23.2.2018

Seznam přihlášených zařízení

Seznam přihlášených zařízení

Vážená komunito,

před malou chvílí byl na našem webu spuštěn systém zabezpečení, který po vzoru moderních řešení umožní každému z Vás sledovat, která zařízení jsou na Vašem účtu přihlášená a případně je také manuálně odhlásit. Rovněž jsme u vybraných akcí (prodeje účtů na HeroMarketu, změny hesel a e-mailů) zavedli povinnost se z těchto zařízení znovu přihlásit, abychom zabránili případným bezpečnostním rizikům.


Jak si mohu zobrazit seznam přihlášených zařízení?
Stačí se přihlásit na váš účet a poté z menu vybrat položku Herní účet > Informace. Seznam zařízení naleznete hned pod obvyklými informacemi o účtu. Může vypadat třeba následovně:

Ukázka přihlášených zařízeníÚdaje o poloze nejsou úplně přesné. Proč?
Naše řešení využívá volně dostupné databáze GeoIP2 od společnosti MaxMind. V některých situacích tímto způsobem geografickou polohu určit nelze (například u mobilních připojení), jindy je výsledná poloha nepřesná (obvykle podle adresy Vašeho poskytovatele). Věříme však, že v takovém případě postačí pro identifikaci Vašich zařízení ostatní dostupné údaje. V případě jakýchkoli pochybností nás samozřejmě neváhejte kontaktovat na supportu.

Dochází někdy k automatickému odhlášení zařízení?
Z důvodu bezpečnosti je každé přihlášené zařízení v systému uchováno po dobu 14 dnů a to od chvíle, kdy byla zaznamenána jeho poslední aktivita. Pokud se tedy budete pravidelně pohybovat po webu Ekury, bude v praxi přihlášení trvalé.

Věříme, že tyto změny uvítáte. Bezpečí Vašich účtů pro nás vždy bylo a bude nejvyšší prioritou.

Váš tým Ekura.cz

» Seznam
l