NOVINKY

1.6.2015

Amnestie aneb vrácení bonusů hříšníkům

Amnestie aneb vrácení bonusů hříšníkům

Je to téměř již 5 let od spuštění hry. Někteří hráči s námi jsou po celou naši historii a ne vždy je snadné s každým vyjít. Proto jsme upravili systém amnestií a připravili jsme mimo zaběhnutých malých amnestií také amnestie většího rozsahu.


9.5.2015

Získejte Vouchery Zdarma - Aktualizace 14.5.2015

Získejte Vouchery Zdarma - Aktualizace 14.5.2015

Hokejové zápasy jsou v plném proudu a připravili jsme si pro Vás možnost získat několik voucherů. Vše bude záležet na tom, jak se bude dařit Českému národnímu týmu.
Celkem jsme si pro Vás připravili 6 voucherů. Fanděte s námi!


30.4.2015

Čarodějnice a První máj

Čarodějnice a První máj

Pozor, pozor! Lovci čarodějnic opět přicházejí! Stejně jako minulý rok oslavíme i tentokrát na Ekuře Čarodějnice a První máj jednou společnou událostí, která potrvá až do nedělní půlnoci. Těšit se můžete na pořádnou porci zábavy - event jsme od minula rozšířili o Vaše připomínky a připraveno bylo také několik novinek. Na své si tak přijdou jak hráči preferující PvM, tak i PvP. Samozřejmostí jsou lákavé a unikátní odměny a nepřijdete ani o odměny kolektivní.


13.4.2015

[TGM]Qentina

[TGM]Qentina

Dnes ve večerních hodinách ukončila své působení v týmu [TGM]Qentina a to z ryze osobních důvodů. Qentině děkujeme za odvedenou práci a přejeme hodně štěstí do budoucna.


3.4.2015

Velikonoční event

Velikonoční event

S velikonocemi přichází i do světa Ekury oblíbený event, jenž byl před malou chvíli spuštěn a potrvá do úterý 7. dubna. Stejně jako minulý rok na Vás čeká rozbíjení Vajíčkových meteorů (objevují se v prvních městech), barvení kraslic (barvy u kadeřnice, výroba magická kraslice ve výhni) a samozřejmě také plnění košíčků od Velikonočního zajíčka a jejich nošení jednotlivým NPC.


1.4.2015

[GM]Bosacu

[GM]Bosacu

Po roce působení v herním týmu naše řady opouští [GM]Bosacu a to z osobních důvodů. Bosacovi děkujeme za čas, který hře z pozice GM věnoval, nápady, kterými přispěl ke zlepšení hry a přejeme hodně štěstí do života.


8.3.2015

[TGM]Fineus

[TGM]Fineus

Dnes v odpoledních hodinách ukončil své působení v týmu [TGM]Fineus. Fineusovi děkujeme za odvedenou práci a přejeme hodně štěstí do budoucna.


6.3.2015

Poznávej Entarian a vyhrej - Třetí místo!

Poznávej Entarian a vyhrej - Třetí místo!

V rámci spuštění nového datadisku jsme si pro Vás připravili atraktivní soutěž o hodnotné věcné ceny. Je určena pro všechny hráče, kteří mají chuť si zasoutěžit a mají na své herní postavě alespoň level 120. Hlavním úkolem a kritériem pro získání některé z výhry je splnění několika úkolů, které jsou vázány právě na novou herní oblast


6.3.2015

Entarian

Entarian

Konečně je to tu. Celý svět Ekury je na nohou. Špitá se, že na konci Kerindoru se objevil podivný portál, sálající obrovskou silou. Bylo to jen na malou chvíli, ale i to stačilo mágům řádu ke zjištění, kam tento portál vede. Na jeho druhém konci se nachází rozlehlá kopcovitá země, zvaná Entarian. Náhle, jako by do sebe vše zapadlo. Kdo vlastně jsou Kerindorané? Odkud přišli a proč vše, co obývají, je jen pustina a pár rozvalin? A kdo vlastně jsou dnešní Entarianci.


Tam, kde leží odpovědi na tyto otázky, číhá však také smrtelné nebezpečí. Otevření portálu zajisté nebyla náhoda. Ačkoli mágové již usilovně pracují na jeho stabilizaci, riziko protiútoku je velmi vysoké. Skrze portál se Kerindorem nese podivné kvílení a tlukot bubnů. Přišel snad konec tří velkých říší? Máme se obávat nejhoršího?

Máš-li ještě dost síly, tas svou zbraň a pospíchej na seřadiště u Kerindoria. Teď není čas na rozkoly, nechť se všechny tři říše postaví společnému nepříteli. Jakmile bude míra volné energie opět stabilizována, musíme počítat úplně se vším. Vzhůru bojovníku, tvá zem na tebe spoléhá!

Bojovníci tří říší se každý dostaví ke svému Kerindoriu. Přesný čas bude ještě ohlášen, podle odhadů by k tomu však mělo dojít za soumraku tohoto dne.


5.3.2015

Entarian - Posunutá údržba

Entarian - Posunutá údržba

Čas se naplnil. Konečně jsme objevili stezku vedoucí skrze Kerindor až do tajemné oblasti Entarianu. Podle zpráv našich nejlepších zvědů je celá lokace pod kontrolou dvou zlotřilých bratří, Askera a Keskira. Pod jejich zbraněmi padlo již mnoho národů a bylo vypleněno mnoho světů. Přichází chvíle se tyranii postavit. Pozvedni své zbraně a zastav je v jejich rozmachu, ať tvá říše nedopadne jako Kerindorané!


l