NOVINKY

28.3.2019

Limetková magická formule

Limetková magická formule

Pracujeme na úpravách a vylepšeních hry. Dnes pro Vás máme, mimo jiných úprav, rozšíření palety magických formulí. Nově zařazujeme do hry limetkovou formuli. Zároveň jsme také upravili okno s použitím magické formule. Můžete si předem prohlédnout, jak dané brnění vypadá s libovolnou formulí, kterou jde osadit. Odlište se a staňte se nepřehlédnutelnou postavou.
Tip: Pro vyvolání okna použití magické formule lze využít i Svitek očištění a prohlédnout si možné barvy.


13.3.2019

Oslavy sv. Patrika (Vyhodnocení říší a nejlepších kotlíkářů)

Oslavy sv. Patrika (Vyhodnocení říší a nejlepších kotlíkářů)

Vážená komunito,


jaro ještě ani nezačalo a už se zde, na Ekuře, koná druhý event! Tentokrát jsme si jej připravili k příležitosti data 17.3, tedy dni svatého Patrika, patrona Irska, kdy lidé po celém světě vzdávají tomuto duchovnímu poctu. Od dnešní údržby máte proto ve hře možnost naplno užívat oslav sv. Patrika. Event potrvá až do příští údržby. Přejeme hodně zábavy!


7.3.2019

MDŽ - Mezinárodní den žen (Vyhodnocení + rozdání cen)

MDŽ - Mezinárodní den žen (Vyhodnocení + rozdání cen)

Vážená komunito,


v první řadě nám prosím dovolte popřát našemu něžnému pohlaví jen a jen to nejlepší.
Jelikož je zítra osmého března a tedy Mezinárodní den žen, připravili jsme si pro Vás k této příležitosti event, který nám tento svátek zpříjemní. Doufáme, že si jej s námi užijete a muži v zápalu nezapomenou na své drahé polovičky, kvůli kterým celý tento svátek slavíme a koupí své drahé polovičce či mamince květinu, aby jste jí udělali krásný páteční den.


20.2.2019

Vyhodnocení zimních eventů

Vyhodnocení zimních eventů

Vážená komunito,


únor nám symbolicky zakončuje zimní období a abychom jej ukončili i my, máme pro Vás tak dlouho očekávané vyhlášení Vánoc a spolu s ním i Oslavy sv. Valentýna. Společně se pak budeme tešit, co nám přinese jaro plné novinek, eventů a zábavy.


14.2.2019

Okrová magická formule

Okrová magická formule

U příležitosti svátku zamilovaných, jsme rozšířili paletu barev brnění o okrovou barvu. Paleta individuálních barev se tak rozšířila již na osm a je tak možnost se ještě více odlišit od ostatních. Dále jsme přepracovali nákupy premií v Item Shopu tak, aby jste si mohli poskládat balíček přesně podle vašich potřeb.


12.2.2019

Oslavy sv. Valentýna

Oslavy sv. Valentýna

Vážená komunito,


dnešní údržbou začíná na našem serveru čtyřdenní oslava svátku sv. Valentýna. Těšit se můžete na získání čokolád, bonbonů a samozřejmě také růží, kterými můžete obdarovat své drahé polovičky a jako menší bonus se můžete těšit na mini eventy, které si pro Vás tým připravil.


31.12.2018

PF 2019

PF 2019

Vážená komunito,

tento rok se během pár chvil stane minulostí, a tak mi dovolte pár slov.


22.12.2018

Ekura nyní i na Facebooku

Ekura nyní i na Facebooku

Vážená komunito,


velice nám záleží na Vaší spokojenosti, chceme Vám zajistit tu nejlepší péči a komfort, a proto jsme se rozhodli založit Facebook stránku Ekury, kde získáte pravidelné informace o hře, jejím vývoji, soutěžích a mnohem více!


21.12.2018

Bonus SD až 50%

Bonus SD až 50%

Jako poděkování za podporu jsme připravili možnost získat více Sindicate dukátů. Stačí si v období od 22.12.2018 do 26.12.2018 převést SD z Centrálního účtu na Herní a bonus je Váš.


 


21.12.2018

Novinky pod stromeček

Novinky pod stromeček

Letos jsme po dobu Vánočních oslav přidali do IS nejen tradiční převleky, vzhledy zbraní a jezdecké talismany, ale také jsme rozšířili paletu magických formulí, a to rovnou o dvě barvy, kterými je fialová a růžová. Celkově je tak již 7 možností, jak odlišit vzhled brnění.


A jako poděkování za podporu jsme připravili možnost získat více Sindicate dukátů.


l