NOVINKY

16.3.2017

Oslavy sv. Patrika

Oslavy sv. Patrika

Vážená komunito,

měsíc březen sotva začal a už se zde, na Ekuře, koná v pořadí třetí event! Tentokrát jsme si jej připravili k příležitosti data 17.3, tedy dni svatého Patrika, patrona Irska, kdy lidé po celém světě vzdávají tomuto duchovnímu poctu. Od dnešní údržby máte proto ve hře možnost naplno užívat oslav sv. Patrika. Event potrvá až do příští údržby (23.3.2017). Přejeme hodně zábavy!


8.3.2017

Mezinárodní den žen 2017

Mezinárodní den žen 2017

Vážená komunito,

v první řadě nám prosím dovolte popřát našemu něžnému pohlaví jen a jen to nejlepší.
Je totiž osmého března, a to znamená mezinárodní den žen!
K této příležitosti jsme si pro Vás připravili historicky první event na toto téma.
Doufáme, že si jej s námi užijete ,a muži v zápalu nezapomenou na své drahé polovičky, kvůli kterým celý tento svátek slavíme.


5.1.2017

Vánoční event - ukončení

Vánoční event - ukončení

Vážená komunito,

S poslední sněhovou vločkou končí dnes také Vánoční event a je čas se ohlédnout za jeho výsledky. Ještě, než se ponoříme do oblíbených statistik, rádi bychom poděkovali všem zúčastněným za hladký průběh eventu a shovívavost vůči horší dostupnosti podpory v průběhu svátků.

Přejeme příjemné čtení.


1.1.2017

Výsledky loterie

Výsledky loterie

Vážená komunito,

nadešel čas odtajnění losovaných čísel. Jak tedy loterie dopadla? Byli jste úspěšní? Kolik z Vás mělo štastnou ruku? A padla tentokrát nejvyšší výhra? To vše se dočtete v následujících řádcích.


 


27.12.2016

Mimořádná údržba

Mimořádná údržba

Vážená komunito,

vzhledem k chybě v systému denních odměn musel být server dnes, 27.12. v 04:10 odstaven a to až do 08:20 ráno, kdy byly dokončeny opravy. Vzhledem k povaze problému byly ze hry odebrány předměty, které postavy získaly vlivem chyby hry.

Omlouváme se za komplikace. 


24.12.2016

PF 2017

PF 2017

Vážená komunito,

zajisté mi dáte zapravdu, že čas je neúprosný a běží snad stále rychleji a rychleji. Máme tu opět konec roku - čas vánoční.


16.12.2016

Vánoční oslavy 2016

Vánoční oslavy 2016

Vážená komunito,

rok uběhl jako voda a opět se chystáme si užít, pro mnohé z nás, nejkrásnější svátky roku. Také letos jsme si pro Vás připravili k oslavám několik událostí, které se budou postupně spouštět. Mezi nimi nalezneme jak stálice Vánočních oslav, tak i několik novinek. Doufáme, že se Vám budou Vánoční oslavy líbit a užijete si je v poklidu.


17.11.2016

Nová posila do týmu

Nová posila do týmu

Vážená komunito,

dnešním dnem řady našich GM rozšířil nový moderátor ve zkušebním období - [TGM]Dorjee. Dorjeemu přejeme v nové funkci hodně zdaru, trpělivosti a bystrý úsudek. Ve hře se Vám představí jakmile dokončíme průvodní zaučení a bude to z jeho strany možné.

Děkujeme za pozornost.


10.11.2016

Magická noc - ukončení

Magická noc - ukončení

Vážená komunito,

protože magická noc je definitivně za námi, je na čase zjistit, jak se zúčastněným dařilo a kdo si letos odnese pomyslnou korunu krále Halloweenu. Ještě než začneme, rádi bychom Vám hráčům poděkovali za (až na pár výjimek) hladký průběh eventu.

Přejeme příjemné čtení.


27.10.2016

Výzvy - informace při splnění

Výzvy - informace při splnění

Vážení komunito,

dnešní údržbou přichází do hry další rozšíření systému výzev a to konkrétně dlouho očekávaná informace při splnění výzvy. Jak určitě víte, do této chvíle byl každý odkázán na hledání průběhu výzvy v příslušném okně. Tato možnost je samozřejmě i nadále zachována, nově se však při jejím získání objeví informace v horní části obrazovky.


l