NOVINKY

24.5.2021

Vyhodnocení jarních oslav

Vyhodnocení jarních oslav

Vážená komunito,


jarní oslavy spojené s eventy na Ekuře jsme úspěšně završili. Prali jste se s jednou výzvou za druhou a Vaše zápolení a zachování přízně našemu projektu nás opravdu velmi těší. Slunce nám na obloze prozatím svítí jen občas, ale věříme, že jsme jaro přivítali opravdu velkolepě.


30.4.2021

Pálení čarodějnic a první máj

Pálení čarodějnic a první máj

Hořííí, hořííí, hořííí… každý člověk by hned utíkal, nebo volal hasiče, ale u nás tomu tak není. V českých zemích se z každého nadšeného kluka i holky v tomto období stává Jánošík, který s nadšením přeskakuje hořící hranice.


1.4.2021

Velikonoce

Velikonoce

Vážená komunito,
posunem času jsme si již prošli a máme tady další část krásného jarního období. Velikonoce nám začínají dnešním dnem, který hrdě nosí jméno Zelený čtvrtek. Tento den je významný i svým datem 1. dubna, kdy je dovoleno tropit si drobné žertíky pod Aprílovou taktovkou. Po půlnoci nás čeká Velký pátek a zahájení velikonočního eventu na Ekuře. V předchozích jarních eventech jste si vedli opravdu znamenitě a věříme, že tomu nebude jinak ani u Velikonoc.


26.3.2021

MDŽ a Sv. Patrik - Vyhodnocení

MDŽ a Sv. Patrik - Vyhodnocení

Vážená komunito,
v sobotu 20. března jsme dle kalendáře přivítali první jarní den. Náznakem jste si první záblesky jara mohli užít i na naší Ekuře. Mrazíky nám sice za oknem moc příchod jara nenasvědčovaly, ale nebyl by to blížící se duben a aprílové počasí bez teplotních zvratů.


15.3.2021

Oslavy sv Patrika

Oslavy sv Patrika

Vážená komunito,
jak bývá zvykem s blížícím se jarem nám narůstá počet eventů a nebude tomu jinak ani v následujícím týdnu. Připomene si významný svátek pocházející z irské kultury a to den 17. března, nazývaný dnem svatého Patrika. S českou kulturou nemá moc společného, ale vzhledem k zajímavostem, které tento svátek nabízí, Vám jej připomínáme již několik let.


5.3.2021

Oslavy MDŽ

Oslavy MDŽ

Vážená komunito, 


blíží se nám významný den 8. březen, který se stal v roce 1975 mezinárodně uznávaným svátkem. Připomíná nám již 113 let odvážný pochod v ulicích stávkujících švadlenek za rovnost volebního práva a postavení žen ve společnosti.


18.2.2021

Valentýn - Ukončení

Valentýn - Ukončení

Vážená komunito, 
svátek svatého Valentýna se slaví každoročně 14.2. a letos nám tento den připadl na prosluněnou neděli. Věříme, že jste internetové obchody a dodavatele květin zahrnuli spoustou objednávek. Projevit radost květinou či drobným dárkem se u nás stává čím dál tím větším fenoménem a my jsme rádi, že Vám tuto možnost můžeme nabídnout i na Ekuře.


12.2.2021

Valentýn

Valentýn

Vážená komunito, 
chtěli bychom valentýnské oslavy dnešním dnem zahájit citátem známého herce a scénáristy Jana Wericha:
“Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný
recept na štěstí. Kdo myslí jenom na sebe, ochudí jiné o sebe,
ochudí sebe o jiné, zakrní a zahyne.”


20.1.2021

Vyhodnocení Vánočních oslav

Vyhodnocení Vánočních oslav

Vážená komunito,
prosinec bývá z celého roku naším oblíbeným eventovým obdobím. Je celý prosycený dobrou náladou a přináší našim hráčům po celý měsíc zajímavé úkoly, výzvy a dobrodružství. Ani tentokrát tomu nebylo jinak a oslavy příchodu Vánoc a nového roku začaly již 1.12.


31.12.2020

PF 2021

PF 2021

Vážená komunito.


Rok se s rokem sešel a je na místě zhodnotit rok končící. Na začátek se sluší opětovně poděkovat všem našim hráčům za přízeň, kterou nám po celý rok věnovali.


l