10.2.2022

Valentýn

Valentýn

Vážená komunito, 


jako každý rok i ten letos jsme pro Vás připravili oblíbený event ke svátku svatého Valentýna. Tento svátek připadá na 14.2. a my jej budeme oslavovat společně s Vámi celý týden.


Můžete si při zabíjení příšer přilepšit malým dárečkem v podobě růžiček, nebo si zamlsat při rozkliknutí čokolád a lízátek. Totemy zamilovaných jsme také nevynechali, objeví se Vám, pokud společně s manželem či manželkou budete překonávat nástrahy našeho světa.


Jak se již odehrálo v letech předchozích, tak i letos oslavujeme jednu z ekuráckých dvojic. Při této příležitosti se hodí rčení: 

“Láska kvete v každém věku.”

 

Abyste pochopili co tím myslíme, přečtěte si svatební sliby našich dvou stále zamilovaných staříků k příležitosti zlaté svatby.


Stařec:

“Má nejmilejší, 

je to již 50 let, kdy jsem držel tvoji ručku ve své a navlékal ti snubní prsten. Pamatuji si ten výjimečný den zcela zřetelně. Venku foukal jarní vánek a krajinu za oltářem ozařovaly paprsky slunce. Byl opravdu nádherný den. Když jsem tě spatřil v bílých svatebních šatech, připadal jsem si jako ve splněném snu. Vzpomínám, že si se chvěla, až červené růže, která máš tak ráda, ztrácely své okvětní lístky a padaly ti k nohám. Blonďaté vlasy ti splývaly do tváře, hnědé oči ti jiskřily radostí a tvé nádherné rty sis jemně okusovala, než jsi tiše vyslovila své “ano”. To slůvko mi způsobilo opravdu neskutečnou radost a učinila jsi mě tak nejšťastnějším mužem na světě. Rád bych ti, má drahá, poděkoval za úžasná léta, která jsi se mnou strávila. Jsi sluncem mého života a já jsem šťastný, že sis na cestu životem vybrala právě mě. Říci ti podruhé své “ano” je pro mě potěšením.”


Stařenka:

“Můj nejdražší,

dvě cesty se v jednu spojily, když jsi mi navlékl tento zlatý kroužek a já ti slíbila svou wěrnost, oddanost a lásku. Je to již dlouhých 50 let a mně to přijde jako včera, kdy jsem kráčela uličkou z květů do tvého náručí. Být po tvém boku na naší společné cestě životem je radostí a požehnáním. Jsem ráda, že jsem tenkrát neodolala statnému muži, který každou neděli přinesl k mému oknu kytici rudých růží a svou starostlivostí a péčí sis mě získal. Jsi mému srdci nejdražší a ráda s tebou setrvám do konce našich dní, neboť život bez tebe by nebyl tak nádherný a plnohodnotný. Své “ano” ti i po druhé ráda vyslovím, nechť jsou naše společné dny pořád plné lásky a štěstí.

 


Naleznete i letos milí hráči skryté tajemství? Uvidíme.


Příjemně strávený valentýn Vám přeje Tým.

» Seznam
l