NOVINKY

31.1.2012

Registrace na fórum hry

Od dnešního dne byla spuštěna služba registrací na fórum přímo z webového nastavení účtu. Jedná se o ochranu proti nechtěným spambotům a také ke zvýšení kvality fóra jako takového. Registrace přímo na fóru hry nebude již umožněna.
Registrace se provádí z nastavení účtu, kde si vyberete své přihlašovací jméno a heslo. Email je automaticky použit z vašeho účtu. Pokud ještě email použit v minulosti nebyl, budete úspěšně registrováni a dorazí vám také uvítací email z fóra a je tak umožněno se zapojit do diskuzí.
Stávající účtu jsou samozřejmě aktivní dále a to beze změny. Pokud jsou registrovány na stejný email, jako je některý z herních účtů, jsou nyní již spárovány a nová registrace již možná není.
Současně s tímto spojením, byla spojena i herní pravidla, do kterých byly přidány specifické pravidla pro fórum hry.

30.1.2012

Úprava pravidel hry

Při zítřejší údržbě budou upravena pravidla hry.
Změna se bude týkat plánovaného propojení webu s diskusním fórem. A tak se přesunou pravidla fóra přímo do herních pravidel v mírně upraveném změní. Úprava proběhne také na fóru, kde bude výňatek pravidel také uveden.

Jen dodám, že přihlášením na herní účet nebo na fórum, po zítřejší údržbě bude bráno jako souhlas s těmito upravenými pravidly.

Změny v pravidlech budou označeny červenou barvou s podtržením.

13.1.2012

Úprava změny Emailové adresy

Úprava změny Emailové adresy
Od dnešního dne byl upraven systém změny Emailové adresy.
Po potvrzení odkazu původním vlastníkem účtu na současném registračním emailu je automaticky odesílán Email na nově zadaný.
Pokud nedojde k jeho odsouhlasení, nebude účet převeden.
Tím se zamezí k problémům při překlepu.

12.12.2011

Drezůra

Drezůra
Již zítra bude možno jít krotit jezdeckou zvěř a následně ji později možno osedlávat. Systém je složitější a proto zde uvádíme předběžné informace.

10.12.2011

Vánoční event

Vánoční event
Ledová královna si opět nedá pokoj a experimentuje se svou krásou. Tady se již ale zdá, že ten kdo ji slibuje nesmírnou krásu jenom odlákává její pozornost.

24.11.2011

KINGERA - Otevřený test nového projektu!

KINGERA - Otevřený test nového projektu!
Po několika měsících usilovné práce, přicházíme konečně na svět s našim novým herním projektem, jenž nese název Kingera!
Otevřené testování, které je určeno již pro širokou veřejnost bez omezení, začíná 25.11.2011 v dopoledních hodinách!

30.10.2011

Výpadek serveru

Dnes došlo k výpadku serveru.
Během konzultace s datovým centrem bylo zjištěno, že v serveru odešla nějaká součást hardware (ani nevíme jaká zatím).

Proto byla na rychlo sjednána náprava, kdy původní CH4 nyní zařizuje chod CH1 a bitevních map.

Byl proto také vydán malý patch. Aby se vše přesměrovalo jak má.

Nebyla ztracena žádná data. Server s databází je naprosto v pořádku.
Tento prozatimní stav bude pravděpodobně do úterní údržby, kdy dojde k nahražení poškozeného serveru za nový či opravený.

Omlouváme se za tento výpadek.

29.10.2011

Práce na ticket systému

Práce na ticket systému
Dnes v odpoledních hodinách bude prováděna systémová úprava na ticket systému, z důvodu rozšiřování možností při jeho spravování.

Úprava se nedotkne nijak již založených tiketů. Jen bude na přibližně hodinu nemožno založit, aktivovat, odpovídat, či jinak spravovat tikety.

Omlouváme se za dočasnout nefunkčnost.

27.10.2011

Event započal

Event započal
Event jako takovy začíná, jak jsem psal 28.10 v 0:00, ale nechtělo se mi již čekat a tak byl event odstratován již před 22:00 hodinou.
Je spojen do 3 památných událostí či svátků.
Event bude tedy probíhat současně, takže nebude dělen na 2 dny k oslavě vzniku Československa, další 2 dny Halloween a posledni 2 dny věnovaný památce zesnulých, ale proběhnout dohromady.

7.10.2011

Nejhezčí cechovní pozemek na siNDiCATE - UPDATE Vyhodnocení

Počínaje dneškem je zahájena soutěž o nejhezčí cechovní pozemek. Této soutěže se účastní všichni vůdcové cechů s pozemkem, kteří zašlou screen pozemku a názvem cechu.

Zaslané screeny na soutez@sindicate.cz budou bodovány stupnicí 1 - 5 bodů členy GM. Takto ohodnocené screeny sepíší a zašlou Saggimu jakožto nejvyšší instanci na vyhodnocení.

Uzavírka soutěže bude 30.10.2011 a odměna pro výherce bude od 1.11.2011 po údržbě do 8.11.2011.

Myslíme si, že do 30.10.2011 je dostatečný čas na dostavení pozemku 8-)

l