NOVINKY

26.4.2018

Čarodějnický event

Čarodějnický event

Vážená komunito,

dnešní údržbou začínají na Ekuře sedmidenní oslavy čarodějnic a prvního máje. Aby si je opravdu každý do sytosti užil, oprášili jsme spousty oblíbených událostí z roku minulého, obohatili je o několik novinek a event jako celek prošel procesem balancování. Pojďme se ve zkratce podívat, na které jeho části se můžete tentokrát těšit.


5.4.2018

Březnové oslavy

Březnové oslavy

Vážená komunito,

série tří březnových eventů je úspěšně za námi, je proto ten správný čas na jejich vyhodnocení. Pro tentokrát jsme se rozhodli odměnit říše podle toho, jak si v jednotlivých událostech vedly, a v průběhu dubna postupně rozdělovat odměny.


Jak to celé dopadlo? Nejprve si projdeme postupně dílčí výsledky.


29.3.2018

Velikonoce

Velikonoce

Největší křesťanské svátky jsou zde a ani my v jejich oslavách nezůstaneme pozadu. Letošní velikonoce na Ekuře budou plné zajíčků, zajíců a vajíček. Při tvorbě eventu jsme použili pár ostřílených vychytávek, ale také zapracovali na mnoha novinkách.


15.3.2018

Oslavy sv. Patrika

Oslavy sv. Patrika

A je tu skoro jaro ... ale to není důvod mít tolik zelené.... Pravá zelená je spojená s dřívějším datem. Konkrétně se jedná o oslavy ke dni svatého Patrika, patrona Irska, kdy lidé po celém světě vzdávají tomuto duchovnímu poctu. Od dnešní údržby máte proto ve hře možnost naplno užívat oslav sv. Patrika. Event potrvá až do příští údržby (22.3.2018).


Přejeme hodně zábavy!


8.3.2018

MDŽ - Mezinárodní den žen

MDŽ - Mezinárodní den žen

Vážená komunito,


v první řadě nám prosím dovolte popřát našemu něžnému pohlaví jen a jen to nejlepší.
Je totiž osmého března, a to znamená mezinárodní den žen!
U této příležitosti jsme si pro Vás připravili event na toto téma.
Doufáme, že si jej s námi užijete ,a muži v zápalu nezapomenou na své drahé polovičky, kvůli kterým celý tento svátek slavíme.


23.2.2018

Seznam přihlášených zařízení

Seznam přihlášených zařízení

Vážená komunito,

před malou chvílí byl na našem webu spuštěn systém zabezpečení, který po vzoru moderních řešení umožní každému z Vás sledovat, která zařízení jsou na Vašem účtu přihlášená a případně je také manuálně odhlásit. Rovněž jsme u vybraných akcí (prodeje účtů na HeroMarketu, změny hesel a e-mailů) zavedli povinnost se z těchto zařízení znovu přihlásit, abychom zabránili případným bezpečnostním rizikům.


14.2.2018

Oslavy sv. Valentýna

Oslavy sv. Valentýna

Vzpomeňte na své nejbližší i na ty, na kterých Vám záleží a obdarujte je alespoň drobným dárkem. U nás na Ekuře k tomu dostanete příležitost během dnešního dne a zapomnětlivcům poslouží čtvrteční dopoledne, než proběhne běžná údržba.
V reálném životě si budete muset pomoci sami, ale dostat alespoň potěšující SMS je lepší, než nic.


9.2.2018

Změny v týmu

Změny v týmu

Vážená komunito,

jak si už možná někteří z Vás všimnuli, v uplynulých dnech a týdnech proběhly dvě zásadní změny týmu. Je proto nejvyšší čas je zrekapitulovat.


4.1.2018

Vánoce 2017 - ukončení

Vánoce 2017 - ukončení

Vážená komunito,

s posledním prokletým sněhulákem je za námi také celý vánoční event. Předtím, než se pustíme do oblíbených statistik, bychom rádi poděkovali celé komunitě za podporu Ekury v roce 2017. Je důležité, že jsou mezi vámi hráči, kteří jdou příkladem ostatním - tací, kteří se s chutí chopí každé výzvy, pro radu nováčkovi nejdou nikdy daleko a přitom se i sami se zasluhují o lepší a příjemnější hru. Obzvlášť těžké je takové osobnosti najít ve hrách, které jsou založeny na systému "Free to play" a proto si jejich přítomnosti na našem serveru velmi vážíme.


21.12.2017

Vánoce na Ekuře

Vánoce na Ekuře

Konec roku je vždy spojován s oslavami a ani u nás to letos nebude jinak. Tento rok jsme oslavy zjednodušili a nebudou děleny na dvě části, jak tomu bylo v minulých letech. Bude tak dostatek času si vše náležitě užít a projít si v poklidu veškeré úkoly, které jsme pro Vás připravili. Protože především o klidu a pohodě jsou svátky zimy.


l