NOVINKY

21.6.2019

Ekura slaví 9 let - UKONČENO

Ekura slaví 9 let - UKONČENO

Vážená komunito,


herní část oslav devítiletého výročí Ekury je za námi a je čas odměnit Vaše čtrnáctidenní snažení. Kolik se Vám podařilo splnit úkolů? Kolik se Vám povedlo otevřít zámků truhel? Kdo to zvládl nejrychleji a kdo na nejnižší počet tahů? A co je možno za losy získat? To vše se dozvíte v této novince.


20.6.2019

Fuchsiová magická formule

Fuchsiová magická formule

Přinášime vám opět rozšíření palety magických formulí. Nově zařazujeme do hry Fuchsiovou magickou formuli, která je již jedenáctou variantou k obarvení vybraných brnění. Odlište se a staňte se nepřehlédnutelnou postavou.


 


 


7.6.2019

Ekura slaví 9 let - Aktualizováno

Ekura slaví 9 let - Aktualizováno

Je to již přes 9 let od doby spuštění hry. Za tuto dobu jsme poskytli spoustu zábavy pro mnoho z Vás. Neustále se snažíme pro Vás připravit zajímavý herní obsah a samozřejmě v tom budeme pokračovat i nadále. Ten nejbližší, je u příležitosti oslav, kde kromě zaběhlých částí odzkoušíme i novinky.


 


20.5.2019

To na co všichni čekali

To na co všichni čekali

Jen pro pobavení? To snad nikdo nemohl myslet vážně, že by byla prolévána krev udatných hrdinů a hrdinek jen tak, pro pobavení. Na co myslel náš císař? Co mu zatemnilo mysl, když nás posílal bojovat do kolonií? Tolik otázek a tak málo odpovědí.


2.5.2019

Nefritová magická formule

Nefritová magická formule

Dnes pro Vás máme, mimo jiných úprav, rozšíření palety magických formulí. Nově zařazujeme do hry nefritovou formuli. Je to v pořadí již desátá magická formule. Výběr neustále roste a jistě si již vybere téměř každý, která barva se mu líbí nejvíce.


25.4.2019

Čarodějnický event a oslava Prvního máje VYHODNOCENÍ

Čarodějnický event a oslava Prvního máje VYHODNOCENÍ

Pozor, pozor! Lovci čarodějnic opět přicházejí! Také v tomto roce oslavíme čarodějnice a První máj jednou společnou událostí, která potrvá až do čtvrteční údržby (2. 5. 2019). Pokusili jsme se vyjít vstříc připomínkám, které jste nám v minulém roce předložili, a proto doufáme, že letošní event bude opět o něco zábavnější, než ten minulý. Na své si přijdou jak hráči preferující PvM, tak i PvP. Samozřejmostí jsou lákavé a unikátní odměny a nepřijdete ani o odměny kolektivní.


18.4.2019

Velikonoce

Velikonoce

Vážená komunito,


rok se s rokem sešel a jsou zde opět největší křesťanské svátky a oslavy jara – Velikonoce. Ty letošní budou plné zajíčků, kraslic a veselí. Tradičně jsme využili něco z minulých ročníků, ale také jsme si připravili novinky a úpravy, aby byly oslavy co nejvíce pohodové.


13.4.2019

Velitelova výzva

Velitelova výzva

Konečně je to tu! Celý svět Ekury je na nohou. Špitá se, že temným mágům se podařilo osvojit novou schopnost, která může změnit rozložení sil ve světě Ekury a přinést zpět ty nejsilnější bojovníky, aby přinesli své říši výhru.


28.3.2019

Limetková magická formule

Limetková magická formule

Pracujeme na úpravách a vylepšeních hry. Dnes pro Vás máme, mimo jiných úprav, rozšíření palety magických formulí. Nově zařazujeme do hry limetkovou formuli. Zároveň jsme také upravili okno s použitím magické formule. Můžete si předem prohlédnout, jak dané brnění vypadá s libovolnou formulí, kterou jde osadit. Odlište se a staňte se nepřehlédnutelnou postavou.
Tip: Pro vyvolání okna použití magické formule lze využít i Svitek očištění a prohlédnout si možné barvy.


13.3.2019

Oslavy sv. Patrika (Vyhodnocení říší a nejlepších kotlíkářů)

Oslavy sv. Patrika (Vyhodnocení říší a nejlepších kotlíkářů)

Vážená komunito,


jaro ještě ani nezačalo a už se zde, na Ekuře, koná druhý event! Tentokrát jsme si jej připravili k příležitosti data 17.3, tedy dni svatého Patrika, patrona Irska, kdy lidé po celém světě vzdávají tomuto duchovnímu poctu. Od dnešní údržby máte proto ve hře možnost naplno užívat oslav sv. Patrika. Event potrvá až do příští údržby. Přejeme hodně zábavy!


l