5.3.2015

Entarian - Posunutá údržba

Entarian - Posunutá údržba

Čas se naplnil. Konečně jsme objevili stezku vedoucí skrze Kerindor až do tajemné oblasti Entarianu. Podle zpráv našich nejlepších zvědů je celá lokace pod kontrolou dvou zlotřilých bratří, Askera a Keskira. Pod jejich zbraněmi padlo již mnoho národů a bylo vypleněno mnoho světů. Přichází chvíle se tyranii postavit. Pozvedni své zbraně a zastav je v jejich rozmachu, ať tvá říše nedopadne jako Kerindorané!


Informace o údržbě:
Původně jsme chtěli rozšíření Entarian spustit dnes v dopoledních hodinách při standartní údržbě. Nechceme ale omezovat hráče při případném prodloužení jeho spuštění a tak jsme se rozhodli, že hru upravíme až v nočních hodinách.
Plánovaně hru tedy odstavíme v průběhu noci, předpokládáme přibližně od 2 – 3 hodiny ranní. Tak, abychom stihli vše potřebné ještě v noci. Předem upozorňujeme, že si hra vyžádá stažení dalších dodatečných aktualizací. Ve větším počtu požadavků na stažení může dojít k jejich pomalejšímu stahování.

V tomto rozšíření bude nejen přidána nová mapa, výbava a nové herní prvky, ale také bude mnoho již stávajících herních částí upraveno. Informace o úpravách a změnách budou vydány v novinkách na webu.

Připravili jsme si pro hráče u příležitosti rozšíření hry soutěž o lákavé ceny a to nejen virtuální tedy herní, ale také se bude soutěžit o ceny hmotné.

Zůstaňte s námi a buďte prosím trpěliví při aktualizaci hry.

Tým Ekury» Seznam
l