2.6.2022

Oslavy 12 let

Oslavy 12 let

Vážená komunito,


rok se s rokem sešel a my opět otevíráme brány Kazmadánu, kde každoročně slavíme naše, již dvanácté, výročí. Co jsme si připravili letos se dovíte v této novince. Věříme, že se do ní všichni rádi s chutí začtete.

 

Jako každoročně otevíráme brány hradu Kazmadán, kde jsou pro Vás připraveny známé úkoly. Získáním hraček je možno si doplnit starší výzvy a splněním všech 10 úkolů získat výzvu novou.

 

Dále jsme trochu obměnili skládání slov, kdy jsme vyměnili písmenkům pozadí pro snadné rozlišení. Nově se nebudou písmena zjevovat v inventáři, ale budou součásti klasického dropu a budou v omezeném čase padat na zem. Stará písmena zůstanou zachovány ve hře, ale již pouze jako suvenýry a dekorační předměty. Jinou funkci mít již nebudou.

 

Oblíbené zdobení dortů jsme opět rozšířili a přihlášením do hry bude možno získat až 12 svící. Ti, kteří již ve čtvrtek odměnu získali, tak se nemusí obávat. Oslavy potrvají až do 16.6.2022 a tak nejsou nijak omezeni v možnosti získat všechny.

 

Jako obvykle jsme si připravili možnost získat bonusové SD při převodu dukátů z centrálních účtů. Výše bonusu je dána podle hodnoty převedených dukátů až do výše 50 %. Tento bonus bude aktivní při převodu SD od pátku 3.6.2022 až do neděle 5.6.2022. V tomto čase budeme také ve hře pravidelně odměňovat náhodné hráče poukázkami na 50 SD. Stačí být pouze aktivní ve hře.

 

do 100 SD 10 %
101 - 250 SD 20 %
251 - 600 SD 30 %
601 - 2000 SD 40 %
2001 a více SD 50 %

 

Víme, že jsme slibovali novinky do hry. Prvotní novinkou je připravená PvP událost Invaze. Podrobnosti o jejím fungování, principech a spuštění Vám vydáme během příštího týdne, abyste se na tyto změny dostatečně připravili a již následující sobotu je zažili na vlastní zbraně. Další novinky a velké úpravy budou přicházet v pravidelných intervalech.

 

Na závěr se také sluší poděkovat nejen všem našim hráčům, kterým děkujeme za přízeň, ale také členům týmu, kteří neúnavně pracují nejen nad řešením Vašich problémů, ale také se podílejí na samotném vývoji ekury.

Přejeme všem našim hráčům mnoho herních zážitků.

 

» Seznam
l