NOVINKY

18.2.2021

Valentýn - Ukončení

Valentýn - Ukončení

Vážená komunito, 
svátek svatého Valentýna se slaví každoročně 14.2. a letos nám tento den připadl na prosluněnou neděli. Věříme, že jste internetové obchody a dodavatele květin zahrnuli spoustou objednávek. Projevit radost květinou či drobným dárkem se u nás stává čím dál tím větším fenoménem a my jsme rádi, že Vám tuto možnost můžeme nabídnout i na Ekuře.


12.2.2021

Valentýn

Valentýn

Vážená komunito, 
chtěli bychom valentýnské oslavy dnešním dnem zahájit citátem známého herce a scénáristy Jana Wericha:
“Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný
recept na štěstí. Kdo myslí jenom na sebe, ochudí jiné o sebe,
ochudí sebe o jiné, zakrní a zahyne.”


20.1.2021

Vyhodnocení Vánočních oslav

Vyhodnocení Vánočních oslav

Vážená komunito,
prosinec bývá z celého roku naším oblíbeným eventovým obdobím. Je celý prosycený dobrou náladou a přináší našim hráčům po celý měsíc zajímavé úkoly, výzvy a dobrodružství. Ani tentokrát tomu nebylo jinak a oslavy příchodu Vánoc a nového roku začaly již 1.12.


31.12.2020

PF 2021

PF 2021

Vážená komunito.


Rok se s rokem sešel a je na místě zhodnotit rok končící. Na začátek se sluší opětovně poděkovat všem našim hráčům za přízeň, kterou nám po celý rok věnovali.


22.12.2020

Bonus za dobití

Bonus za dobití

Vážená komunito.


Jako poděkování za podporu i v roce 2020 jsme si pro Vás připravili bonus při dobití Prémiových Sindicate dukátů. Stačí si v období od 23.12.2020 do 27.12.2020 převést SD z Centrálního účtu na Herní a bonus je Váš.


1.12.2020

Advent je zde

Advent je zde

Vážená komunito, 


zimní období nás pomalu plní radostí ze sněhové nadílky. Děti objevují první kouzlo koulování a v horských končinách stojí nejeden sněhulák. Sáňky jsou očištěny od celoročního prachu. Lyže se začínají blýskat prvním voskem. Ve velkých městech se otevírají první stánky s horkým punčem a v obchodních centrech se linou tóny vánočních písní. Je tu opět to krásné období adventních radostí.


17.11.2020

Vyhodnocení oslav

Vyhodnocení oslav

Vážená komunito,


velmi nás těší váš zájem o naše eventy a s velkou radostí sledujeme, jak společně plníte tabulky statistik a zdoláváte hodnost za hodností. Letos nám podzimní eventy přinesly opravdu velké množství hodností. Utkat o prvenství v tabulkách se mohl nejen hráč, ale také cechy a následně i celé říše. Máme pro Vás i zajímavosti a kuriozity.


30.10.2020

Halloween a dušičky

Halloween a dušičky

Vážená komunito,


dnešním dnem odstartovala druhá část podzimních eventů. Čekají na Vás oslavy Halloweenu společně s Dušičkami.
Do světa Ekury se i letos probojují proslulí a magičtí Fantomové dýní v doprovodu Pirátů, díky kterým si můžete přilepšit pár zlaťáky. Nabruste si nožíky, jenž zapomnětlivý Yu-Hwan postrádá. Nejen ony budou potřeba k výrobě luceren z dýní, které nám jako každý rok svátečně ozdobí Ohnivou zemi a navodí tak tu správnou duchařskou atmosféru.


22.10.2020

Vznik Československa

Vznik Československa

Vážená komunito,


dnešním dnem byly zahájeny tradiční podzimní oslavy, při kterých se do herního světa po tuto dobu navrátí temná atmosféra. V první části oslav se můžete opět těšit na oblíbené díly Státních znaků, které nám připomínají Vznik Československa.
Tento svátek připadající na 28.10. si připomínáme od roku 1918.


9.10.2020

Oslavy sv. Václava a sv. Ludmily

Oslavy sv. Václava a sv. Ludmily

Vážená komunito,


tentokrát jsme Vám naservírovali příběhy svaté dvojice. Kdo si splnil v loňském roce řadu úkolů s příběhem o svatém Václavovi, měl možnost navázat dalším příběhem a získat tak zajímavou knihu o svaté Ludmile. Ochuzený o letošní příběh svaté Ludmily nebyl nikdo, bylo však potřeba propátrat již zmíněnými tajemnostmi příběhu svatého Václava.


l