. Věříme, vzhledem k tomu jak dlouho je žádána, že Vás zaujme a stane se Vaší oblíbenou variantou.


 


26.10.2019

Magická noc

Magická noc

Vážená komunito,


již dnes zahájíme oblíbenou trojici podzimních svátků, kde si připomeneme Vznik Československa, Haloween a samozřejmě také Dušičky. Těšit se můžete na oslavy plné úkolů, výzev a několika nových událostí. Věříme, že i letos vytvoříte pomocí dýňových luceren krásné prostředí v ohnivé zemi.


19.10.2019

Stříbrná magická formule

Stříbrná magická formule

Dnešním dnem přinášíme do hry další magickou formuli, tentokrát z kolekce Antracit.


Kolekce Antracit je speciální barvou, která lze použít pouze na dračí brnění a změní jeho vzhled na stříbrno antracitovou. Věříme, vzhledem k tomu jak dlouho je žádána, že Vás zaujme a stane se Vaší oblíbenou variantou.


Pro správné zobrazení je nutno aktualizovat hru pomocí launcheru.


4.10.2019

Den české státnosti 2019 - Ukončení

Den české státnosti 2019 - Ukončení

Vážená komunito,


čas utekl jako voda a my jsme velice rádi, že jste event ke Dni české státnosti oslavili s námi.
Připravili jsme si pro Vás příběh, který byl třeba rozluštit a poskládat díl po dílku.
Jak jste si vedli? Kdo byl nejrychlejší? Komu šla nejlépe zapeklitá skládačka?


27.9.2019

Den české státnosti 2019

Den české státnosti 2019

Den české státnosti je svátkem, kterým si připomínáme naši historii. V souvislosti s tímto datem jsme pro Vás připravili příběh, kterým si budete moci projít a buď si prověřit své znalosti či zjistit něco nového.


11.7.2019

Hnědá magická formule

Hnědá magická formule

Přinášime vám dvanáctou magickou formuli, která tak rozšiřuje nabízenou paletu barev k obarvení vašich brnění. Tentokrát je to Hnědá formule, která si mezi vámi určitě najde spoustu fanoušků. Odlište se a staňte se nepřehlédnutelnou postavou.


21.6.2019

Ekura slaví 9 let - UKONČENO

Ekura slaví 9 let - UKONČENO

Vážená komunito,


herní část oslav devítiletého výročí Ekury je za námi a je čas odměnit Vaše čtrnáctidenní snažení. Kolik se Vám podařilo splnit úkolů? Kolik se Vám povedlo otevřít zámků truhel? Kdo to zvládl nejrychleji a kdo na nejnižší počet tahů? A co je možno za losy získat? To vše se dozvíte v této novince.


20.6.2019

Fuchsiová magická formule

Fuchsiová magická formule

Přinášime vám opět rozšíření palety magických formulí. Nově zařazujeme do hry Fuchsiovou magickou formuli, která je již jedenáctou variantou k obarvení vybraných brnění. Odlište se a staňte se nepřehlédnutelnou postavou.


 


 


l