NOVINKY

23.7.2013

Informace o řešení chyby hry

Informace o řešení chyby hry

Jak jistě víte, tak se ve hře objevily chybné šeky. Stále je sice záhadou, jak systém sám povolí některé aktivity s předměty, nicméně řešení, které tomu zamezí je již aplikováno na serverech.
Od údržby tedy jsou šeky opět rozmraženy, jen mají trochu jinou podobu než obvykle. Již se nevypisují na jedno použití, ale jsou vypisovány průběžně. Podobně jako je tomu u trezoru. Touto změnou se zvýší také komfort jak se šeky nakládat. Mírné omezení zde však je a to v podobě zaokrouhlení na celé miliony. Jak tedy šeky fungují ?


26.6.2013

Posílení týmu

Posílení týmu

Dnes byl posílen tým moderátorů hry. Novým členem prozatím na zkoušku se stává Alsou. Ve hře bude viditelná s prefixem [TGM] jak je obvyklé. Přejeme pevné nervy a zdravý úsudek při práci. Další posílení týmu je dále připravováno.


3.6.2013

Bonus při dobití SD

Bonus při dobití SD

V rámci oslav našeho výročí jsme si pro Vás připravili možnost získat více dukátů. Za dobití dukátů tak hráč získá více SD než obvykle a nákupy tedy budou, ať již v Item Shopu či Black Marketu, pro Vás výhodnější.
Děkujeme za přízeň a přejeme mnoho pozitivních herních zážitků.


31.5.2013

Dvou vouchery k zítřejšímu dni dětí

Dvou vouchery k zítřejšímu dni dětí

Již brzy nastane oblíbený den hlavně pro mladší část populace. Nicméně my razíme heslo, kdo si hraje nezlobí a tak máme bez rozlišení věku 2 vouchery k zítřejšímu "svátku".


31.5.2013

Ukrojte si z narozeninového dortu - Aktualizace 4.6.2013

Ukrojte si z narozeninového dortu - Aktualizace 4.6.2013

Již to brzy budou 3 roky od spuštění hry. Pro ostavy jsme si pro Vás připravili několik eventů, které spojíme i s zítřejším dnem dětí. Doufáme, že si oslavy užijete bez zbytečných konfliktů a nezapomenete, že je to hra a u her se má bavit a nevyvolávat zbytečné konflikty.
Děkujeme za přízeň, kterou nám věnujete již dlouhou dobu a přejeme Vám mnoho hodin zábavy u nás.


24.5.2013

Nové předměty v Item Shopu

Nové předměty v Item Shopu

Od dnešního dne je možno zakoupit v Item shopu nové předměty do hry. Oba předměty lze jako obvykle získat i ve hře, ale možnost pořídit si je za SD je doplňkovou možností jak předměty pro sebe získat.
Přidány tedy byly Dobropis pro vytvoření Licence Ušlechtilosti a Prstenu Pomsty.


21.5.2013

Black Market Upraven

Black Market Upraven

Dnes vypšel limit pro volný převod SD mezi světy. Nově získá hráč prodejem předmětů v Black Marketu bonusovou měnu (BSD), kterou bude moci využít pouze ve světě, ve kterém byl prodej uskutečněn.


14.5.2013

Nový web a aktualizace - aktualizace 18.5.2013

Nový web a aktualizace - aktualizace 18.5.2013

Jak jste si dnes museli všichni všimnout, tak načíst hru a stáhnout potřebné aktualizace, prohlédnout web, forum či tiket dnes znamenalo obrnit se velkými nervy. Nicméně velké aktualizace jsou již za námi a je mi ctí se s vámi podělit nad novinkami nejen zde na webu, ale také ve hře samotné.


6.5.2013

Druhý svět spuštěn

Druhý svět spuštěn

Již delší dobu je rozhodnuto o vytvoření druhého světa. Prvotní svět sice není přeplněný, že by se nedalo hnout, ale po více než tisíci dnech od svého spuštění je pro některé hráče, kteří hledají spíše oddechovou zábavu, problém zapadnout do velmi rozvinutého světa. Pokud patříte právě mezi tyto hráče, je druhý svět přesně pro Vás.


15.4.2013

Greedy Invalid

Greedy Invalid

Běžně o akcích, které nepatří přímo do hry neinformujeme. Nicméně dnes uděláme vyjimku. Kapela Greedy Invalid, která poskytla svou tvorbu na soundtrack hry v těchto dnech vydala své nové album.


l