13.2.2015

Valentýnské oslavy

Valentýnské oslavy

Svátek zamilovaných, Valentýn, je stále oblíbenější. V tento den se tradičně dávají partnerkám a partnerům drobné dárky, květiny a podobně. Nezapomeňte tedy i Vy obdarovat své nejbližší. V rámci oslav tohoto anglosaského svátku samozřejmě nezapomněl ani tým Ekury na své hráče. Pro tuto příležitost jsme připravili několik drobností, které budete moci využít po celý víkend.

Těšit se tak můžete na drop dárečků a cukrovinek pro své drahé polovičky, které obsahují mnoho rozličných dárků. Tyto dárečky je možno získat ve hře a to od dnešního odpoledne až do nedělní noci.

 

Pro podporu manželství jsme připravili také 25% slevu na všechny manželské šperky, které prodává pocestný prodejce. Tak jako dárky i tuto slevu je možno využít do nedělní půlnoci.

 

Dále jsme připravili pro hráče možnost navýšení jak fyzického tak magického útoku 5% a 3x rychlejší zisk manželských bodů. Jen připomeneme, že manželské body určují sílu manželských šperků. Tento bonus získají všechny postavy na účtech, které si zakoupí během tohoto víkendu, počínaje dnešním odpolednem a konče nedělní půlnocí, Balíček Poloviční Zábavy (9 dní) nebo Balíček Neustávající Zábavy (30 dní).
Tento bonus nelze prodlužovat nákupem více premií do zásoby, platné je pouze jeho poslední zakoupení během tohoto víkendu.
Pokud tedy koupíte Balíček Neustávající Zábavy, získáte bonus na 30 dní, pokud si zakoupíte během tohoto víkendu tento balíček vícekrát, bonus se neprodlouží narozdíl od premia.
Upozorňujeme, že pokud by jste však koupili po Balíčku Neustávající Zábavy ještě Balíček Poloviční Zábavy, ochudíte se o 21 dní tohoto bonusu, neboť Vám bude nastaven bonus jen podle posledního zakoupeného premia!

 

Dále si tým GM pro Vás připravil další soutěže jako hledání sv. Valentýna (obdoba hry Hledá se GM) nebo Valentýnská OX. Časy těchto doprovodných akcí budou GM ohlašovat přímo ve hře.

 

Pro hráče, kteří se nechtějí zůčastnit tohoto eventu je zde jako vždy možnost event vypnout (Strážce města). Věříme, že si tento event užijete, stejně jako celý svátek zamilovaných. Již brzy po jeho skočení totiž znovu naostříte své meče, dýky a hole nabijete magií, aby jste mohli zdolat tu největší výzvu, jakou kdy svět Ekury nabídl.

» Seznam
l