7.6.2019

Ekura slaví 9 let - Aktualizováno

Ekura slaví 9 let - Aktualizováno

Je to již přes 9 let od doby spuštění hry. Za tuto dobu jsme poskytli spoustu zábavy pro mnoho z Vás. Neustále se snažíme pro Vás připravit zajímavý herní obsah a samozřejmě v tom budeme pokračovat i nadále. Ten nejbližší, je u příležitosti oslav, kde kromě zaběhlých částí odzkoušíme i novinky.


 

Opět je možno navštívit císařské obchodní město Kazmadan, kde děti neustále ztrácejí své hračky a vašim úkolem je pomoc s nalezením všech sedmi. Odměnou jsou mimo jiných také truhly s logickými zámky, které v sobě ukrývají výherní losy. Pojmenování není zavádějící, protože každý vyhrává. Ale až po oslavách.

 

Dalšími oblíbenými stálicemi při oslavách jsou soutěže OX a steeplechase. V item shopu lze nalézt užitečné leopardy a připravujeme také bonusové SD za dobití.

 

V druhém týdnu oslav pro Vás máme připraveny novinky v podobě dvou nových soutěží. V prvním kole těchto soutěží si ověříme jejich nastavení před případným nasazením do opakujících se událostí. Věříme, že se Vám budou líbit. Stejně jako novinky, které přijdou po oslavách.

 

Děkujeme všem hráčům za přízeň a přejeme spoustu herních zážitků.

 

Poděkování patří také celému týmu, starající se jak o zábavu, tak i dohled nad pravidly.

 

 

Děkujeme!

 

 

Aktualizace: 13.6.2019

 

Jak jsme minulý týden slíbili, tak tento týden odzkoušíme dvě nové soutěže. Jedná se o soutěže v rybolovu a sběru bylinek.

 

Rybolovecká soutěž je podobná velkému výlovu. Tentokráte se však bude jednat o porovnání sil jednotlivců a hlavní výhrou bude jedna miliarda yangů. Vítěz bere vše. Pro tuto soutěž využijeme mapu, kde budou mít přístup pouze soutěžící a platí v ní pravidla o nemožnosti zaútočit na ostatní hráče. Budete mít tedy klid pro maximální soustředění.

Pro účast v soutěži jsou následující podmínky:

  • Zápisné složením 20 milionů yangů za povolenku.
  • Minimální úroveň postavy 65.
  • Počet účastníků bude omezen.

Sběr bylinek je druhou soutěží, kde budete mít možnost nabrat si bylinek co náruč stačí bez omezení. Jen musíte být rychlejší než ostaní. I pro tuto soutěž bude použita nová mapa.

Pro účast v soutěži jsou podobné podmínky:

  • Minimální úroveň postavy 65.
  • A omezený počet účastníků.

Věříme, že obě soutěže se budou líbit a budeme rádi za podněty a připomínky na fóru hry. Do obou soutěží platí pravidlo o možnosti vstupu pouze s jednou herní postavou. Po odzkoušení se obě soutěže zapojí v budoucnu do opakovaných událostí ve hře.

 

A abychom doplnili všechny informace, tak veškeré převody SD z centrálního účtu od dnešního poledne až do nedělní půlnoci obdrží BSD podle výše převedené částky.

 

Částka BSD
do 100 10%
101 - 250 20%
251 - 600 30%
601 - 2000 40%
více než 2000 50%

 

» Seznam
l