10.2.2024

Dny souznění

Dny souznění

Aktualizace 11.2.2024
Vážená komunito,
jak už tomu bývá v reálném světě, měsíc únor je symbolikou pospolitosti, harmonie, přátelství a lásky. Svět Ekury nemůže zůstat pozadu, a proto vás zveme na oslavy dnů souznění. Tímto eventem bychom chtěli vyjádřit upřímnou radost nad tím, že nám i nadále zachováváte přízeň. Jsme rádi, že můžeme být nápomocni při hledání nových přátel a poskytovat vám chvilky radosti.

 

V minulých letech jste se mohli setkat s totemy zamilovaných a sladkostmi. Toto je pro vás zachováno

i v letošním roce, avšak s malou změnou. Podmínka manželství pro zjevení totemů byla zrušena. Nyní si každý z vás může dopřát potěšení je zničit, a ukořistit tak odměnu v podobě dračích srdcí. Tento nový předmět bude potřeba předat váženému poslu Long-Shi. Ten vás za snahu odmění zajímavou truhlicí s vzácným obsahem ze světa Ekury. 


Oblíbené cukrovinky a květiny letos také nebyly vynechány. Můžete se těšit na mlsání a dělat radost nejen vašim drahým polovičkám, ale i kamarádům a herním přátelům. Můžete jimi vyjádřit svou náklonnost komukoliv. 


Dále se nám do měst nastěhoval nový nájemník jménem Kwok. Někteří ho jistě poznají z doby, kdy se v Dongji maskoval za učitele. Jakou pozici či funkci bude ve světě Ekury zastupovat, to už necháme na vaší zvídavosti. Už jeho jméno samotné mnohé napoví. Doufáme, že ho patřičně uvítáte a zahrnete prací. Prozatím má za úkol se uvést právě v oslavách souznění. O jeho další práci se rozhodne později podle zpětné vazby.

 

Oslavy potrvají od 11. do 17. února.

 

Hezké oslavy souznění Vám přeje

tým Ekury.

 

Aktualizace: byla nalezena chyba, která brání spuštění oslav. Chybu není možno opravit bez vypnutí serveru. Oprava bude provedena při krátké údržbě 12.2.2024. Oslavy proběhnou až do 18.2.2024.

» Seznam
l