NOVINKY

17.11.2014

Test Válek říší

Test Válek říší

V rámci podzimních novinek jsme připravili úpravené mapy pro války říší.
Tyto lokace potřebovaly menší či větší zásahy do své struktury, všechny však mají něco společného.


Hlavní změnou je vytvoření a nastavení speciálních zón v místě, kde se hráči objevují po zabití (tzv. safezóny). V nich tak bude postava nejen chráněna proti útokům cizích říší, ale nově z nich bude moci na své protivníky také útočit.


11.11.2014

Aktualizace herních pravidel

Aktualizace herních pravidel

Dnes byla upravena pravidla hry. Konkrétně došlo k upřesnění pasáže týkající se transferů CB mezi postavami a to ve snaze předejít určitým modelovým situacím. Veškeré úpravy jsou v pravidlech jsou vyznačeny podtržením.


6.11.2014

Změny v týmu

Změny v týmu

V minulých dnech byla ukončena spolupráce s jedním členem týmu. Konkrétně se jedná o moderátora hry DunDun a to z důvodu zanedbání povinností člena týmu. Touto akcí se nám opět smrsknul tým a tak je na místě přistoupit k hledání vhodných náhrad. Máme sice některé kandidáty již vytipovány z minula, ale pro větší záběr je umožněno opět zaslat své žádosti na tiket.


28.10.2014

Eventový týden

Eventový týden

Vznik Československa - Halloween - Památka zesnulých


 stejně jako v předchozích letech oslavíme tyto významné události najednou. Můžete se tak těšit na sedmidenní eventový maraton, během kterého si na své přijde snad úplně každý.


20.10.2014

Velké změny v dobíjení SD

Velké změny v dobíjení SD

Od dnešního dne je připraveno mnoho změn, které se týkají dobíjení SD, a proto prosím čtěte pozorně následující informace. Ať už jsou změny provedeny z důvodu zkvalitnění poskytovaných služeb, systematizace, nebo přípravy na chystané změny v zákonech, věříme, že je přijmete.


14.10.2014

Nové Vouchery připraveny

Nové Vouchery připraveny

Přechod na novou verzi hry sebou přinesl několik problémů, od menších, zábavnějších chybiček až po ty velké a omezující chyby. Pracujeme na jejich opravách a všímáme si těch velkých s vyšší důležitostí.
Za první týden se nám povedlo několik znich odstranit a tak je hra v mnoha ohledech již vhodná na to Vám všem poděkovat za přízeň i v tomto období, které pro Vás muselo znamenat mnoho zatnutých pěstí a nadávek (v lepším případě).


19.3.2014

Převod postav ze Sinfortie - AKTUALIZACE

Převod postav ze Sinfortie - AKTUALIZACE

07.10.2014:
Pro hráče Sinfortie zde máme možnost si převést své postavy a vše stím spojené na svět Sindicate.
Pro převod je připraven průvodce, který zjistí co je potřeba na vašem účtu změnit.
Veškeré postavy jsou připraveny na serveru, je pouze potřeba je aktivovat.
V případě konfliktního jména je nabídnuto přejmenování.
Převod naleznete v pod mehu herní účtu jako převod ze sinfortie.
V případě problémů s převodem bude nutno převod řešit na tiketu.


7.10.2014

Nová verze hry je zde

Nová verze hry je zde

Po několika měsících jsme vše završili více než dvanácti hodinovou údržbou. Nová verze je tedy připravena.


Pro hráče to znamená stažení nové verze, jejiž odkazy lze nalézt v odkaze pro Stažení a Instalaci, pokud jste však navštívili VTS, pak se o vše již postará Launcher, který se aktualizací přepne do ostrého provozu.


Vypsat veškeré změny není vůbec lehké, většinu jsme již vypisovali v průběhu testů.


 


6.10.2014

Údržba 7.10.2014

Údržba 7.10.2014

Již 7.10.2014 proběhne přestavba hry na novou verzi a to včetně klienta.
Údržba proběhne netradičně v nočních až ranních hodinách. Termín ukončení není ani předběžně znám a budeme Vás tedy o jejím průběhu informovat pomocí webu.
Staré klienty však pro jistotu ještě nemažte, v případě nevyřešitelných problémů bude přestavba pozastavena a vrátíme se k záloze tedy : 7.10.2014 4:00.


29.9.2014

Přechod na nové jádro - zdržení

Přechod na nové jádro - zdržení

Vážená komunito,

vzhledem k neočekávaným technickým potížím nedojde k přechodu na nové herní jádro již zítra, ale jeho vydání bude o týden odloženo. Finální datum, na které všichni čekáme, je tedy 7. říjen 2014. Po tuto dobu bude také pravděpodobně odstaven server VTS pro veřejnost.

Děkujeme za pochopení.


l