NOVINKY

17.1.2022

Zimní oslavy - Ukončení

Zimní oslavy - Ukončení

Vážená komunito,


v prosinci můžete plnit nejdelší event z celého roku. Je Vám nabídnuto spoustu zajímavých činností, a můžete si tak připomínat české vánoční tradice, expit své postavy a získávat různorodé odměny. Určitě se těšíte na vyhodnocení celého adventu, tak pojďme na to:


22.12.2021

PF 2022

PF 2022

Vážená komunito,
rok se s rokem sešel a opět nadešel ten nejkrásnější čas oslav Vánoc a příchodu nového roku.
Všem našim hráčům děkujeme za přízeň, kterou jste nám věnovali po celý rok.


10.12.2021

Advent a Vánoce

Advent a Vánoce

Vážená komunito,


již od 1.12. se opět otevřeli brány Zimního království, kde na Vás čekají známé i neznámé úkoly. Stejně jako jste získali možnost otevírat si denně jednotlivé části adventního kalendáře. Co vše Vás čeká po zbytek adventu až do konce roku se dovíte v následující novince.


25.11.2021

Vyhodnocení podzimních oslav

Vyhodnocení podzimních oslav

Vážená komunito,
ještě než nadejde adventní čas, je na místě vyhodnotit podzimní oslavy. Tak, jak je našim zvykem. Jak se Vám tedy vedlo ve všech podzimních oslavách. Kolika hráčům se povedlo dokončit naši malou historickou trilogii? Jak dopadl halloween a výzdoba měst, pečení hus a kolik vlajek se povedlo úspěšně získat? A nejen to v dnešní souhrnné novince.


28.10.2021

Halloween na ekuře

Halloween na ekuře

Vážení hráči,


dnešním dnem startují další dlouho očekávané podzimní oslavy. Čekají na Vás oslavy Halloweenu společně s Dušičkami. Do světa Ekury se opět dostanou Fantomové dýní v spolu s obávanými Piráty. Když budete úspěšní a Piráty chytíte, vydají vám kousek ze svého zlatého pokladu.


28.10.2021

28. říjen - oslavy samostatného Československa

28. říjen - oslavy samostatného Československa

Vážená komunito, 


dnešním dnem byly zahájeny oslavy podzimu. Podzimní radovánky na Ekuře nám v následujících dvou měsících rozjíždí první event k oslavám vzniku samostatného Československa. Svátek je datován k 28. říjnu. Tento významný svátek se slaví na počest lidu, který po zprávě o nezávislosti národů v Rakousko-Uhersku, povstal v živelných demonstracích, díky čemuž vznikl samostatný Československý stát. 


27.9.2021

Den české státnosti

Den české státnosti

Vážená komunito, 


musíme Vám oznámit smutnou zprávu. Dne 22.9. byl poslední letní den a ve stejný den v čase 21:21 nám na scénu nastoupil podzim. Toto roční období nás prozatím potrápilo jen lehkým deštěm a slunce se chvílemi ještě pere se studenou frontou. Ale i tak věříme, že si společně s námi užijete nejen barevnost podzimních dní, ale také spoustu zábavy u našich eventů.


26.8.2021

Změny v týmu

Změny v týmu

Vážená komunito,
při údržbě jsme přidali novou funkcí herního týmu a tou je instruktor týmu. Jeho prioritní záležitostí bude výcvik moderátorů a pomoc při neobvyklých a závažných situacích.
V souvislosti s touto funkcí byly upraveny herní pravidla i podmínky použití, tak aby zohlednila tuto novou funkci.


16.7.2021

Nová herní lokace

Nová herní lokace

Vážená komunito,
při údržbě jsme do hry přidali novou herní lokaci. Tato herní lokace sice nepřekypuje herním obsahem, ale zato vstup je exkluzivní. Vstup do této lokace si herní postavy vyslouží pouze a jen za odměnu.


4.7.2021

Ukončení oslav

Ukončení oslav

Vážená komunito,
oslava k úžasným 11. narozeninám našeho projektu bohužel skončila, ale nemějte obavy, v příštím roce to opět rozbalíme s velkou parádou. Věříme, že se nám narozeninová oslava povedla a žádný hráč nezůstal v tomto eventu bez dárku. Pro nás byla největším darem Vaše přítomnost ve hře samotné. Také nás potěšily pochvaly, které se na nás hrnuly z různých zdrojů.
Děkujeme.


l