13.3.2019

Oslavy sv. Patrika (Vyhodnocení říší a nejlepších kotlíkářů)

Oslavy sv. Patrika (Vyhodnocení říší a nejlepších kotlíkářů)

Vážená komunito,


jaro ještě ani nezačalo a už se zde, na Ekuře, koná druhý event! Tentokrát jsme si jej připravili k příležitosti data 17.3, tedy dni svatého Patrika, patrona Irska, kdy lidé po celém světě vzdávají tomuto duchovnímu poctu. Od dnešní údržby máte proto ve hře možnost naplno užívat oslav sv. Patrika. Event potrvá až do příští údržby. Přejeme hodně zábavy!

 

Na co se můžete těšit?
Stejně jako v loňském roce se oslavy nesou ve znamení jedné hlavní a dvou vedlejších dějových linií, které jsou obohaceny několika zpestřeními hry a samozřejmě bohatými odměnami. Mezi nimi jsou například tematické kostýmy (dostupné také v Item-Shopu), nebo eventové truhly ukrývající třídenní premia. Vše se přitom odehrává v originální lokaci vytvořené pouze pro účel tohoto eventu a letos jsme si pro Vás připravili menší zpestření. Doufáme tedy, že se Vám budou líbit. V průběhu eventu se také objeví klasický závod steeplechase a vědomostní soutěž OX, která bude zaměřena na oslavy sv. Patrika.

 

 

 

Patrik

 

Kde začít?
Základní zasvěcení budou mít na svědomí již tradičně skladník a plakát na vývěsní tabuli. Mnoho zajímavých a cenných informací se dozvíte také od samotných NPC umístěných na eventové mapě. Pokud budete jejich dialogy číst pozorně, možná narazíte na vodítka k některým ze skrytých výzev.

 

Přejeme spoustu zábavy a doufáme, že si oslavy užijete,

 

Vám přeje tým Ekury

 

 

 

VYHODNOCENÍ Aktualizace 28. 3. 2019: (seznam nejaktivnějšch hráčů)

 

Jak jsme slíbili zde je pět nejaktivnějších hráčů, kteří ničili kotlíky (u hráčů se stejnou IP adresou byla ponechána pouze ta postava s vyšším počtem kotlíků). A teď přejdeme konečně k vyhodnocení, nejlépe si počínala hráčka 77beniamino s počtem 34 a hned v závěsu ji byl hráč temnyblack s počtem 28 kotlíků. Všem hráčům, kteří se aktivně zapojili do výzvy gratulujeme a vítězům bude do IS skladu zaslána menší pozornost.

 

Pořadí Říše Jméno Počet
1. 77beniamino 34
2. temnyblack 28
3. Berruska 13
4. Sanbloory 10
5. TomasFoxx 7

 

 

Říše a kotlíky

 

Nejlépe s kotlíky si vedla říše Jinno, která zničila úctyhodných 142 kotlíků na druhém místě se umístila říše Chunjo s 24 kotlíky a na posledním místě se umístilla říše Shinsoo s počtem 13 kotlíků.

 

Součet dmg dle říší

 

Zde se nám opět převedla říše Jinno a to s úžasným dmg, který přesně čítal 10 615 774 000 a to zaslouží už obdiv, na druhém místě se umístila říše Chunjo s 2 733 219 000 a na posledním to byla říše Shinsoo s 2 213 400 000.

 

A jak si vedly postavy s novou výzvou?

 

Alespoň první výzvu splnilo 65 postav (7 kotlíků) z toho 12 postav zvládlo i druhou výzvu (40 kotlíků) splnit a to si už zaslouží uznání.

 

Všem účástníkům eventu děkujeme a doufáme, že příští rok se tato čísla rozrostou.

 

 

» Seznam
l