30.10.2020

Halloween a dušičky

Halloween a dušičky

Vážená komunito,


dnešním dnem odstartovala druhá část podzimních eventů. Čekají na Vás oslavy Halloweenu společně s Dušičkami.
Do světa Ekury se i letos probojují proslulí a magičtí Fantomové dýní v doprovodu Pirátů, díky kterým si můžete přilepšit pár zlaťáky. Nabruste si nožíky, jenž zapomnětlivý Yu-Hwan postrádá. Nejen ony budou potřeba k výrobě luceren z dýní, které nám jako každý rok svátečně ozdobí Ohnivou zemi a navodí tak tu správnou duchařskou atmosféru.

Z hotových dýní se můžete těšit na odměny ve formě halloweenských vzhledů zbraní anebo naopak Vás překvapí pečetě jezdeckých draků. Odměny v podobě zajímavých bonusů jsou připraveny i pro cechy. Do světa se v tyto dny vrátí i voskové žíly, proto oprašte krumpáče, budou potřeba. Kadeřnice se k oslavám připojí formou rozšířené nabídky účesů s unikátními bonusy. Pozor ale - nabídka je omezená pouze po dobu oslav.

 

Památku zesnulých budete moci uctít u památníků svící či květinou uvázanou od Hand-up. Odměna Vás nemine.

 

Dále je pro Vás připravena zbrusu nová a velmi zajímavá část oslav Krotitel duší. Budete mít odvahu se výzvy zúčastnit? Při tomto eventu bude moci každý hráč prokázat odhodlanost. Potká se se zajímavými živly ze světa mrtvých a svou odvahu bude moci prokázat ve zkoušce statečnosti, chytrosti a také v urputných bojích s uprchlými dušemi. Kdo má strach, může Správce duší na náměstí obcházet obloukem. Kdo má pro strach uděláno se dozví, jak lovit zbloudilé duše, které hráč běžným okem nezahlédne. Každá říše bude mít svého Správce, který zbloudilé duše bude sbírat a odměnou hráči nebudou jen speciální itemy, výzvy, ale i bonus pro říši, který bude spuštěn po vyhodnocení eventu.

 

Každý hráč si přijde na to své, ať už to je plnění výzev, umístění se v prvních příčkách statistik, nebo jednoduše chce pomoci říši v honbě za bonusem.

 

Všem hráčům přejeme příjemnou zábavu!

 

» Seznam
l