NOVINKY

14.11.2010

Nový Systém Postihu

Nový Systém Postihu
Od dnešního data je zaveden nový systém pro GA / GM / TGM. Pro hráče tak byl zaveden tzv. bodový systém kdy po dosažení 33 trestných bodů zablokuje váš účet pernamentně.

28.10.2010

Happy Halloween

Happy Halloween
Tak jelikož tu máme čas svátku zesnulých, tak jak již bývá zvykem, tak se při takovýchto příležitostech oslavuje.
U nás to nebude jiné, a tak až do 1.11.2010 bude spuštěna oslava této události.

28.10.2010

Debug Postav

Po prozkoumání jak funguje systém hry byl opraven debug systém.

Čili, pokud máte zaseklou postavu (neznamé místo, místo mimo mapu, zaseknuto ve vodě, či nelze vůbec nahrát postava). Pak je nutno se odhlásit ze hry (stačí jen z poškozené postavy) a počkat 2 hodiny. Tento čas je důležitý, protože po této době server ukládá aktuální data do databáze, a uvolní svou pamět (při novém přihlášení načítá data z databáze a né ze své paměti).

Když je debug proveden po těchto dvou hodinách, je nastavena na postavě pozice základního města, přesně tam kde se začíná se hrou.
Při přihlášení ihned po debugu, je vidět výsledek.

Pokud jste v základním městě, pak je možno normálně hrát. Pokud problém přetrvává, udělali jste něco špatně (zadáno špatné jméno, nečekali jste 2 hodiny ap.).

6.10.2010

Pravidla Pro Ticket Systém

Pravidla Pro Ticket Systém
V každé hře jsou chyby a problémy a proto byl zřízen ticket systém, který zabezpečí komunikaci mezi vámi a námi. Nicméně pro správnou komunikaci a urychlené vyřízení je nutno dodržet následující pravidla.

7.9.2010

Full-client verze 1038!

Full-client verze 1038!
V sekci DOWNLOAD je dodán nový klient.
Je to FULL (plná) verze 1038 s plným instalatorem a novým launcherem.

Bude ještě vydán jeden patch, který uzavře podporu pro starší klienty (nebude možno je aktualizovat z verze 1001, 1002 .... 1037 na novější než 1038). Pro reinstall hry tak bude nutno stáhnout nový klient! Víme, že je to omezující, ale z pohledu chyb a aktualizací (myslíme tím v launcheru), které jsou nyní již vychytány, se následující aktualizace obejdou již bez problémů.

6.9.2010

Launcher v 2.0

Byl vyvinut nový aktualizační program, tento program se instaluje automaticky, nicmene se může stát, že se se tato akce nestala z neznámého důvodu. Pro nápravu stačí buď spustit soubor newlauncher nebo launcher (pokud nejsou zobrazeny přípony) v opačném případě newlauncher.bat nebo launcher.exe.
Pro starý launcher již nebudou poskytovány patche, v blízké budoucnosti bude vydán kompletní klient jako instalator. Od té doby již nebude možno starý launcher používat vůbec (dojde k odstranění patchů ze serveru).

6.9.2010

Dračí Sluj

Dračí Sluj
Sluj Temného draka (lvl 125) je nyní otevřena, permoníci se konečně dokázali prokopat skrz tvrdou horninu a otevřít tak cestu až k drakovi. Bohužel Permoníci byli zabiti králem Azachielem a jejich přisluhovači a cesta do sluje (vedoucí přes kouzelný důl) byla zakleta.
Pro úspěšné projití je nutná skupina velkých hrdinů, ze všech povolání.

V souvislosti s několika dílčími změnami, se mění také launcher na novou verzi a mění se rovněž jeho jméno na Launcher.exe (opravte si prosím své zástupce). Vše potřebné se aktualizuje samo automaticky.

2.9.2010

Blokace Účtů

Blokace Účtů
Pokud se vám při přihlašování oběví hlášení "chyba spojení LAUNCHER", pak jste jeden z mnoha, kteří se snaží si ulehčit spouštění našeho klienta a nepoužívají náš Launcher.
Tyto účty jsou zmraženy na 24 hodin a žádostem o odblokování se nebude vyhovovat, pokud nebudou zapříčiněny chybným vyhodnocením skriptu.

7.8.2010

Svatá země otevřena!

Svatá země otevřena!
Speciální zóna pro PvP bude dnes otevřena! Všichni hrdí bojovníci jsou vítáni, aby reprezentovali svou říši a bojovali o bonusy.

4.8.2010

SUPPORT je konečně spuštěn!!!

SUPPORT je konečně spuštěn!!!
Máte nějaký problém ve hře a stále čekáte na odpověď? Nevěděli jste, kterému členovi ze siNDiCATE týmu napsat, protože nevíte, který z členů týmu se specializuje na zadaný problém? Máme pro Vás ideální systém, který pomůže v řešení problémů oběma stranám a stupeň konfortu se opět zvedne o kousek výšše.
Využijte služby siNDiCATE SUPPORT!

siNDiCATE SUPPORT


l