NOVINKY

22.12.2023

PF 2024 a bonusové SD

PF 2024 a bonusové SD

Vážená komunito,
s blížícími se svátky vánočními přichází i čas pro odpočinek a momenty strávené v teple domova s rodinou a přáteli. Je mi ctí a potěšením popřát Vám, abyste tyto sváteční dny prožili v pokoji, pohodě a naplnění. Rok 2023 byl plný výzev, ale i úspěchů, a za vaši neustálou podporu a přízeň, kterou jste nám během něj projevovali, bychom vám chtěli upřímně poděkovat. S očekáváním a optimismem se díváme do roku 2024 a přejeme Vám, aby byl plný zdraví, štěstí a uspokojení jak ve vašem osobním, tak profesním životě či studiu.


8.12.2023

Advent na Ekuře

Advent na Ekuře

Aktualizováno 22.12.2023
Vážená komunito,
opět tady máme adventní čas a spolu s ním postupně do našeho světa přichází oslavy tohoto zimního období. Oproti předchozím rokům však nastává změna: v našem světě se v tomto čase slaví Lucidum, během něhož se obyvatelé připravují na Dies Lucis. Ten nastává 24.12. Více o těchto oslavách naleznete v příběhu níže.


23.11.2023

Válka říší

Válka říší

Vážená komunito,
dnešní válka říší se hrubě nepovedla, za což se Vám upřímně omlouváme. Oprava již byla odzkoušena a nasazena na server, byť nebylo možné ji provést v průběhu války. Chceme se Vám ještě jednou omluvit za vzniklé nepříjemnosti. Všechny postavy, které se války účastnili, získají VIP premium na 3 dny.
Děkujeme za Vaši trpělivost a porozumění.


16.11.2023

Nové generace

Nové generace

Vážená komunito,


dnes jsme do hry uvedli další rozšíření. V Temném chrámu, až za věží, byl vystavěn menší chrám s několika oltáři, o něž se bude starat Long-Shi, který ve světě Ekura působí jako dračí posel. Co vše generace obnáší a co vše jsme upravili, zjistíte v této novince.


26.10.2023

Halloween, dušičky a vznik ČSR

Halloween, dušičky a vznik ČSR

Vážená komunito,
dnešní údržbou začínají oblíbené podzimní oslavy Halloweenu, Dušiček a také oslavíme vznik samostatného československého státu. Do našeho světa se tak opět vloudí dýně, Fantomové dýňáci, piráti, duchové, vlajky i lampióny štěstí.


1.9.2023

Apel na bezpečnost

Apel na bezpečnost

Vážená komunito,


několikrát ročně procházíme veřejné seznamy uniklých hesel z různých her. Ty pak porovnáváme s účty v našich databázích. Jak jistě tušíte, tak bohužel kombinace emailu / přihlašovacího jména a hesla dost často končí úspěšným prolomením hesla. Proto jsme na apel uživatelů přidali možnost využít v heslech speciální znaky, které navýší sílu hesel. Nicméně, řešení je dvou faktorové ověření u nás zvané Secure mód.


15.6.2023

Doplnění vyhodnocení Jarní oslavy

Doplnění vyhodnocení Jarní oslavy

Vážená komunito.


Jak jsme již psali, tak postupně doplňujeme vyhodnocení oslav, o která jste si hojně psali. Tentokráte se podíváme na svátek zamilovaných, oslavy svatého Patrika, Velikonoce a také na pálení Čarodějnice spolu s oslavami Prvního máje.


14.6.2023

Doplnění vyhodnocení Advent

Doplnění vyhodnocení Advent

Vážená komunito,
původně jsme chtěli vyhodnocování oslav již zanechat, avšak na vaše četné žádosti jsme od tohoto plánu upustili a vyhodnocení uplynulých oslav pro vás sepíšeme. Nemusí se to zdát, avšak propočty a vytvoření jednoho vyhodnocení není otázkou minut. Některá jsou na vytvoření náročnější více, jiná méně. Začneme tedy tím, od kterého se upustilo jako nejdříve - tedy Adventu.


1.6.2023

13. výročí

13. výročí

Vážená komunito,
po roce se opět otevírají brány Kazmadánu, kde letos oslavíme neuvěřitelné třinácté výročí. Nezapomněli jsme ani na dnešní den dětí a připravili jsme si pro Vás malý dárek. O všem se dočtete v této novince.


27.4.2023

Pálení čarodějnic a první máj.

Pálení čarodějnic a první máj.

Vážená komunito,


nadešel čas kouzel, létajících košťat, magických rituálů, ale také bojů o májky. Čekají vás opět také zajímavé odměny. Oslavy pálení čarodějnic a prvního máje jsou zde. A na co se můžete těšit v letošním roce, zjistíte v této novince.


l