NOVINKY

11.2.2016

Valentýn 2016

Valentýn 2016

Vážená komunito,
dnešní údržbou začínají na našem serveru sedmidenní oslavy svátku Sv. Valentýna. Těšit se můžete na získání čokolád, bonbonů a samozřejmě také růží, kterými můžete obdarovat své drahé polovičky. Tyto předměty u sebe skrývají veškerá monstra, která se světem Ekury pohybují.


21.1.2016

Změny v týmu

Změny v týmu

Vážená komunito,

v poslední době došlo v našem týmu k několika poměrně zásadním změnám, proto jsme se rozhodli Vám je shrnout a uvést na pravou míru také některé spekulace.


14.1.2016

Výzvy - Zobrazení průběhu plnění

Výzvy - Zobrazení průběhu plnění

Jsme rádi, že se systém výzev, spuštěný během vánočních oslav, ujmul mezi hráči a získává si na oblíbenosti. Jistě si však říkáte, že vlastně nevíte, kolik jste již chytili ryb, kolik Vám jich chybí na získání nové hodnosti. A hlavně jaké další výzvy lze plnit.


7.1.2016

Vánoční event - ukončení

Vánoční event - ukončení

Vážená komunito,

zatímco za okny nám zima sotva začala, vánoční event na Ekuře se nachýlil ke svému konci. Dovolte nám v této novince poděkovat Vám, hráčům, za jeho bezproblémový průběh a podělit se o některé zajímavé statistické údaje týkající se sázení smrčků.

Přejeme příjemné čtení.


4.1.2016

[GM]Rittas - ukončení spolupráce

[GM]Rittas - ukončení spolupráce

Vážená komunito,

Dnes v odpoledních hodinách byla ukončena spolupráce s [GM]Rittasem a to z důvodu hrubého zneužití pravomocí GM. Konkrétně se jednalo o vynášení interních informací z týmu. Současně s tím byly zablokovány také všechny jeho herní účty.

Děkujeme za pochopení.


1.1.2016

Výsledky loterie

Výsledky loterie

Vážená komunito,

nadešel čas odtajnění losovaných čísel. Jak tedy loterie dopadla? Byli jste úspěšní? Kolik z Vás mělo štastnou ruku? A padla tentokrát nejvyšší výhra? To vše se dočtete v následujících řádcích.


23.12.2015

PF 2016

PF 2016

Vánoce, svátky klidu a míru, jsou opět zde a ruku v ruce s příchodem nového roku. Za celý tým Ekury bych Vám chtěl popřát, aby Vás vánoční shon a stres nepřemohl a mohli jste si tak zítra užívat té správné vánoční nálady a pohody, bohatou štědrovečerní večeři, s varováním „kapři mají opravdu kosti“, a také velkou nadílku po stromečkem. Chtěl bych také popřát krásné prožití vánočních svátků se svou rodinou či přáteli a velkolepé oslavy konce roku a příchodu toho nového. A aby ten nový ve všech oblastech překonal ten starý.


17.12.2015

Nové hodnosti

Nové hodnosti

Vážená komunito,

dnešním dnem byla přidána první část splnitelných výzev a s nimi souvisejících nových hodností. Do hry tím přibylo 18 nových hodností v celkem 12 typech unikátních výzev. Jak je asi patrné, každou hodnost bude možno využívat až ve chvíli, kdy postava splní k ní přiřazenou výzvu. Poté je již  kdykoli možné si tuto hodnost u Strážce města vybrat.


10.12.2015

Vánoční oslavy

Vánoční oslavy

Vážená komunito, 

dnešním dnem začíná první část dlouho očekávaného Vánočního eventu, tentokrát v poněkud pozměněném kabátku, než jak jste tomu byli v minulých letech zvyklí. Základem jsou dva velké úkoly, které je možné získat po rozhovoru s Ledovou královnou. Od jejich plnění se odvíjí prakticky veškeré další záležitosti, týkající se Vánoc na našem serveru. Těšit se můžete již tradičně na sněhuláka Huga, otevírání dárků pod stromečkem, sobí talismany, nebo rozkrajování jablek.


3.12.2015

Rittas a Scrapik - Povýšení na GM

Rittas a Scrapik - Povýšení na GM

Vážená komunito,

s radostí Vám oznamujeme, dnešním dnem skončilo zkušební období také pro [TGM]Rittase a [TGM]Scrapika. Oba se tak povýšením do pozice GM stávají plnohodnotnými členy týmu. Gratulujeme a přejeme do budoucna hodně zdaru a pevné nervy v nové funkci.

Váš tým Ekury


l