26.10.2017

Magická noc je opět tady!

Magická noc je opět tady!

Vážená komunito,

dnešní údržbou je zahájeno na našem serveru tradiční trio eventů (Vznik ČSR, Halloween, Dušičky). Těšit se tak můžete na 2 týdny plné zábavy, dýňového šílenství a plnění úkolů. Příjemnou atmosféru nám vytvoří plamínky dýňových luceren a ještě více ji pak podtrhne potemnělá obloha.


Do hry se nám s těmito eventy vrací oblíbené vyřezávání dýní a s ním zapomětlivý Yu-Hwan, který hledá svůj nožík. Každý z Vás tak získá možnost přispět vlastními silami k výzdobě Ohnivé země, za což jsou nachystány štědré odměny jednotlivce i cechy. Mezi nimi jsou například eventové vzhledy pro zbraně, jenž mohou obsahovat i náhodné bonusy, nebo pečeti jezdeckých draků.

Halloweenské vzhledy zbraní Halloweenský malý drak (jezdecké zvíře)Na co se těšit dál? Ve světe se začnou objevovat tajemné Meteory duchů, jejichž magická síla je tak vysoká, že je nelze porazit běžným způsobem. Zapomenout nesmíme ani na proslulého Fantoma dýní, který si už teď společně s Duchem smrti vybírá své nic netušící oběti. Ve vybraných lokacích se objeví Voskové žíly. Všeobecný chaos ještě více podtrhne jako o život utíkající Pirát Tanaka s brašnou plnou zlaťáků. Naostřete proto své zbraně i krumpáče, ať si nadcházející oslavy můžete užit naplno!

Abychom uctili památku zesnulých, můžeme k památníkům rozesetým po světě položit zapálenou svíci a čerstvou květinu. S jejím uvázáním jistě pomůže Handu-up, bude ale potřebovat nějaké čerstvé, volně rostoucí byliny. Každý dobrý skutek bude samozřejmě adekvátně odměněn a o to více, pokud k památníku položíte jak svíci, tak i květinu.

Nezanedbatelné rozšíření nabídky si připravila kadeřnice, která nabízí čtyři eventové úpravy, jenž si jistě nenechá ujít žádný příznivec Halloweenu. Klasickou dýňovou masku tak doplní ještě tři masky dřevěné, každá nabízející unikátní bonusy pro danou postavu. Nezapomeňte, že masky budou u kadeřnice dostupné pouze v průběhu eventu, proto není na místě otálet s jejich nákupem.


Nevíte si rady s některou částí eventu, nebo potřebujete poradit co a kde získat? Pak navštivte skladníka v hlavním městě a zkuste mu položit pár otázek. Jistě bude rád, že si může po dlouhé době s někým popovídat.

A pozor! Hrdinové a hrdinky s VIP premiem mají většinu odměn zdvojnásobenu! Pevně doufáme, že se Vám tyto oslavy budou líbit a nevyužijete tak možnosti jejich vypnutí, která se jako vždy nachází u Strážce města.

Všem hráčům přejeme příjemnou zábavu!

» Seznam
l