9.10.2020

Oslavy sv. Václava a sv. Ludmily

Oslavy sv. Václava a sv. Ludmily

Vážená komunito,


tentokrát jsme Vám naservírovali příběhy svaté dvojice. Kdo si splnil v loňském roce řadu úkolů s příběhem o svatém Václavovi, měl možnost navázat dalším příběhem a získat tak zajímavou knihu o svaté Ludmile. Ochuzený o letošní příběh svaté Ludmily nebyl nikdo, bylo však potřeba propátrat již zmíněnými tajemnostmi příběhu svatého Václava.

 

Kdo, že byla svatá Ludmila? Prozradíme jen maličko a to, že byla právě babičkou slavného svatého Václava. Více se o této významné ženě můžete dočíst v získané knize, kterou můžete přiřadit k již mnoha získaným předmětům z eventů minulých do své vitrínky. Bude tento event mít návaznost i v příštím roce? Kdo ví.

 

Díky svatému Václavovi slavíme 28.9. významný den české státnosti. Prodloužený víkend každý určitě velmi uvítal. Aby si i hráč Ekury užil těchto oslav, prodloužili jsme event skoro na 11 dní a sledovali Vaše počínání.

 

 

Celkem se nám zúčastnilo v pátrání po stránkách knihy svatého Václava 814 hráčů. Záhadu s myším nadělením vyřešilo 610 hráčů.

 

 

 

 

Ve čtvrtek 1.10.2020 byla pro hráče s již splněnou václavovskou výzvou připravena druhá část eventu. Zúčastnilo se jí 202 hráčů, dokončilo ji 82 hráčů

 

Nejrychlejší hráči byli:

Dejvx

TheZuchys

Rien

NikolAstrid1

Roni

PeanutCake

Chumelec

drak222

Maross

JRXff

 

Získávají od nás VIP prémium na 11 dní a drobnost do IS skladu v podobě 11 kusů pečetí VIP zákazníka. Všichni ostatní hráči, kteří event dokončili od nás získávají VIP prémium na 1 den a 3 kusy pečetí VIP zákazníka. Odměny budou aktivovány a zaslány do IS skladu.

 

Věříme, že jste si eventový 11 denní boj užili a těšíme se na další podobné akce s Vámi.

 

Váš tým Ekury

 

» Seznam
l