NOVINKY

25.4.2019

Čarodějnický event a oslava Prvního máje VYHODNOCENÍ

Čarodějnický event a oslava Prvního máje VYHODNOCENÍ

Pozor, pozor! Lovci čarodějnic opět přicházejí! Také v tomto roce oslavíme čarodějnice a První máj jednou společnou událostí, která potrvá až do čtvrteční údržby (2. 5. 2019). Pokusili jsme se vyjít vstříc připomínkám, které jste nám v minulém roce předložili, a proto doufáme, že letošní event bude opět o něco zábavnější, než ten minulý. Na své si přijdou jak hráči preferující PvM, tak i PvP. Samozřejmostí jsou lákavé a unikátní odměny a nepřijdete ani o odměny kolektivní.


18.4.2019

Velikonoce

Velikonoce

Vážená komunito,


rok se s rokem sešel a jsou zde opět největší křesťanské svátky a oslavy jara – Velikonoce. Ty letošní budou plné zajíčků, kraslic a veselí. Tradičně jsme využili něco z minulých ročníků, ale také jsme si připravili novinky a úpravy, aby byly oslavy co nejvíce pohodové.


13.4.2019

Velitelova výzva

Velitelova výzva

Konečně je to tu! Celý svět Ekury je na nohou. Špitá se, že temným mágům se podařilo osvojit novou schopnost, která může změnit rozložení sil ve světě Ekury a přinést zpět ty nejsilnější bojovníky, aby přinesli své říši výhru.


28.3.2019

Limetková magická formule

Limetková magická formule

Pracujeme na úpravách a vylepšeních hry. Dnes pro Vás máme, mimo jiných úprav, rozšíření palety magických formulí. Nově zařazujeme do hry limetkovou formuli. Zároveň jsme také upravili okno s použitím magické formule. Můžete si předem prohlédnout, jak dané brnění vypadá s libovolnou formulí, kterou jde osadit. Odlište se a staňte se nepřehlédnutelnou postavou.
Tip: Pro vyvolání okna použití magické formule lze využít i Svitek očištění a prohlédnout si možné barvy.


13.3.2019

Oslavy sv. Patrika (Vyhodnocení říší a nejlepších kotlíkářů)

Oslavy sv. Patrika (Vyhodnocení říší a nejlepších kotlíkářů)

Vážená komunito,


jaro ještě ani nezačalo a už se zde, na Ekuře, koná druhý event! Tentokrát jsme si jej připravili k příležitosti data 17.3, tedy dni svatého Patrika, patrona Irska, kdy lidé po celém světě vzdávají tomuto duchovnímu poctu. Od dnešní údržby máte proto ve hře možnost naplno užívat oslav sv. Patrika. Event potrvá až do příští údržby. Přejeme hodně zábavy!


7.3.2019

MDŽ - Mezinárodní den žen (Vyhodnocení + rozdání cen)

MDŽ - Mezinárodní den žen (Vyhodnocení + rozdání cen)

Vážená komunito,


v první řadě nám prosím dovolte popřát našemu něžnému pohlaví jen a jen to nejlepší.
Jelikož je zítra osmého března a tedy Mezinárodní den žen, připravili jsme si pro Vás k této příležitosti event, který nám tento svátek zpříjemní. Doufáme, že si jej s námi užijete a muži v zápalu nezapomenou na své drahé polovičky, kvůli kterým celý tento svátek slavíme a koupí své drahé polovičce či mamince květinu, aby jste jí udělali krásný páteční den.


20.2.2019

Vyhodnocení zimních eventů

Vyhodnocení zimních eventů

Vážená komunito,


únor nám symbolicky zakončuje zimní období a abychom jej ukončili i my, máme pro Vás tak dlouho očekávané vyhlášení Vánoc a spolu s ním i Oslavy sv. Valentýna. Společně se pak budeme tešit, co nám přinese jaro plné novinek, eventů a zábavy.


14.2.2019

Okrová magická formule

Okrová magická formule

U příležitosti svátku zamilovaných, jsme rozšířili paletu barev brnění o okrovou barvu. Paleta individuálních barev se tak rozšířila již na osm a je tak možnost se ještě více odlišit od ostatních. Dále jsme přepracovali nákupy premií v Item Shopu tak, aby jste si mohli poskládat balíček přesně podle vašich potřeb.


12.2.2019

Oslavy sv. Valentýna

Oslavy sv. Valentýna

Vážená komunito,


dnešní údržbou začíná na našem serveru čtyřdenní oslava svátku sv. Valentýna. Těšit se můžete na získání čokolád, bonbonů a samozřejmě také růží, kterými můžete obdarovat své drahé polovičky a jako menší bonus se můžete těšit na mini eventy, které si pro Vás tým připravil.


31.12.2018

PF 2019

PF 2019

Vážená komunito,

tento rok se během pár chvil stane minulostí, a tak mi dovolte pár slov.


l