NOVINKY

27.10.2016

Magická noc je opět tady!

Magická noc je opět tady!

Vážená komunito,

dnešní údržbou je zahájeno na našem serveru již tradiční trio eventů (Vznik ČSR, Halloween, Dušičky). Těšit se tak můžete na 2 týdny plné zábavy, dýňového šílenství a plnění úkolů. Příjemnou atmosféru nám vytvoří plamínky dýňových luceren a ještě více ji pak podtrhne potemnělá obloha.


20.10.2016

Vizuální přepracování hlavních měst

Vizuální přepracování hlavních měst

Vážená komunito,

zatímco hráči z říší Chunjo a Jinno se v nových hlavních městech mohli procházet už nějaký ten čas, hráči Shinsoo museli čekat až do dnešního dne. S potěšením Vám oznamujeme, že hlavní část přestavby těchto nejvyužívanějších lokací je ukončena (drobné úpravy a opravy samozřejmě mohou i nadále probíhat). Zároveň se omlouváme za zdržení celého procesu, které bylo způsobeno technickými problémy. Níže můžete nalézt seznam těch největších změn v Joanu a Pyungmoo.


22.9.2016

Výstavba skladu - máme vítěze!

Výstavba skladu - máme vítěze!

Vážená komunito,

dnešní údržbou počínaje začíná velká přestavba skladních prostor. Skladník se před nadcházející zimou rozhodl vyhovět nesčetným prosbám lidu a až čtyřnásobně navýšit dostupnou kapacitu. Navíc plánuje také přistavění trezoru, který bude sloužit k bezpečnému uložení větší hotovosti. Sehnat povolení od císaře nebyl velký problém, ten se objevil až při shánění materiálu na výstavbu.


29.8.2016

Voucher na VIP premium

Voucher na VIP premium

I přes úsilí vše nové otestovat se po minulé údržbě vyrojilo několik chybiček, které více či méně ovlivnily Váš komfort hraní. Při noční údržbě jsme dořešili i poslední problémy a je tak na čase kompenzovat vzniklé problémy.


16.6.2016

[GM]Acarum - odchod z týmu

[GM]Acarum - odchod z týmu

Vážená komunito,

s politováním vám oznamujeme, že řady členů týmu opustil z osobních důvodů [GM]Acarum. Acarumovi děkujeme za velký kus práce, který pro náš server vykonal a přejeme hodně štěstí jak v současných, tak i budoucích působištích. Věříme, že ti z Vás, kteří měli tu možnost, si Acarumův rozlučkový minievent náležitě užili.

Děkujeme za pochopení.


13.6.2016

Výroční event - prodloužení - vyhodnocení

Výroční event - prodloužení - vyhodnocení

Vážená komunito,

vzhledem k tomu, že se zatím žádnému z Vás nepodařilo najít všech 39 slov (popř. slovních spojení), rozhodli jsme se prodloužit výroční event, respektive jeho část týkající se padání a sestavování písmenek. Pokud se nikomu ani do čtvrtka 16.6.2016 11:00 nepodaří nalézt všechna slovní spojení, vítězem se stane tiket, který bude obsahovat největší množství správných. Drop písmenek tak bude definitevně ukončen při pravidelné údržbě.


2.6.2016

Oslavte s námi šest let zábavy

Oslavte s námi šest let zábavy

Vážená komunito,

dnešní údržbou začíná event, kterým oslavíme již šestý rok od spuštění Ekury. Rádi bychom touto formou poděkovali nejen Vám, hráčům, za vaši neustávající podporu, ale také celému týmu, který se stará o chod celé hry a herního fóra. Ekura je důkazem, že i malý projekt několika nadšenců má v tvrdé konkurenci šanci obstát a získat si své příznivce. A co víc, hlavně si je udržet. Vždyť od prvotního spuštění 4.6.2010 už uběhlo přes 2000 dní!


17.5.2016

MS v hokeji

MS v hokeji

Stejně jako loni jsme si připravili odměny za úspěchy českého národního týmu na mistrovství světa v hokeji. Kontrolujte tuto novinku po rozhodujících utkáních a získejte vyšší výhody.


28.4.2016

Čarodějnice a První máj (Aktualizováno)

Čarodějnice a První máj (Aktualizováno)

Pozor, pozor! Lovci čarodějnic opět přicházejí! Také v tomto roce oslavíme Čarodějnice a První máj jednou společnou událostí, která potrvá až do čtvrteční údržby (5.5.2016). Pokusili jsme se vyjít vstříc připomínkám, které jste nám v minulém roce předložili a proto doufáme, že letošní event bdue opět o něco zábavnější, než ten minulý. Na své si přijdou jak hráči preferující PvM, tak i PvP. Samozřejmostí jsou lákavé a unikátní odměny a nepřijdete ani o odměny kolektivní.


24.3.2016

Velikonoční event (vyhlášení)

Velikonoční event (vyhlášení)

Vážená komunito,

jako každým rokem přichází čas oslavit na Ekuře velikonoční svátky. Také tentokrát se do prvních měst vracejí oblíbení zajíčci a prosí hrdiny o pomoc se shánením vajíček. Košíky plné kraslic je potom možné předat široké škále NPC po celém světě Ekury.

Nově budete moci vajíčka získat nejen dropem z běžných monster, ale také interakcí s malými velikonočními zajíčky, kteří se objeví na předem ohlášených mapách. Totéž platí i o velikonočních meteorech, které sice pro zničení vyžadují spolupráci více hrdinů, odměna je však jistá.


l