NOVINKY

25.3.2014

Aktualizace herních pravidel

Aktualizace herních pravidel

Dnes byla upravena pravidla hry.
Poslední odebrané texty jsou pro přehlednost v textu ponechány do další úpravy, jsou však zobrazeny jako přeškrtnutý text.
Přidané informace jsou pro přehlednost podtrženy až do následující změny pravidel.

Pravidla jsou platná od dnešního dne i když nedošly výrazných změn.
Soupis úprav viz. níže.


20.2.2014

Nábor do týmu - přihlášky uzavřeny

Nábor do týmu - přihlášky uzavřeny

Jelikož je momentálně GM tým zúžený na pouhé 4 členy, je na čase otevřít opět nábor nových moderátorů. Hledáme zodpovědného a aktivního člověka s dobrou znalostí hry, který je schopen v klidu a s rozvahou řešit jakoukoli herní situaci. Není třeba zastírat, v oslabeném týmu bude práce víc než dost, ale samozřejmě budete mít prostor prezentovat i své vize a nápady. Přihlášky prosím posílejte na support do sekce Ekura/Žádost o post GM. Podmínkou je věk alespoň 18 let a možnost komunikace přes Skype. Dříve podané žádosti jsou uzavřeny, aby bylo možno porovnávat jednotlivé přihlášky.


7.2.2014

Zimní olympijské hry 2014

Zimní olympijské hry 2014

dnes byly zahájeny slavnostním ceremoniálem. Na něj se do ruského přímořského města Soči sjeli představitelé téměř 90 zemí světa, kteří budou až do 23. února bojovat o 98 sad olympijských medailí. Při příležitosti této významné události jsme si dovolili pro všechny hráče připravit malé překvapení ve formě voucheru na Premium drop.


31.1.2014

Voucher zdarma

Voucher zdarma

Včera mno z Vás obdrželo pololetní vysvědčení. Snad je takové jaké jste si představovali.
Jako menší dárek nejen pro ně jsme připravili víkend bohatství aneb Gold Premium na 3 dny zdarma. Stačí si jej pouze aktivovat.


28.1.2014

Chyba ve hře a vysvětlení dnešních blokací

Chyba ve hře a vysvětlení dnešních blokací

Milá komunito,


dnes je nám povinností ohlásit věc ne zrovna příjemnou a to nejen z důvodu, že se tak nějak dotýká nás všech. Bohužel byl odhalen bug hry, pomocí něhož se někteří hráči jednostranně obohacovali. Konkrétně šlo o zadání neplatné částky při výběru z trezoru.


26.12.2013

Novoroční loterie

Novoroční loterie

Jak jsme již informovali v minulé novince, pro oslavy příchodu nového roku byla vyhlášena loterie. Pro účast v této loterii stačí pořídit si Loterijní Los a vyplnit jej.


17.12.2013

Vánoční event 2013

Vánoční event 2013

Dnes byla spuštěna první část Vánočního eventu. Tentokrát bude Vašim úkolem vysázet a vypěstovat co nejvíce sazenic Vánočních smrčků. Ty pak můžete předat Ledové královně, která se postará, aby se dostaly do rukou chudých rodin s dětmi. Za vaši pomoc Vás samozřejmě odmění a dost možná také celou říši ;).


25.10.2013

Magická noc přichází ...

Magická noc přichází ...

... a nejen jedna, ale hned celý týden.
Vznik Československa - Halloween - Památka zesnulých ... jsou 3 velké události během krátkého období a jak u nás bývá zvykem oslavíme tyto události najednou. Můžete se tak těšit na několikadenní eventový maraton, během kterého si na své přijde snad úplně každý.


24.9.2013

Změny v týmu moderátorů

Změny v týmu moderátorů

Hned v úvodu bych chtěl poblahopřát k povýšení do stavu Moderátorů hry [TGM]Alsou.
Další změnou v sestavě týmu je odchod [GM]Max na vlastní žádost z rodinných důvodů. Děkujeme za odvedenou práci, kterou zde odvedl a to již od samotného startu hry i beta testování.
A aby toho nebylo dnes málo, tak vítáme v týmu nového moderátora [TGM]Mithra. Přejeme mu pevné nervy a vstřícný přístup vůči hráčům.


21.9.2013

Nové předměty a ceny v Item Shopu

Nové předměty a ceny v Item Shopu

Po kratší odmlce zde máme pro Vás nabídku revidovaných cen některých předmětů v Item Shopu. Změny se týkají buď navýšení počtu kusů, snížení ceny, prodloužení funkční doby nebo kombinace těchto možností, tak aby ceny lépe odpovídaly rozvinutosti hry.
Dále byly přidány další předměty, které lze pořídit výměnou za své SD či BSD. Ty naleznete pod označením novinka.


Navštívit Item Shop


l