NOVINKY

17.3.2016

[GM]Scrapík - ukončení spolupráce (aktualizováno)

[GM]Scrapík - ukončení spolupráce (aktualizováno)

Vážená komunito,

dnes v dopolednch hodinách byla ukončena spolupráce s [GM]Scrapikem a to z důvodu hrubého zneužití pravomocí GM. Konkrétně se jednalo o obohacování vlastních herních postav o předměty získané z GM. Současně s tím byly zablokovány také všechny jeho herní účty, počítač a IP adresa. Jelikož se na tomto podvodu vůči serveru podílelo také několik dalších hráčů, byly také jejich herní postavy trvale zablokovány (viz pranýř hry).


1.3.2016

Aktualizace PP a POOÚ

Aktualizace PP a POOÚ

Od 1.3.2016 jsou upraveny podmínky použití (PP) a prohlášení o ochraně osobních údajů (POOÚ). Změny se převážně týkají novely zákona o ochraně spotřebitele. Tyto PP a POOÚ jsou nedílnou součástí pravidel hry a proto s jejich zněním souhlasíte spuštěním launcheru / vstupem do hry / přístupem na web či fórum.


22.2.2016

Nábor moderátorů fóra

Nábor moderátorů fóra

Vážená komunito,

rádi bychom rozšířili naše řady moderátorů fóra až o dva nové aktivní TBM. Z toho důvodu, počínaje dnešním dnem, probíhá do odvolání nábor na tuto pozici.

Od uchazečů požadujeme věk minimálně 18 let, možnost komunikace na Skype, znalost pravidel fóra, objektivitu, jistou míru samostatnosti a především pak čas i chuť se podílet na chodu fóra. Psaný projev na dobré úrovni ruku v ruce se znalostí pravidel českého či slovenského jazyka jsou samozřejmostí. Výhodou může být zkušenost s moderováním, dobrá orientace na serveru Ekura apod.


11.2.2016

Valentýn 2016

Valentýn 2016

Vážená komunito,
dnešní údržbou začínají na našem serveru sedmidenní oslavy svátku Sv. Valentýna. Těšit se můžete na získání čokolád, bonbonů a samozřejmě také růží, kterými můžete obdarovat své drahé polovičky. Tyto předměty u sebe skrývají veškerá monstra, která se světem Ekury pohybují.


21.1.2016

Změny v týmu

Změny v týmu

Vážená komunito,

v poslední době došlo v našem týmu k několika poměrně zásadním změnám, proto jsme se rozhodli Vám je shrnout a uvést na pravou míru také některé spekulace.


14.1.2016

Výzvy - Zobrazení průběhu plnění

Výzvy - Zobrazení průběhu plnění

Jsme rádi, že se systém výzev, spuštěný během vánočních oslav, ujmul mezi hráči a získává si na oblíbenosti. Jistě si však říkáte, že vlastně nevíte, kolik jste již chytili ryb, kolik Vám jich chybí na získání nové hodnosti. A hlavně jaké další výzvy lze plnit.


7.1.2016

Vánoční event - ukončení

Vánoční event - ukončení

Vážená komunito,

zatímco za okny nám zima sotva začala, vánoční event na Ekuře se nachýlil ke svému konci. Dovolte nám v této novince poděkovat Vám, hráčům, za jeho bezproblémový průběh a podělit se o některé zajímavé statistické údaje týkající se sázení smrčků.

Přejeme příjemné čtení.


4.1.2016

[GM]Rittas - ukončení spolupráce

[GM]Rittas - ukončení spolupráce

Vážená komunito,

Dnes v odpoledních hodinách byla ukončena spolupráce s [GM]Rittasem a to z důvodu hrubého zneužití pravomocí GM. Konkrétně se jednalo o vynášení interních informací z týmu. Současně s tím byly zablokovány také všechny jeho herní účty.

Děkujeme za pochopení.


1.1.2016

Výsledky loterie

Výsledky loterie

Vážená komunito,

nadešel čas odtajnění losovaných čísel. Jak tedy loterie dopadla? Byli jste úspěšní? Kolik z Vás mělo štastnou ruku? A padla tentokrát nejvyšší výhra? To vše se dočtete v následujících řádcích.


23.12.2015

PF 2016

PF 2016

Vánoce, svátky klidu a míru, jsou opět zde a ruku v ruce s příchodem nového roku. Za celý tým Ekury bych Vám chtěl popřát, aby Vás vánoční shon a stres nepřemohl a mohli jste si tak zítra užívat té správné vánoční nálady a pohody, bohatou štědrovečerní večeři, s varováním „kapři mají opravdu kosti“, a také velkou nadílku po stromečkem. Chtěl bych také popřát krásné prožití vánočních svátků se svou rodinou či přáteli a velkolepé oslavy konce roku a příchodu toho nového. A aby ten nový ve všech oblastech překonal ten starý.


l