12.2.2019

Oslavy sv. Valentýna

Oslavy sv. Valentýna

Vážená komunito,


dnešní údržbou začíná na našem serveru čtyřdenní oslava svátku sv. Valentýna. Těšit se můžete na získání čokolád, bonbonů a samozřejmě také růží, kterými můžete obdarovat své drahé polovičky a jako menší bonus se můžete těšit na mini eventy, které si pro Vás tým připravil.

 

V rámci oslav to ale není vše. Ve hře se opět můžete těšit na valentýnské totemy, které se zjeví postavám, které jsou ve svazku manželském a těšit se můžete i na valentýnský Steeplechase a vědomostí soutěž OX, které si v průběhu víkendu pro Vás připravil náš tým.

 

 

Sladká odměna se skrývá uvnitř, ale pouze pro ty, kteří se v páru zapojí a budou nejlepší dvojicí. Odměnu získají obě postavy. Ještě je nutno dodat, že vzhledem k tomu, že se jedná o „párové oslavy“, tak jsme takzvané „samobuffy“ z možnosti zjevení totemu a následné odměny z něj vyjmuli.

 

Stejně jako obvykle je samozřejmě možnost se eventu neúčastnit. V takovém případě postačí, když zaskočíte za Strážcem města a toto své rozhodnutí mu sdělíte. Event bude ukončen 17.2.2019.

 

Celý tým Ekury vám přeje příjemné prožití svátku zamilovaných!

 

P.S.: Nezapomeňte se zúčastnit soutěží, které si připravili naši "boardíci" na fóru hry.

 

https://www.ekura.cz/forum/viewtopic.php?t=122950

 

https://www.ekura.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=122942

 

 

 

 

» Seznam
l