NOVINKY

13.4.2015

[TGM]Qentina

[TGM]Qentina

Dnes ve večerních hodinách ukončila své působení v týmu [TGM]Qentina a to z ryze osobních důvodů. Qentině děkujeme za odvedenou práci a přejeme hodně štěstí do budoucna.


3.4.2015

Velikonoční event

Velikonoční event

S velikonocemi přichází i do světa Ekury oblíbený event, jenž byl před malou chvíli spuštěn a potrvá do úterý 7. dubna. Stejně jako minulý rok na Vás čeká rozbíjení Vajíčkových meteorů (objevují se v prvních městech), barvení kraslic (barvy u kadeřnice, výroba magická kraslice ve výhni) a samozřejmě také plnění košíčků od Velikonočního zajíčka a jejich nošení jednotlivým NPC.


1.4.2015

[GM]Bosacu

[GM]Bosacu

Po roce působení v herním týmu naše řady opouští [GM]Bosacu a to z osobních důvodů. Bosacovi děkujeme za čas, který hře z pozice GM věnoval, nápady, kterými přispěl ke zlepšení hry a přejeme hodně štěstí do života.


8.3.2015

[TGM]Fineus

[TGM]Fineus

Dnes v odpoledních hodinách ukončil své působení v týmu [TGM]Fineus. Fineusovi děkujeme za odvedenou práci a přejeme hodně štěstí do budoucna.


6.3.2015

Poznávej Entarian a vyhrej - Třetí místo!

Poznávej Entarian a vyhrej - Třetí místo!

V rámci spuštění nového datadisku jsme si pro Vás připravili atraktivní soutěž o hodnotné věcné ceny. Je určena pro všechny hráče, kteří mají chuť si zasoutěžit a mají na své herní postavě alespoň level 120. Hlavním úkolem a kritériem pro získání některé z výhry je splnění několika úkolů, které jsou vázány právě na novou herní oblast


6.3.2015

Entarian

Entarian

Konečně je to tu. Celý svět Ekury je na nohou. Špitá se, že na konci Kerindoru se objevil podivný portál, sálající obrovskou silou. Bylo to jen na malou chvíli, ale i to stačilo mágům řádu ke zjištění, kam tento portál vede. Na jeho druhém konci se nachází rozlehlá kopcovitá země, zvaná Entarian. Náhle, jako by do sebe vše zapadlo. Kdo vlastně jsou Kerindorané? Odkud přišli a proč vše, co obývají, je jen pustina a pár rozvalin? A kdo vlastně jsou dnešní Entarianci.


Tam, kde leží odpovědi na tyto otázky, číhá však také smrtelné nebezpečí. Otevření portálu zajisté nebyla náhoda. Ačkoli mágové již usilovně pracují na jeho stabilizaci, riziko protiútoku je velmi vysoké. Skrze portál se Kerindorem nese podivné kvílení a tlukot bubnů. Přišel snad konec tří velkých říší? Máme se obávat nejhoršího?

Máš-li ještě dost síly, tas svou zbraň a pospíchej na seřadiště u Kerindoria. Teď není čas na rozkoly, nechť se všechny tři říše postaví společnému nepříteli. Jakmile bude míra volné energie opět stabilizována, musíme počítat úplně se vším. Vzhůru bojovníku, tvá zem na tebe spoléhá!

Bojovníci tří říší se každý dostaví ke svému Kerindoriu. Přesný čas bude ještě ohlášen, podle odhadů by k tomu však mělo dojít za soumraku tohoto dne.


5.3.2015

Entarian - Posunutá údržba

Entarian - Posunutá údržba

Čas se naplnil. Konečně jsme objevili stezku vedoucí skrze Kerindor až do tajemné oblasti Entarianu. Podle zpráv našich nejlepších zvědů je celá lokace pod kontrolou dvou zlotřilých bratří, Askera a Keskira. Pod jejich zbraněmi padlo již mnoho národů a bylo vypleněno mnoho světů. Přichází chvíle se tyranii postavit. Pozvedni své zbraně a zastav je v jejich rozmachu, ať tvá říše nedopadne jako Kerindorané!


18.2.2015

Záznam o pádu hry

Záznam o pádu hry

Během minulých dní jsme po přechodu na vyšší verzi zjistili častější pády herních klientů. Největší problémy se již podařilo sice vyřešit verzí hry 10159, nicméně se stále může stát, že klient zmizí ze spuštěných aplikací, tedy "spadne".
Pro tyto případy jsme přeprogramovali způsob, jakým uchovat údaje o chybě v klientu tak, aby bylo co nejsnadnější jejich správné dohledání a tedy i opravení.


 


13.2.2015

Valentýnské oslavy

Valentýnské oslavy

Svátek zamilovaných, Valentýn, je stále oblíbenější. V tento den se tradičně dávají partnerkám a partnerům drobné dárky, květiny a podobně. Nezapomeňte tedy i Vy obdarovat své nejbližší. V rámci oslav tohoto anglosaského svátku samozřejmě nezapomněl ani tým Ekury na své hráče. Pro tuto příležitost jsme připravili několik drobností, které budete moci využít po celý víkend.


12.2.2015

Posily do týmu

Posily do týmu

Jak jste si jistě všimli, před časem se změnila funkce jednoho z moderátorů fóra na herního moderátora. Vítáme tak mezi sebou [TGM]Nix.


Aby tímto krokem netrpěl tým fóra, přijali jsme do jeho řad hned tři nové posily. Je nám ctí přivítat [TBM]Avery, [TBM]Waltrika a [TBM]Zoolla.


I tým herních moderátorů získal nové posily. Jsou jimi [TGM]Qentina a [TGM]Fineus. Ti se vám ve hře představí už dnes. Dále gratulujeme [GM]Bosacovi k jeho povýšení na post GM.


Přejeme všem posilám mnoho zdaru při jejich nelehké a velmi záslužné práci. A věříme, že tímto rozšířením týmu zkvalitníme nami poskytované služby.


l