21.12.2017

Vánoce na Ekuře

Vánoce na Ekuře

Konec roku je vždy spojován s oslavami a ani u nás to letos nebude jinak. Tento rok jsme oslavy zjednodušili a nebudou děleny na dvě části, jak tomu bylo v minulých letech. Bude tak dostatek času si vše náležitě užít a projít si v poklidu veškeré úkoly, které jsme pro Vás připravili. Protože především o klidu a pohodě jsou svátky zimy.


Na co se tedy můžete těšit v průběhu oslav?

 

Nejoblíbenější částí eventu jsou stromečky, které vyzdobí vaší pomocí celou ledovou zemi. Systém prodělal drobné úpravy, ale nejsou nijak zásadní, a tak zkušení hráči mohou rychle vybírat vhodné pozice.

 

Sice jsme zmínili, že Vánoce jsou svátky klidu, ale zlému výrostkovi Hugovi, zakletému do podoby sněhuláka, to nikdo nesdělil, a tak stále krade dárečky kde může. Když mu dáte pár pohlavků, jistě vám je rád vydá.

 

Letošní porce BZK z prokletých sněhuláku je větší díky celým 14 dním, po které se zde vyskytnou. Nutno je připomenout také denní dárky a denní úkoly. Ač drobnosti, tak v době Vánoc jsou hodnotnější než obvykle. Ani nezaberou moc času, stačí přemýšlet. Obleky jsou pak již jen třešničkou na dortu.

 

 

Věříme, že si oslavy užijete v poklidu a přejeme nejen spoustu dárků pod stromečkem, ale také sváteční pohodu ať již s rodinou či přáteli, bezpečné oslavy příchodu nového roku. A pevně věříme, že ten další bude ještě lepší než ten končící.

 

 

Na Vánoce jsme si pro Vás přichystali nejen event, ale také několik oprav a vylepšení hry. Vzhledem k tomu, že se jedná o kumulativní úpravy jejich úplný seznam naleznete v seznamu změn, kde jej brzy zveřejníme.

 

Přejeme ještě jednou příjemnou zábavu.

Tým Ekury

» Seznam
l