NOVINKY

18.2.2015

Záznam o pádu hry

Záznam o pádu hry

Během minulých dní jsme po přechodu na vyšší verzi zjistili častější pády herních klientů. Největší problémy se již podařilo sice vyřešit verzí hry 10159, nicméně se stále může stát, že klient zmizí ze spuštěných aplikací, tedy "spadne".
Pro tyto případy jsme přeprogramovali způsob, jakým uchovat údaje o chybě v klientu tak, aby bylo co nejsnadnější jejich správné dohledání a tedy i opravení.


 


13.2.2015

Valentýnské oslavy

Valentýnské oslavy

Svátek zamilovaných, Valentýn, je stále oblíbenější. V tento den se tradičně dávají partnerkám a partnerům drobné dárky, květiny a podobně. Nezapomeňte tedy i Vy obdarovat své nejbližší. V rámci oslav tohoto anglosaského svátku samozřejmě nezapomněl ani tým Ekury na své hráče. Pro tuto příležitost jsme připravili několik drobností, které budete moci využít po celý víkend.


12.2.2015

Posily do týmu

Posily do týmu

Jak jste si jistě všimli, před časem se změnila funkce jednoho z moderátorů fóra na herního moderátora. Vítáme tak mezi sebou [TGM]Nix.


Aby tímto krokem netrpěl tým fóra, přijali jsme do jeho řad hned tři nové posily. Je nám ctí přivítat [TBM]Avery, [TBM]Waltrika a [TBM]Zoolla.


I tým herních moderátorů získal nové posily. Jsou jimi [TGM]Qentina a [TGM]Fineus. Ti se vám ve hře představí už dnes. Dále gratulujeme [GM]Bosacovi k jeho povýšení na post GM.


Přejeme všem posilám mnoho zdaru při jejich nelehké a velmi záslužné práci. A věříme, že tímto rozšířením týmu zkvalitníme nami poskytované služby.


5.2.2015

Aktualizace herních pravidel

Aktualizace herních pravidel

Dnes byla upravena pravidla hry. Konkrétně došlo k přidání nové funkce LGM (Leader Game Moderator / Hlavní moderátor hry) a popis jeho pravomocí. Do této funkce byl dosazen GM Mithra.


V souvislosti s přidáním této funkce byly upraveny pravidla pro GA a GM tak, aby navazovala na nově vzniklou funkci.


Pravidla jsou platná od ukončení údržby 5. února 2015.


2.2.2015

Změna termínu pravidelné údržby

Změna termínu pravidelné údržby

Milá komunito,

dnešním dnem počínaje se ruší pravidelné údržby v úterý. Nově budou probíhat každý čtvrtek v dopoledních hodinách se začátkem přibližně mezi 11:00 a 12:00.

Přepočet PvP hodností bude nově prováděn nezávisle na údržbě a to v noci z neděle na pondělí. Tento týden to bude ještě "po staru" v úterý (11:30-12:00), příští týden v pondělních dopoledních hodinách (abychom hráče nepřipravili o 2 dny naráz). Poté se již bude pokračovat podle pravidelného rozvrhu.

Smyslem tohoto kroku je především doručení kvalitnějšího a otestovaného obsahu do hry, což víkendová vytíženost členů týmu dříve ztěžovala.

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemnou hru.


13.1.2015

PaySafeCard

PaySafeCard

K dnešnímu dni bylo rozšířeno portfolio nabízených platebních metod o kupónovou platbu "PaySafeCard".


Jedná se o bezpečné platby na internetu, a to bez bankovního účtu či kreditní karty. Stačí si zakoupit pouze kartu PaySafeCard a při platbě zadat 16-ti místný kód nebo si zaregistrovat účet "my paysafecard", vložit na tento účet PIN kódy a platit jednoduše pomocí uživatelského jména a hesla.


 


13.1.2015

Hráči pro hráče

Hráči pro hráče

Cech Pretorians, za podpory Ekura týmu, Vás zve na Cechovní Turnaj!


Turnaj pro všechny cechy, co se nebojí vydobít si slávu!
Chcete si změřit síly s jiným cechem? Nebo se chcete jen podívat na nelítostný boj největších rivalů?
Tak pak právě toto je příležitost pro Vás a Váš cech!
Všichni vůdci cechů do zbraně!
Přejeme všem bojujícím hodně štěstí – budete jej potřebovat.
Všechny ostatní informace naleznete na fóru v sekci Soutěže.


více informací


6.1.2015

Ukončení Vánočního Eventu – Vyhodnocení

Ukončení Vánočního Eventu – Vyhodnocení

Letos připadá ukončení Vánočního eventu na Tři krále, je tedy ta správná chvíle celý jej zhodnotit.


 


1.1.2015

Oprava chyby

Oprava chyby

Hráči, kteří v průběhu eventu aktivovali bonusy z jablka či v kerindoru využili falešných úlomků mohli přijít o bonus od biologa z levelu 95, tedy "Silný proti příšerám". Chyba byla dohledána a napravena.
Hráčům byly ztracené bonusy navráceny. Jejich načtení bude nejpozději po průchodu na jinou mapu (teleport) či novým přihlášením do hry (login).


Omlouváme se za nepříjemnost.


1.1.2015

Vánoční loterie 2015

Vánoční loterie 2015

A je to zde, vylosování výherních čísel herní loterie.
Jak to dopadlo ? Získal někdo hlavní výhru ? Jaké jsou odměny ?


l