7.3.2019

MDŽ - Mezinárodní den žen (Vyhodnocení + rozdání cen)

MDŽ - Mezinárodní den žen (Vyhodnocení + rozdání cen)

Vážená komunito,


v první řadě nám prosím dovolte popřát našemu něžnému pohlaví jen a jen to nejlepší.
Jelikož je zítra osmého března a tedy Mezinárodní den žen, připravili jsme si pro Vás k této příležitosti event, který nám tento svátek zpříjemní. Doufáme, že si jej s námi užijete a muži v zápalu nezapomenou na své drahé polovičky, kvůli kterým celý tento svátek slavíme a koupí své drahé polovičce či mamince květinu, aby jste jí udělali krásný páteční den.

 

 

Veškeré oslavy s tímto svátkem má na starosti dvorní švadlena Manene, která se nachází v každém hlavním městě říše. Nejdůležitější je to, že každý válečník bojuje za svou říši, aby na konci eventu jeho říše stanula na místě nejvyšším. A jako malý bonus v průběhu oslav si pro Vás tým připravil oblíbenou vědomostní soutěž OX a závod steeplechase. Aby tomu nebylo málo tak naši boardíci si pro Vás připravili tematickou soutěž, kterou najdete na fóru hry.

 

Odkaz na soutěž zde

 

 

Event potrvá od dnešního dne do 14.3.2019, kdy bude zakončen pravidelnou údržbou.

 

Přejeme příjemnou zábavu,

 

Váš tým.

 

 

Aktualizace 17. 3. 2019:

Pro oslavy MDŽ jsme v původním záměru chtěli přidat jen drobné rozšíření o novou výzvu sebrání bylin s květy. A vzhledem k oblibě výzev jsme zachovali i možno doplnit si původní výzvy z minulých let.

Ani nás ale nenapadlo, jak se té druhé volby hráči chytí a při honbě za výzvou z let minulých si téměř zničí myši svých počítačů. Přece jen bylo možno odevzdat vždy jen jeden kus bylinky.

A pokud vezmeme v úvahu, že nejmenší bodové ohodnocení byly dva body, tak v případě kompletní výzvy to znamenalo přetažení 12,5 tisíc bylinek na plnou výzvu v případě, že ji hráč předtím vůbec neplnil. Úctyhodný výkon.

Jak tedy dopadlo soutěžení mezi říšemi?

Vítězem se stala říše Jinno, která odevzdala bylinky za 494.126 bodů. Na druhé pozici se umístila Shinsoo303.058 body a žebříček uzavírá Chunjo231.216 body. Za své snažení udělíme bonus na vylepšení předmětů na 24 hodin. Ten bude spuštěn 17.3. ve 12 hodin.

 

Co se týče vyhodnocení jednotlivců, tak odměny budou zaslány do IS skladu v průběhu příštího týdne.

Aktualizace 28. 3. 2019

Předměty byly zaslány do IS skladů hráčů.

 

Přejeme příjemné herní zážitky a štěstí při využití bonusu.

 

» Seznam
l