15.3.2018

Oslavy sv. Patrika

Oslavy sv. Patrika

A je tu skoro jaro ... ale to není důvod mít tolik zelené.... Pravá zelená je spojená s dřívějším datem. Konkrétně se jedná o oslavy ke dni svatého Patrika, patrona Irska, kdy lidé po celém světě vzdávají tomuto duchovnímu poctu. Od dnešní údržby máte proto ve hře možnost naplno užívat oslav sv. Patrika. Event potrvá až do příští údržby (22.3.2018).


Přejeme hodně zábavy!

 

 

Na co se můžete těšit?

Stejně jako loni se oslavy nesou ve znamení jedné hlavní a dvou vedlejších dějových linií, které jsou obohaceny několika zpestřeními hry a samozřejmě bohatými odměnami. Mezi nimi jsou například tematické kostýmy (dostupné také v Item-Shopu), nebo eventové truhly ukrývající třídenní premia. Vše se přitom odehrává v originální lokaci vytvořené pouze pro účel tohoto eventu. A poprvé byla použita při loňské premiéře.

 

 

Některá z eventových NPC

 

Eventové kostýmy

 

 

 

Kde začít?
Základní zasvěcení bude mít na svědomí již tradičně skladník. Mnoho zajímavých a cenných informací se dozvíte také od samotných NPC umístěných na eventové mapě. Pokud budete jejich dialogy číst pozorně, možná narazíte na vodítka k některým ze skrytých výzev.

 

Přejeme spoustu zábavy a oslavy bez újmy na zdraví!

» Seznam
l