18.4.2019

Velikonoce

Velikonoce

Vážená komunito,


rok se s rokem sešel a jsou zde opět největší křesťanské svátky a oslavy jara – Velikonoce. Ty letošní budou plné zajíčků, kraslic a veselí. Tradičně jsme využili něco z minulých ročníků, ale také jsme si připravili novinky a úpravy, aby byly oslavy co nejvíce pohodové.

 

Co by to byly za Velikonoce bez vajíček, přesněji tedy kraslic. Ty jsou rozesety na mapách a vašim úkolem bude je nalézt a rozhodnout se, zda je odevzdáte u zajíce, který sídlí na prvním kanále v prvních městech a budete se denně prát o co největší podíl z bonusů.

 

Nebo se rozhodnete jít cestou tvorby magické kraslice, kterou lze vytvořit ve výhni vložením všech typů kraslic. Magické kraslice pak stačí doručit obyvatelům ve světě Ekury a odměna je vaše. Pokud se vám podaří obdarovat všechny obyvatele, můžete si další magické kraslice otevřít sami.

 

 

Ještě je vhodné poznamenat, že někteří obyvatelé netouží jen po té magické kraslici, ale rádi vás naučí část koledy i za kraslici obyčejnou. Ti, kteří koledu znají z minulého roku, si ji samozřejmě mohou zopakovat. Určitě narazí na pár chyb, které v ní také udělají.

 

Rozšířili jsme oblíbené výzvy i možné odměny ze samotných úkolů. Mimo obvyklých jarních převleků a nazaretských vzhledů se letos můžete těšit na neposedné kuře „co krákoře a běhá po dvoře“, které disponuje navýšenou silou proti příšerám a vyšším ziskem zkušeností. Doba, po kterou Vám bude nápomocno, je rozdílná podle postroje, který má na sobě.

   

 

Každý den budeme také losovat hráče, kteří se zapojili do oslav a odměníme je dalšími dárečky, které zašleme do Item Shop skladu. Stačí se jen zapojit.

 

Oslavy potrvají až do nadcházející údržby.

 

 

Přejeme příjemné a poklidné prožití nadcházejících svátků.

 

Tým Ekury

» Seznam
l