NOVINKY

14.5.2013

Nový web a aktualizace - aktualizace 18.5.2013

Nový web a aktualizace - aktualizace 18.5.2013

Jak jste si dnes museli všichni všimnout, tak načíst hru a stáhnout potřebné aktualizace, prohlédnout web, forum či tiket dnes znamenalo obrnit se velkými nervy. Nicméně velké aktualizace jsou již za námi a je mi ctí se s vámi podělit nad novinkami nejen zde na webu, ale také ve hře samotné.


6.5.2013

Druhý svět spuštěn

Druhý svět spuštěn

Již delší dobu je rozhodnuto o vytvoření druhého světa. Prvotní svět sice není přeplněný, že by se nedalo hnout, ale po více než tisíci dnech od svého spuštění je pro některé hráče, kteří hledají spíše oddechovou zábavu, problém zapadnout do velmi rozvinutého světa. Pokud patříte právě mezi tyto hráče, je druhý svět přesně pro Vás.


15.4.2013

Greedy Invalid

Greedy Invalid

Běžně o akcích, které nepatří přímo do hry neinformujeme. Nicméně dnes uděláme vyjimku. Kapela Greedy Invalid, která poskytla svou tvorbu na soundtrack hry v těchto dnech vydala své nové album.


23.4.2013

Veřejný testovací server Sinfortia - Aktualizace 9.5.2013 13:45

Veřejný testovací server Sinfortia - Aktualizace 9.5.2013 13:45

V úterý 16.4. při údržbě dojde k aktualizaci herního klienta a nové verze Launcheru. V nabídce launcheru tak přibude volba připojení vašich stávajících účtu na server Sinfortia, kde bude probíhat veřejné testování mnoha úprav hry, které se připravily do hry. Seznam změn obsahuje nejvíce patrné změny, ale není úplný. Několik úprav bude testováno pouze členy týmu a tak prozatím nebudou ani zveřejněny.


10.4.2013

Podvodné stránky - Aktualizováno 10.4.2013 20:00

Podvodné stránky - Aktualizováno 10.4.2013 20:00

Vážená komunito. To, že vznikají ať již zdařilé či méně zdařilé podvodné stránky, mající za účel Vás obrat o účet jsme si tak nějak zvykli a hlásíme v průměru tak 3 - 5 těchto webů operátorům s požadavky na zrušení. (Což většinou projde a ti, kteří jsou za tyto weby odpovědní si samozřejmě u nás již nezahrají. Stačí nám pouze jedno přihlášení na podstrčený účet a sklapne past.)


26.3.2013

Velikonoční Event

Velikonoční Event

A je to tu znovu. Přípravy a oslavy Velikonoc se u nás odehrají od 26.3. do 2.4. Během eventu se tak budete moci těšit na event ve formě shánění ukradených kraslic pro velikonočního zajíčka. Táhněte celá říše za jeden provaz a užijte si více bonusů než ostatní říše. Zůstalo zachováno také pletení pomlázky. Zajímavé je, že proutky z minulého roku neuschly a dají se tak opět použít. Pentle samozřejmě také. A pozor. Velikonoce letos vycházejí na námi velmi oblíbené datum. Takže se připravte ;) Edit: 2.4.2013


1.3.2013

Březen za kamna vlezem

Březen za kamna vlezem

aneb raději si hrajem. S tímto podtitulem pro Vás máme po delší době nový voucher. Aktivujte si jej nejpozději do konce března a získáte na 3 dny VIP premium zdarma.


21.2.2013

Posílení týmu

Posílení týmu

Po delší odmlce se do týmu vrací [GM]Mystery, která je opět plná sil Vás nejen hlídat, ale také se postarat jak o vyřizování tiketů tak i pomoc při problémech. Vzhledem k jejim dlouholetým zkušenostem v týmu, je její návrat více než žádaným a věříme, že její nové fungování v týmu pozvedne morálku jak týmu samotného tak i hráčů. Přejeme tedy pevné nervy.


8.2.2013

Informace

Informace

Na základě diskuse týmu jsme dospěli k závěru, že jsme ochotni přezkoumat blokace udělené pouze na základě hlášení Anticheatu. To jsou případy, které blokoval sám systém, bez asistence. Dále se ještě upraví systém hry, tak aby znemožňoval spuštění aplikací třetích stran při spuštěné hře. Odpadnou tak již spekulace o tom, kde byl program spuštěn.


26.12.2012

Black Market - Update

Black Market - Update

Dnes byly provedeny změny na Offline obchodním systému zvaném Black Market. Systém doznal několika změn a proto je zde i vypsáno, co se mění.


l