NOVINKY

29.8.2011

Black Market - Vydělej si SD!

Black Market - Vydělej si SD!
Zítra během údržby, bude spuštěn tzv. Black Market (BM).
BM bude systém prodeje v tzv. OFFLINE módu hry, kdy není nutná přítomnost ve hře a přitom stále bude možné nabízené předměty prodat, či koupit. Transakce však budou probíhat za skutečné SD!

>>> BLACK MARKET <<<


1.8.2011

Nová verze pravidel hry pro server sindicate

Nová verze pravidel hry pro server sindicate
Jak jste si již jistě všimli, tak v minulosti došlo ke změnám, co se týče VOP a PP. Bylo víc než jasné, že stejnou cestou se budou ubírat i pravidla hry M2.
Proto prošly také změnou, ale není třeba se bát, neboť v podstatě došlo jen k jejich širšímu vysvětlení, aby nedocházelo k dohadům. Nicméně samořejmě si je pročtěte, neboť hraním od 2.8.2011 nabývají v platnost a přihlášením do hry s nimi souhlasíte.

14.7.2011

Soutěž - Dovolená s tričkem Sindicate!

Soutěž - Dovolená s tričkem Sindicate!
Chcete se zůčastnit soutěže a mít tak možnost vyhrát hodnotnou cenu?

SOUTĚŽ


10.7.2011

Nové Provozní podmínky a podmínky používání webových stránek

Nové Provozní podmínky a podmínky používání webových stránek
Přečtěte si prosím kompletní Provozní podmínky a podmínky používání webových stránek společnosti Sindicate Entertainment, s.r.o., platné od 30.6.2011, kdy byly také zveřejněny na našich oficiálních stánkách.

Kompletní Provozní podmínky a podmínky používání webových stránek


5.7.2011

První módní kolekce 2011

První módní kolekce 2011
S radostí oznamujeme fanouškům naší společnosti, že přicházíme na trh s naší první módní kolekcí, která se skládá z dámských triček a unisex triček, která jsou vhodná nejen pro pány, ale i dámy.

17.5.2011

Kerindor

Kerindor
Jak probíhá výzkum okolo Kerindoru ? Nejprve trocha historie :

Zvědové zjistili konečně odkud se berou ta podivná monstra ve svaté říši ...
Od cestvatele se dověděli, že jsou ze záhadné říše Kerindor.
Tyto monstra, která sem jsou ale vysílána, jsou pouzí zvědové, nicméně to vypadá, že i zvědové se mohou vyzbrojit jinými zbraněmi, než kterými disponujeme nyní.

2.3.2011

Změna podmínek DONATE a Provozních podmínek

Dnešním dnem proběhla úprava v podmínkách pro zasílání finančních prostředků na provoz a vývoj projektu Sindicate, které najdete i nadále pod hlavičkou DONATE a také došlo k úpravě Provozních podmínek společnosti Sindicate Entertainment s.r.o., které naleznete i nadále na oficiálních stránkách naší společnosti a zde se jedná pouze o upřesnění významu "ID hráče".
Pro uživatele jde pouze o přesnější specifikaci procesu a nejedná se o změnu systému. Vše nadále funguje stejným způsobem, jako doposud.

14.2.2011

Zamilovaný Valnetýn

Zamilovaný Valnetýn
Během týdne oslav svátku zamilovaných, se vyplatí být se svou drahou polovičkou kdykoliv je to jen možné, ať už ve zbrani, či nikoliv.
Manželské páry mohou být odměněny nějakým dárkem, šitým na miru právě jim.

15.1.2011

NOVÉ PRODUKTY V ITEM-SHOPu

NOVÉ PRODUKTY V ITEM-SHOPu
Počínaje dnešním dnem je Item-Shop rozšířen o nové produkty, které můžete získat výměnou za své SD. Tyto produkty spadají do kategorie "Prémiové služby", které Vám dopomohou k vyššímu zisku BZK (body zkušeností), větší šanci získání předmětů, či k dvojnásobnému zisku Yangů. Všechny tyto výhody si můžete užít buď v 7i denní, nebo 30i denní verzi. Odkaz na tyto produkty naleznete ve spodní části Item-Shopu.

PRÉMIOVÉ SLUŽBY


28.12.2010

Ďáblova Rokle

Ďáblova Rokle
Trailer pro očekávanou Ďáblovu rokli.

l