26.10.2019

Magická noc

Magická noc

Vážená komunito,


již dnes zahájíme oblíbenou trojici podzimních svátků, kde si připomeneme Vznik Československa, Haloween a samozřejmě také Dušičky. Těšit se můžete na oslavy plné úkolů, výzev a několika nových událostí. Věříme, že i letos vytvoříte pomocí dýňových luceren krásné prostředí v ohnivé zemi.

Do hry se nám s těmito oslavami vrací oblíbené vyřezávání dýní a s ním zapomětlivý Yu-Hwan, který hledá svůj nožík.

Každý z Vás tak získá možnost přispět vlastními silami k výzdobě Ohnivé země, za což jsou nachystány štědré odměny pro jednotlivce i cechy. Mezi nimi jsou například tématické vzhledy zbraní, jenž mohou obsahovat i náhodné bonusy, nebo pečeti krásných jezdeckých draků.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na co se můžete těšit dále? Ve světe se začnou objevovat tajemné Meteory duchů, jejichž magická síla je tak vysoká, že je nelze porazit běžným způsobem. Ve vybraných lokacích se objeví Voskové žíly.

 

 

 

 

Zapomenout nesmíme ani na proslulého Fantoma dýní, který si už teď společně s Duchem smrti vybírá své nic netušící oběti. Navíc svou magickou mocí přemění kterýkoliv meteor na zlověstnou dýni. A všeobecný chaos ještě více podtrhne, jako o život utíkající, Pirát Tanaka s brašnou plnou zlaťáků.


  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naostřete proto své zbraně i krumpáče, ať si nadcházející oslavy můžete užit naplno!

Abychom uctili památku zesnulých, můžeme k památníkům rozesetým po světě položit zapálenou svíci a čerstvou květinu. S jejím uvázáním jistě pomůže Handu-up, bude ale potřebovat nějaké čerstvé, volně rostoucí byliny. Každý dobrý skutek bude samozřejmě adekvátně odměněn a o to více, pokud k památníku položíte jak svíci, tak i květinu.

 

Nezanedbatelné rozšíření nabídky si připravila kadeřnice, která nabízí čtyři eventové úpravy, jenž si jistě nenechá ujít žádný příznivec Halloweenu. Klasickou dýňovou masku tak doplní ještě tři masky dřevěné. Každá nabízí unikátní bonusy pro danou postavu. Nezapomeňte, že masky budou u kadeřnice dostupné pouze v průběhu eventu, proto není na místě otálet s jejich nákupem.


Nevíte si rady s některou částí eventu, nebo potřebujete poradit co a kde získat? Pak navštivte skladníka v hlavním městě a zkuste mu položit pár otázek. Jistě bude rád, že si může po dlouhé době s někým popovídat.

 


A pozor! Hrdinové a hrdinky s VIP premiem mají většinu odměn zdvojnásobenou! Pevně doufáme, že se Vám oslavy budou líbit a nevyužijete možnosti jejich vypnutí, která se jako vždy nachází u Strážce města.

 

Všem hráčům přejeme příjemnou zábavu!

 

» Seznam
l