NOVINKY

9.2.2018

Změny v týmu

Změny v týmu

Vážená komunito,

jak si už možná někteří z Vás všimnuli, v uplynulých dnech a týdnech proběhly dvě zásadní změny týmu. Je proto nejvyšší čas je zrekapitulovat.


4.1.2018

Vánoce 2017 - ukončení

Vánoce 2017 - ukončení

Vážená komunito,

s posledním prokletým sněhulákem je za námi také celý vánoční event. Předtím, než se pustíme do oblíbených statistik, bychom rádi poděkovali celé komunitě za podporu Ekury v roce 2017. Je důležité, že jsou mezi vámi hráči, kteří jdou příkladem ostatním - tací, kteří se s chutí chopí každé výzvy, pro radu nováčkovi nejdou nikdy daleko a přitom se i sami se zasluhují o lepší a příjemnější hru. Obzvlášť těžké je takové osobnosti najít ve hrách, které jsou založeny na systému "Free to play" a proto si jejich přítomnosti na našem serveru velmi vážíme.


21.12.2017

Vánoce na Ekuře

Vánoce na Ekuře

Konec roku je vždy spojován s oslavami a ani u nás to letos nebude jinak. Tento rok jsme oslavy zjednodušili a nebudou děleny na dvě části, jak tomu bylo v minulých letech. Bude tak dostatek času si vše náležitě užít a projít si v poklidu veškeré úkoly, které jsme pro Vás připravili. Protože především o klidu a pohodě jsou svátky zimy.


23.11.2017

Černý pátek na Ekuře

Černý pátek na Ekuře

Vážená komunito,

Černý pátek je nejen u nás synomymem pro slevové akce a výprodeje. Proto jsme pro Vás připravili možnost získat o 50% více SD. Stačí si z centrálního účtu mezi daty 24. až 26. listopadu převést libovolný obnos a obratem obdržíte zmíněný bonus ve formě BSD. Rozhodujícím je datum převodu.

Děkujeme za přízeň.


22.11.2017

Magická noc je opět za námi

Magická noc je opět za námi

Vážená komunito,

magická noc je definitivně za námi a je už nejvyšší čas zjistit, jak se zúčastněným dařilo v sázení dýní i ostatních eventových aktivitách. Původně bylo vydání této novinky v plánu na minulý týden, kvůli technickým potížím s databází se však zpracování všech dat zkomplikovalo. Všem hráčům se za toto zdržení omlouváme.


26.10.2017

Magická noc je opět tady!

Magická noc je opět tady!

Vážená komunito,

dnešní údržbou je zahájeno na našem serveru tradiční trio eventů (Vznik ČSR, Halloween, Dušičky). Těšit se tak můžete na 2 týdny plné zábavy, dýňového šílenství a plnění úkolů. Příjemnou atmosféru nám vytvoří plamínky dýňových luceren a ještě více ji pak podtrhne potemnělá obloha.


22.7.2017

Aréna přežití

Aréna přežití

Vážená komunito,

dnešní ranní údržbou byla do hry přidána Aréna přežití - lokace, ve které ti nejstatečnější bojovníci císařství dostanou možnost otestovat své schopnosti proti hordám nepřátel. Každý den v 16:00 se její brány otevřou pro dvacet nejrychlejších šťastlivců, kteří budou v následujících 40 minutách čelit nejen hrozivým příšerám, ale také neúprosnému času.


15.6.2017

Oslavy 7 let - ukončení

Oslavy 7 let - ukončení

Vážená komunito,

event k výročí sedmi let Ekury je za námi a je na čase odměnit ty, jež v uplynulých čtvrnácti dnech poctivě plnili denní úkoly a luštili zámky na uzamčených truhlách.


6.6.2017

Změny v týmu

Změny v týmu

Vážená komunito,

léto je před námi a je na čase si shnout některé změny, které za poslední dobu v týmu proběhly, nebo ještě proběhnou.


2.6.2017

Oslavy 7 let

Oslavy 7 let

Vážená komunito,

Je mi milou povinností Vás pozvat na oslavy pořádané při příležitosti sedmi let od spuštění hry. Je to úctyhodná doba na takto malý projekt a velmi nás těší neutuchající zájem. Vzhledem k tomu, že sedmička je velmi kulantní číslo, je celá oslava připravena v jeho duchu.


l