25.4.2019

Čarodějnický event a oslava Prvního máje VYHODNOCENÍ

Čarodějnický event a oslava Prvního máje VYHODNOCENÍ

Pozor, pozor! Lovci čarodějnic opět přicházejí! Také v tomto roce oslavíme čarodějnice a První máj jednou společnou událostí, která potrvá až do čtvrteční údržby (2. 5. 2019). Pokusili jsme se vyjít vstříc připomínkám, které jste nám v minulém roce předložili, a proto doufáme, že letošní event bude opět o něco zábavnější, než ten minulý. Na své si přijdou jak hráči preferující PvM, tak i PvP. Samozřejmostí jsou lákavé a unikátní odměny a nepřijdete ani o odměny kolektivní.

 

 

 

Podstatná část celého dění se bude opět soustředit ve speciální lokaci, Ugorohu, kde budete bojovat proti silám zla, chytat magická košťata a ti bystřejší jistě objeví i indicie k tajnému úkolu. Jelikož je vstup do ní možný na jakékoli úrovni, je tomu uzpůsobeno i nastavení nepřátel. Než se ale do Ugorohu vydáte, je třeba prokázat své lovecké schopnosti zabitím čarodějnice a získáním jejího ucha. Ty se budou objevovat v průběhu celého dne v pravidelných čarodějných rejích, na které Vás upozorní globálních oznámení. Pokud byste snad některé z nich přehlédli, stačí se podívat na vývěsní tabuli v prvním městě, kde naleznete informaci o čase a lokaci posledního reje.

 

Ugoroh s čarodějnicí

 

Z dalších částí eventu stojí za zmínku například pomoc Biologovi s výrobou extraktů, shánění dřeva na hranici, nebo hledání ztracených částí tajemného Hexakodexu. Pokud se snad ve všech těch úkolech začnete ztrácet, určitě se zastavte za skladníkem, který i letos s nelibostí, ale odpovědně, nese svou úlohu průvodce celým eventem.

 

 

Účast na celé události je samozřejmě dobrovolná a kdykoli ji můžete odvolat, pokud prohodíte pár slov se strážcem města. Pokud se však rozhodnete zapojit, můžete se těšit na speciální čarodějnické klobouky (také v IS), magické trofeje a spousty dalších zajímavých předmětů i efektů.

 

Přejeme Vám týden plný zábavy a radosti ze hry.

 

Váš tým Ekury

 

VYHODNOCENÍ


A máme tu opět konec oblíbeného eventu a nám nezbývá nic jiného než jeho vyhodnocení. Celkově bylo zničeno 55 májek, 9214 zabitých čarodějnic a zničených vajec zla bylo 1552. Čarodějnic v Ugorodu bylo 103252 a v tabulkách níže si můžete prohlédnout jak si vedly říše a bojovníci s eventem.

 

 

Počet bitev o májku: 55
Pořadí Říše Počet
1. 19
2. 18
2. 18

 

Letos jsme měli opravdu vyrovnaný boj o májky, ale i tak byla o krapýtek lepší říše Shinsoo, které gratulujeme.

 

Nejvíce zabitých čarodějnic
Pořadí Říše Postava Počet
1. Varfold 3039
2. DarkDiamond 2328
3. Berruska 1306

 

Materiál (jednotlivci)
Pořadí Říše Postava Počet
1. Jackiex 35549
2. Enae 27400
3. AJAFFEL 6200

 

Materiál (říše)
Pořadí Říše Počet
1. 73832
2. 62627
3. 20308

 

 

 

Všem gratulujeme a vítězové mohou během dnešního dne nalézt v IS skladu menší drobnosti a jako pozornost jim aktivujeme (prodloužíme) VIP prémium a doufáme, že příští rok tyto počty ještě vylepšíme.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

» Seznam
l