NOVINKY

1.1.2017

Výsledky loterie

Výsledky loterie

Vážená komunito,

nadešel čas odtajnění losovaných čísel. Jak tedy loterie dopadla? Byli jste úspěšní? Kolik z Vás mělo štastnou ruku? A padla tentokrát nejvyšší výhra? To vše se dočtete v následujících řádcích.


 


27.12.2016

Mimořádná údržba

Mimořádná údržba

Vážená komunito,

vzhledem k chybě v systému denních odměn musel být server dnes, 27.12. v 04:10 odstaven a to až do 08:20 ráno, kdy byly dokončeny opravy. Vzhledem k povaze problému byly ze hry odebrány předměty, které postavy získaly vlivem chyby hry.

Omlouváme se za komplikace. 


24.12.2016

PF 2017

PF 2017

Vážená komunito,

zajisté mi dáte zapravdu, že čas je neúprosný a běží snad stále rychleji a rychleji. Máme tu opět konec roku - čas vánoční.


16.12.2016

Vánoční oslavy 2016

Vánoční oslavy 2016

Vážená komunito,

rok uběhl jako voda a opět se chystáme si užít, pro mnohé z nás, nejkrásnější svátky roku. Také letos jsme si pro Vás připravili k oslavám několik událostí, které se budou postupně spouštět. Mezi nimi nalezneme jak stálice Vánočních oslav, tak i několik novinek. Doufáme, že se Vám budou Vánoční oslavy líbit a užijete si je v poklidu.


17.11.2016

Nová posila do týmu

Nová posila do týmu

Vážená komunito,

dnešním dnem řady našich GM rozšířil nový moderátor ve zkušebním období - [TGM]Dorjee. Dorjeemu přejeme v nové funkci hodně zdaru, trpělivosti a bystrý úsudek. Ve hře se Vám představí jakmile dokončíme průvodní zaučení a bude to z jeho strany možné.

Děkujeme za pozornost.


10.11.2016

Magická noc - ukončení

Magická noc - ukončení

Vážená komunito,

protože magická noc je definitivně za námi, je na čase zjistit, jak se zúčastněným dařilo a kdo si letos odnese pomyslnou korunu krále Halloweenu. Ještě než začneme, rádi bychom Vám hráčům poděkovali za (až na pár výjimek) hladký průběh eventu.

Přejeme příjemné čtení.


27.10.2016

Výzvy - informace při splnění

Výzvy - informace při splnění

Vážení komunito,

dnešní údržbou přichází do hry další rozšíření systému výzev a to konkrétně dlouho očekávaná informace při splnění výzvy. Jak určitě víte, do této chvíle byl každý odkázán na hledání průběhu výzvy v příslušném okně. Tato možnost je samozřejmě i nadále zachována, nově se však při jejím získání objeví informace v horní části obrazovky.


27.10.2016

Magická noc je opět tady!

Magická noc je opět tady!

Vážená komunito,

dnešní údržbou je zahájeno na našem serveru již tradiční trio eventů (Vznik ČSR, Halloween, Dušičky). Těšit se tak můžete na 2 týdny plné zábavy, dýňového šílenství a plnění úkolů. Příjemnou atmosféru nám vytvoří plamínky dýňových luceren a ještě více ji pak podtrhne potemnělá obloha.


20.10.2016

Vizuální přepracování hlavních měst

Vizuální přepracování hlavních měst

Vážená komunito,

zatímco hráči z říší Chunjo a Jinno se v nových hlavních městech mohli procházet už nějaký ten čas, hráči Shinsoo museli čekat až do dnešního dne. S potěšením Vám oznamujeme, že hlavní část přestavby těchto nejvyužívanějších lokací je ukončena (drobné úpravy a opravy samozřejmě mohou i nadále probíhat). Zároveň se omlouváme za zdržení celého procesu, které bylo způsobeno technickými problémy. Níže můžete nalézt seznam těch největších změn v Joanu a Pyungmoo.


22.9.2016

Výstavba skladu - máme vítěze!

Výstavba skladu - máme vítěze!

Vážená komunito,

dnešní údržbou počínaje začíná velká přestavba skladních prostor. Skladník se před nadcházející zimou rozhodl vyhovět nesčetným prosbám lidu a až čtyřnásobně navýšit dostupnou kapacitu. Navíc plánuje také přistavění trezoru, který bude sloužit k bezpečnému uložení větší hotovosti. Sehnat povolení od císaře nebyl velký problém, ten se objevil až při shánění materiálu na výstavbu.


l