NOVINKY

2.5.2014

Čarodějnický event - aktualizace 13.5.2014

Čarodějnický event - aktualizace 13.5.2014

S příchodem 1. květnového dne skončilo na našich serverech velké čarodějnické běsnění. Čarodějnice a Vejce zla se zjevovaly v pravidelných intervalech téměř ve všech oblastech a byly likvidovány statečnými bojovníky všech říší. Kromě toho byly hlášeny celkem 4 velmi masivní nájezdy čarodějnic a jejich přisluhovačů na hlavní města.


1.5.2014

Májový event - Aktualizace 6.5.2014

Májový event - Aktualizace 6.5.2014

Během všech dnů květnových vezmi sobě v ruku zbraň,
nepřátelům máj podetni a tu svojí vlastní braň,
Máj tvé říše magická je, pomůže ti štěstí hledat,
Předtím ale nezbytné je, její sílu aktivovat.


25.4.2014

Čarodějnický event

Čarodějnický event

Jako každoročně se i letos blíží den Velkého sabatu, kdy se na vybraných místech slétají čarodějnice, aby zde během slavností obnovily smlouvu s Pánem temnot. 


22.4.2014

Odložená údržba

Odložená údržba

Z technických důvodů není možno dnes provést plnou údržbu. Část o přepočtení hodností bude provedena ve standartním termínu, ale servery budou odstaveny v termínu náhradním. Předokládáme v průbehu středy či čtvrtka.
Velikonoční event bude ukončen dnes o půlnoci.
Omlouváme se za případné problémy.


17.4.2014

Velikonoční event

Velikonoční event

Velikonoce jsou za dveřmi a s nimi přichází i slibovaný event, jenž byl před malou chvíli spuštěn a potrvá do 22. dubna (údržba proběhne dle zvyklostí v dopoledních hodinách). Také v tomto roce se při jeho plnění poměrně zapotíte, ale odměny jsou v závislosti na vaší šikovnosti a fantazii velice lákavé.


15.4.2014

Informace

Informace

Příjemné úterní odpoledne všem hráčům Ekury,
již delší dobu se na diskuzním fóru a stejně tak ve hře objevují dotazy, jaké bude vlastně další směřování hry, kdy už bude do hry vložena slibovaná funckionalita a samozřejmě také „proč nám k tomu GM nic neřeknou?“.


30.3.2014

Posílení týmu

Posílení týmu

Dnes, po historicky nejdelším výběrovém řízení byl tým moderátorů hry posílen o tři nové členy. Nově se jimi stávají [TGM]Bosacu, [TGM]DunDun a [TGM]Hyperius. Všem přejeme příjemné začátky, spoustu inovativních nápadů, dobré vztahy s hráči a především pevné nervy.


25.3.2014

Aktualizace herních pravidel

Aktualizace herních pravidel

Dnes byla upravena pravidla hry.
Poslední odebrané texty jsou pro přehlednost v textu ponechány do další úpravy, jsou však zobrazeny jako přeškrtnutý text.
Přidané informace jsou pro přehlednost podtrženy až do následující změny pravidel.

Pravidla jsou platná od dnešního dne i když nedošly výrazných změn.
Soupis úprav viz. níže.


20.2.2014

Nábor do týmu - přihlášky uzavřeny

Nábor do týmu - přihlášky uzavřeny

Jelikož je momentálně GM tým zúžený na pouhé 4 členy, je na čase otevřít opět nábor nových moderátorů. Hledáme zodpovědného a aktivního člověka s dobrou znalostí hry, který je schopen v klidu a s rozvahou řešit jakoukoli herní situaci. Není třeba zastírat, v oslabeném týmu bude práce víc než dost, ale samozřejmě budete mít prostor prezentovat i své vize a nápady. Přihlášky prosím posílejte na support do sekce Ekura/Žádost o post GM. Podmínkou je věk alespoň 18 let a možnost komunikace přes Skype. Dříve podané žádosti jsou uzavřeny, aby bylo možno porovnávat jednotlivé přihlášky.


7.2.2014

Zimní olympijské hry 2014

Zimní olympijské hry 2014

dnes byly zahájeny slavnostním ceremoniálem. Na něj se do ruského přímořského města Soči sjeli představitelé téměř 90 zemí světa, kteří budou až do 23. února bojovat o 98 sad olympijských medailí. Při příležitosti této významné události jsme si dovolili pro všechny hráče připravit malé překvapení ve formě voucheru na Premium drop.


l