NOVINKY

1.10.2015

Války říší - Statistiky

Války říší - Statistiky

V souvislosti s novým systémem válek říší se změnil také systém ukládání a načítání statistik za válku. I přes rozsáhlé testy není zcela vyloučeno, že se dnešní válka nezobrazí korektně ve statistikách. V takovém případě prosíme hráče o trpělivost - původní systém přepočtu je stále funkční a v případě, že by takový problém nastal, doplníme statistiky ručně během dnešního večera.

Jako odměnu za svou trpělivost můžete očekávat kvalitnější odezvu během válek říší, zpřesnění, ale také rozšíření statistik o dvě nové položky. To vše v přípravě na spuštění královského systému, které proběhne 1. listopadu společně s vyhlášením výsledků PvP her. Děkujeme za přečtení.

Příjemnou hru přeje tým Ekury.


21.9.2015

PVP Hry Joan 2015

PVP Hry Joan 2015

Vážená herní komunito,
z pověření Jeho Výsosti Yoon-Younga, velitele vojsk, ve spolupráci cechů ReLions a LosReyes s podporou GM týmu, jsme pro Vás připravili soutěž: PVP Hry Joan 2015. Jde o turnaj jednotlivců všech říší herního světa, který bude probíhat v rámci Válek říší.


Kompletní informace naleznete na fóru hry!


20.9.2015

Registrace na Sindicate.cz opraveny

Registrace na Sindicate.cz opraveny

Omlouváme se hráčům za výpadek registrací nových účtů na webu Sindicate.cz. Problém byl způsoben přechodem na nové servery. V tuto chvíli by již všechny registrace měly proběhnout bez potíží. Děkujeme za trpělivost.


9.9.2015

Máme nové železo - edit 10.9.

Máme nové železo - edit 10.9.

V rámci modernizace, která započala minulý týden, jsme pořídili nové výkonnější servery. Nové servery byly nasazeny nejprve na některá „cháčka“. Při zítřejší údržbě dojde k převodu zbývajících na nové servery.


3.9.2015

Posílení týmu

Posílení týmu

Vážená komunito,

je nám potěšením Vám oznámit, že v uplynulém týdnu náš tým posílili tři noví herní moderátoři ve zkušebním období. Jsou jimi [TGM]Rittas, [TGM]Scrapik a [TGM]Acarum. Mnozí z Vás si už jistě všimli zvýšené aktivity GM ve hře a rádi bychom tento stav také udrželi. K novým TGM buďte prosím trpěliví, než se kompletně zaučí - ačkoli prošli náročným výběrovým řízením, může se stát, že ne se vším si vždy budou vědět rady a budou o ni muset požádat zkušenější GM.

Novým TGM tak přejeme příjemné začátky v týmu, spousty inovativních nápadů, dobré vztahy s herní komunitou a především pevné nervy.


23.8.2015

Velký výlov

Velký výlov

Druhé kolo soutěže Velký výlov proběhne dnes od 19:00 do 19:45. Podmínky pro soutěžící zůstávají stejné, postačí tedy prut, návnady a dobrá nálada. Jelikož pravidla soutěže nezakazují zabíjení hráčů v jejím průběhu, důrazně všem doporučujeme vybrat si klidné místo a minimalizovat tím riziko napadení jinými hráči.


 


30.7.2015

Grafické hodnosti - edit 21:40

Grafické hodnosti - edit 21:40

Vážená komunito,

dnešním updatem došlo ke změně v zobrazení hodností postavy, které je nyní grafické (reprezentované hvězdičkami), namísto textového. Každý hráč si může u Strážce města zvolit, kterou z hodností bude chtít použít (jestli PvP, nebo PvM), přičemž tuto volbu lze kdykoliv opakovat. Po stránce funkčnosti zůstává vše při starém (Swamp, Haegeron atd.), mění se tedy pouze grafika hodností. Pro případ, že by se grafické hodnosti někomu nelíbily, má možnost je v nastavení hry přepnout zpět na textové (natrvalo to lze provést v nastavení launcheru).


23.7.2015

Soutěž „Hledej vlajku“ - edit 20.8.

Soutěž „Hledej vlajku“ - edit 20.8.

Již jsou tomu 3 týdny, kdy byla poprvé vyhlášena soutěž „Hledej vlajku“. Od té doby prošel systém soutěže několika změnami a proto bychom Vám dnes rádi představili její (pravděpodobně) finální podobu, se kterou se tak budete setkávat v následujících týdnech a měsících na našem serveru.

Principem soutěže je hledání vlajek, které GM náhodně rozmístí na CH1 na některých z volně dostupných map (vždy je upřesněno na 5 map při začátku soutěže), přičemž vítězem je vždy ten hráč, který jako první nalezne všechny.


29.6.2015

Nábor do týmu a odchod [GM]Hyperiuse

Nábor do týmu a odchod [GM]Hyperiuse

Vážená komunito,

rádi bychom Vás touto formou informovali o nově probíhajícím náboru moderátorů do našeho herního týmu. Hledáme aktivní, samostatné a schopné jedince, kterým je blízké prostředí Ekury a kteří by se rádi podíleli na tvorbě zábavy pro hráče a rozšiřování hry. Máte nápady, které by stály za realizaci? Myslíte si, že dokážete pomáhat méně zkušeným hráčům? Je vám alespoň 18 let a jste ochotni věnovat část svého volného času komunitě? Pak hledáme právě Vás! Své přihlášky posílejte na support hry do příslušné sekce, kde rádi zodpovíme i Vaše případné dotazy.


4.6.2015

Výroční event 2015 - pět let serveru

Výroční event 2015 - pět let serveru

Milá komunito, je to již pátým rokem, co se náš server těší Vaší podpoře. Víte vlastně, kdy došlo k prvnímu spuštění serveru? Bylo to 4. 6. 2010 v 19:57:24 (ačkoli bylo avizováno na 20:00). Za tu dobu prošel server mnoha velkými přestavbami, které se setkaly s větší, či menší přízní komunity. Vždy jsme se ale snažili server posouvat dál tak, aby poskytoval zábavu nejen co nejširšímu spektru hráčů, ale také po co nejdelší čas. Tento přístup bychom rádi uplatňovali i do budoucna.


l