NOVINKY

13.3.2020

Vyhodnocení oslav MDŽ

Vyhodnocení oslav MDŽ

Vážená komunito,


v letošním roce jste se opravdu překonali a předčili všechna naše očekávání. Podařilo se Vám Manene obdařit materiálem v hodnotě 5.919.825 bodů, což je opravdu obdivuhodné a Manene Vám z celého srdce děkuje!


13.3.2020

Oslavy sv. Patrika

Oslavy sv. Patrika

Vážená komunito,


na Ekuře nám probíhá další z již tradičních eventů a to v duchu oslav svatého Patrika. Jedná se o svátek zasvěcený duchovnímu, který působil na území Irska. Svátek svatého Patrika připadá na 17.3. Svatý Patrik byl věrozvěstem co pro zajímavost naučil Irské osadníky destilovat předchůdce Whisky. Irští občané ho velice uznávají a celé dny na jeho počest bujaře oslavují tohoto světce tancem, velkolepými trhy a průvody.


5.3.2020

MDŽ 2020

MDŽ 2020

Vážená komunito,


blíží se nám velice speciální den a to obzvlášť pro naše něžná pohlaví. Všechny dcery, maminky a babičky by měly být obdarované dne 8. března vřelým objetím, polibkem či květinou. Výběr necháme na Vás a jménem celého týmu Ekury přejeme všem ženám jen to nejlepší. Budeme věřit, že si i někdo další na Vás vzpomene.


21.2.2020

Valentýn - ukončení

Valentýn - ukončení

Valentýn je označován za komerční svátek. Můžete s tímto tvrzením souhlasit, nebo se přesvědčit, že na Ekuře to tak není. Nás jste rozhodně svým počínáním u tohoto eventu přesvědčili, že je pro Vás důležité rozdávat radost, neboť jste celkově svým polovičkám předali tisíce valentýnských předmětů přes obchodování. Na spodních řádkách této novinky se budete moci dočíst, jak si celkově hráči Ekury vedli při získávání valentýnských odměn. Nějaká čísla jsou až astronomická a nás těší, že Vám event přinesl radost a možnost potěšit své herní protějšky. A co že to bylo vlastně náplní valentýnského eventu?


13.2.2020

Valentýn

Valentýn

Pojďte i Vy s námi oslavit svátek svatého Valentýna a rozdat radost maličkostmi lidem kolem sebe. Získejte červené a žluté růže pro svůj protějšek z nebezpečných příšer Ekury. Vyslovte svou náklonnost druhému pohlaví darováním čokoládky či lízátka.


 


18.1.2020

Shrnutí vánočních oslav

Shrnutí vánočních oslav

Vážená komunito,


vánoční shon máme již dávno za sebou, papíry z vánočních dárků shořely v krbu, po perníčkách od babičky nezbyl ani drobeček. Konfety ze silvestrovských oslav už odvál vítr a nám v tomto roce 2020 nezbývá než si jen zavzpomínat, jak probíhal prosinec 2019 na Ekuře.


 


21.12.2019

PF 2020

PF 2020

Venku to tak sice moc nevypadá, ale nadešel kouzelný čas Vánoc a oslav příchodu nového roku. Chceme tedy poděkovat všem za přízeň v tomto roce a doufáme i v přízeň v roce nadcházejícím.


Jako velké poděkování jsme připravili bonusové SD, které získáte převodem z centrálního účtu, a to v období od 21. do 26. prosince. Získejte až 50 % SD navíc.


1.12.2019

Advent započal

Advent započal

Letos již vrcholky hor pokryla sněhová peřina, nížiny se halí první jinovatkou, občas mrazivý vítr zavane i do údolí a na Ekuře začínají přípravy na Vánoce. Stařenka roztápí v peci na perníčky, rybář chystá sítě pro kapry na štědrovečerní stůl, děti vyrábí vánoční přání a staví sněhuláky. Ve vesničkách panuje předvánoční shon v nakupování dárečků, vrcholí přípravy ve zdobení a vybírá se ten nejhezčí strom.


20.11.2019

Vyhodnocení podzimních oslav

Vyhodnocení podzimních oslav

Vážená komunito,


magická noc, stejně jako sv. Martin, je za námi a je na čase jejich vyhodnocení. Letos jsme, mimo drobných změn, přidali také další tajný úkol u příležitosti 30 let od sametové revoluce. Jak jste si vedli a kdo bude obdarován za všechna nej zjistíte v této novince.


14.11.2019

Bronzová magická formule

Bronzová magická formule

Dnešním dnem přinášíme do hry další magickou formuli, která doplňuje kolekci Antracit.


Kolekce Antracit je speciální barvou, která lze použít pouze na dračí brnění a změní jeho vzhled na bronzovo antracitovou. Věříme, vzhledem k tomu jak dlouho je žádána, že Vás zaujme a stane se Vaší oblíbenou variantou.


 


l